Na sta zene padaju?

Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Ne znam sta je tu tako cudno svaka normalna zena ce radije uci u vezu sa potencijalnim zivotnim partnerom znajuci da je finansijski osigurana nego da uskoci u vezu koja ima maglovitu buducnost.

Nisi u pravu. :agree:Kao što je napred već pomenuto nisu sve žene iste. Ne mora da znači da će svaka normalna ući u vezu sa dobro situiranim partnerom. Za sebe mogu reći da sam normalna osoba, pa sam "uskočila" u vezu sa dečkom koji je već zrelih godina a nije imao posao, materijalno neobezbeđen, para "kao žaba dlaka" i....još uvek sam sa tim dasom i kao nikad do sad uživam u ljubavi. U međuvremenu je našao posao.
Znači, nisu sve žene iste i nije sve u novcu, ima nešto i u romantici, nežnosti, poštovanju, iskrenosti...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Da zanemarimo priče o lovi, kamionima i avionima, takve devojke se nazivaju drugačijim imenom (prosto kao "podgrupa", "podvrsta", zajedničko sa ženskim rodom su im samo polne karakteristike), mislim da većina žena "pada" na foru, šarm, duhovitost, pozitivne vibracije... ;)
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
--------------------------------------------------------------------------



Sto se tice, tih sto trce za lovom, one nisu dobre, predobre su... Te djevojke paze na svaki detalj i cak kada idu u kafic na kafu sa drugaricom ili u setnju, uvjek ali uvjek izgledaju najbolje sto mogu, e po tome se te djevojke
razlikuju od obicnih djevojaka...:( Normalno ovim nisam htjeo da kazem da ostale djveojke ne vode racuna o sebi, vode ali ne toliko...yes3
A ovo za taticu, me licno vredja... ja sve sto imam, ali bas sve sam stekao sam, kako i na koji nacin nebitno (nista nezakonito, samo malo pameti i srece) ali mogu samo rec da sam s 18 godina bio ulici, bez iceg sa 2 (ili 4 km) eura u novcaniku, bez stana, auta, posla i samo sam imao ono odjela na meni... Evo od tada je proslo 4 pune godine i mnogo, mnogo toga se promjenilo... E zato me vredja kada neko spomene taticu, 90% jesu tatini sinovi ali ima i nas koji su uspjeli u zivotu i stekli mnogo toga, sami potpuno sami... Znam da to za tatine sinove nije namjenjeno meni, ali me je uvrijedilo, jer ispada da niko nemoze doc do para bez tatice???:dntknw:

Pa upravo to sam i govorila ja ne znam sta se vrijedjas i sta stalno aludiras na to sto ti se desilo...Ja sam rekla da su tatini sinovi oni koji sjednu u mecku(lupam nebitno koje je auto samo da je najnovija tipa po mogucnosti),napirlitani najstrasnije,nos oblake para,i nikad manje od stoje u dzepu...a ustvari on ne zna sta je rad i sta znaci zaraditi lovu...za gorivo kad mu treba tatici se obrati...e o tim sam ja pricala...
I ne mora da znaci da mi koje nismo sponzoruse se manje sredjujemo...nemoj da si tako siguran...Neke od nas imaju posao pa same sebi kupe garderobe sminke i kada krenu na kaficu napice se...:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Pa upravo to sam i govorila ja ne znam sta se vrijedjas i sta stalno aludiras na to sto ti se desilo...Ja sam rekla da su tatini sinovi oni koji sjednu u mecku(lupam nebitno koje je auto samo da je najnovija tipa po mogucnosti),napirlitani najstrasnije,nos oblake para,i nikad manje od stoje u dzepu...a ustvari on ne zna sta je rad i sta znaci zaraditi lovu...za gorivo kad mu treba tatici se obrati...e o tim sam ja pricala...
I ne mora da znaci da mi koje nismo sponzoruse se manje sredjujemo...nemoj da si tako siguran...Neke od nas imaju posao pa same sebi kupe garderobe sminke i kada krenu na kaficu napice se...:yea:

Nisam ni ja na to mislio, i nisam rekao da se manje sredjujete... Ali se ne sredjujete na taj nacin... Udjes u disko i na startu vidis ko je sponzorusa a ko obicna djevojka...

PS: Meni je drazi BMW :blum3:, imam para ali se ne razbacujem, ali opet vecina misli da me gura tatica... sem onih koji me poznaju...yes3
...... i sta ti ovo znaci: napirlitani najstrasnije
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
ne osudjujem te "tatine sinove" ako je to sve u granicama normale,znači ako se ponašaju normalno i sve ostalo.treba biti iskren i reći da bi svi mi voleli na neki način da vozimo dobra kola i sve što ide uz to,nisu oni krivi što su rodjeni pod srećnom zvezdom :)
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Nisam ni ja na to mislio, i nisam rekao da se manje sredjujete... Ali se ne sredjujete na taj nacin... Udjes u disko i na startu vidis ko je sponzorusa a ko obicna djevojka...

PS: Meni je drazi BMW :blum3:, imam para ali se ne razbacujem, ali opet vecina misli da me gura tatica... sem onih koji me poznaju...yes3
...... i sta ti ovo znaci: napirlitani najstrasnije

Pa i ja sam ti o tome pricala da vise cijenim onog koji sam stekne(po mogucnosti postenim radom:D) nego ovo drugu vrstu...Bitno da smo se konacno razumjeli...:give_rose:
Napirlitani nastrasnije-Napiceni do bola ako ti je lakse:dntknw:
A ove od onih(sponzorusa) razlikujes(na prvi pogled) sigurno po kolicini odjece koju imaju na sebi...One malo oskudjevaju i to ne od nedostatka para nego mozga:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
A ove od onih(sponzorusa) razlikujes(na prvi pogled) sigurno po kolicini odjece koju imaju na sebi...One malo oskudjevaju i to ne od nedostatka para nego mozga:dntknw:


Zašto bi devojka/žena koja je sexipilno obučena i to joj dobro stoji tj. zna da nosi, patila od "nedostatka mozga" kako ti kažeš?

c c c c.....
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
:agree: momenat. ako je devojka lepa sto svoju lepotu da skriva? i to ako je lepa neznaci odmah da je sponzorusa.
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Pa i ja sam ti o tome pricala da vise cijenim onog koji sam stekne(po mogucnosti postenim radom:D) nego ovo drugu vrstu...Bitno da smo se konacno razumjeli...:give_rose:
Napirlitani nastrasnije-Napiceni do bola ako ti je lakse:dntknw:
A ove od onih(sponzorusa) razlikujes(na prvi pogled) sigurno po kolicini odjece koju imaju na sebi...One malo oskudjevaju i to ne od nedostatka para nego mozga:dntknw:

Pa ti napiceni do bola, spadaju u Metrosexualce, ako se ne varam, zar ne...
A nije tu u pitanju kvalitet i kolicina odjece koje na sebi imaju, nego mnogo vise, to ti ja ne mogu objasnit... Neznam za ostala mjesta, ali sponzoruse koje ja znam (barem javno) imaju vise para nego vecina muskaraca... E sada, te djevojke (sponzoruse) izgledaju mnogo bolje nego vecina djevojaka, toga su svjesne i to iskoristavaju... i one traze nekog ko ima para ali i dovoljno glupog da ih finansira... A takvih je mnogo, njima je vaznije da imaju dobru zensku pored sebe a koliko na nju trose, to nikog ne zanima... A vecina djevojaka (uvjek ima izuzetaka) Ispricacu ti jednu anegdotu, moj drug, vozi BMW X5 je jednom izasao u disko ali sa Jugom, skontao neke sponzorusice jer su vidjele da ima para, ono flasa skupog fiskija na stolu i sta ja znam, da ne idem u detalje, i kada su krenuli kuci, krenu s likom prema njegovom autu kad ono jugo :dntknw:, djevojke se ladno ispale i odu od momka, osramocene naravno... E sada vecina djevojaka ce past na finog, sarmantnog, romanticnog momka :give_rose: ali postoje one djevojke koje ce radije bit s nekim od 50 godina i gotiviti se maximalno nego sa njihovim sinom (koji je napicen do bola), jer nisu ni one tako glupe, znaju gdje leze pare... Ja mislim da je omjer pola-pola (sponzoruse i djevojke koje to nisu) yes3
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Zašto bi devojka/žena koja je sexipilno obučena i to joj dobro stoji tj. zna da nosi, patila od "nedostatka mozga" kako ti kažeš?

c c c c.....

Ja vidim da su ovdje ljudi bukvalisti i da ne znaju da citaju izmedju redova osim toga bjezimo od teme...dakle ja bjezim s ove teme jer niko ne razumije "sta je pisac htio reci"...sorry
 
Natrag
Top