Na sta zene padaju?

Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
ne daj bože da smo navalili jedan na drugog,pu,pu:),izneo sam samo svoje mišljenje i to je to,markosNS je to očigledno to drugačije shvatio,nije nikakva svadja da se ne razume pogrešno
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Malo mi nije bilo jasno kao samo gabori padaju na duhovitost pazljivost i ostale kvalitete jednog covjeka???:???:
A kao samo one koje trce za lovom su lijepe...ma dajte molim vas...
Tacno je da se od ljubavi ne zivi ali kada je neka djevojka s momkom zbog njegovih para ili auta takve bas ne razumijem...sta ona ce je li s njegovim parama,autom spavati...neka shvati da ce kad tad pozeliti ljubav i paznju i da je neko od srca nasmije...Neka je ljubav prolazna ali materijalne stvari ne cine covjeka srecnim i ispunjenim...
A vi koji pricate da djevojke samo za tim trce ocigledno ste do sad bili sa pogresnim curama ili jos ispada svi imate love na pretek pa se samo s takvim vodate...Evo ja sad tvrdim dzaba vam sve to ona ce kad tad pored svih vasih para da vas prevari s nekim ko ima one osnovne ljudske kvalitete...
I jos na kraju da dodam ja imam vjerenika koji nema ni auto,ni pare a vala iskreno ni ljepotu...dakle ima osnovne ljudske kvalitete i zbog toga ga volim i sve sto steknem s njim koliko god da bude bice mi draze nego ono sto mu je tatica dao!
 
Natrag
Top