Moji Tutorijali i Projekti - 2 DVD

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Evo me konacno na ovom delu foruma......Poceo sam obnavljati sve tutorijale,slike,programe i pdf linkove ....Krenuo sam od poslednje stranice tako da ce za nedelju ,dve biti obnovljeno sve do jednog linka.....Usput cu uploadovati i obnavljati linkove za stikovane tutorijale....

Obnovljeni linkovi za DVD2.....
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
1
Koliko mogu da vidim sa foruma lepo odradjeno i svaka čast majstore ali ako i svi drugi linkovi neispravan na žalost

Pozdrav
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Koliko mogu da vidim sa foruma lepo odradjeno i svaka čast majstore ali ako i svi drugi linkovi neispravan na žalost

Pozdrav

Linkovi su sada ispravni svi u ovoj temi......DVD2 je na rapidu medjutim tu se javlja problem ogranicenja - limita na nalogu....Moze se sa njega skinuti odredjeni broj GB dnevno a onda mora se cekati tek sledeci dan....pa ko dohvati download.Nazalost linkovi jesu veliki ali rapid je uveo to ogranicenje...

Dvd 1 je postavljen na filefactory ,gde linkovi moraju biti max 400mb opet zbog ogranicenja velicine uploada ali se moze neprestano skidati ,medjutim bolje je i tako .Uploadovacu dvd2 i na filefactory.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kompletirani su linkovi za oba Dvd na filefactory.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Link Part4.rar na DVD 1 ne radi. jel moze to da se popravi.
Hvala puno!

Brate kod mene radi.....ok je link....

yA8zraQ.png
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
5
Evo kod mene kad god da kliknem na link part04.rar sa DVD 1 uvek mi kaze da je zauzet i da pokusam kasnije.To traje vec dva dana a svi drugi linkovi iz oba dvd-ja rade normalno.Untitled.jpg
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Evo kod mene kad god da kliknem na link part04.rar sa DVD 1 uvek mi kaze da je zauzet i da pokusam kasnije.To traje vec dva dana a svi drugi linkovi iz oba dvd-ja rade normalno.

Kod mene Isto ...

Da video sam i ja sada ,kada nisi logovan na filefactory pokazuje kao na slici gore ,medjutim kada se logujes na ovaj server pokazuje da je link ok...i moze da se downloaduje....

Ajd ovako.....pokusaj kreirati nalog na filefactory,to je minut posla....registracija je naravno besplatna....ako ponovo nece ja cu downloadovati taj part i uploadovati ga ponovo....
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
5
Ja imam nalog i jesam logovan na filefactory i sve druge delove sam dalnodirao, samo part04 ne mogu.
 
Natrag
Top