Moji Tutorijali i Projekti - 2 DVD

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ja imam nalog i jesam logovan na filefactory i sve druge delove sam dalnodirao, samo part04 ne mogu.

ok skidam mada sporo ide.....pa cu ponovo uploadovasti taj deo....

ILFWUwDtJ.png
 
Učlanjen(a)
11.01.2013
Poruka
43
Boki, zasto sve ove izvanredne tutorijale ne stavis za skidabje preko utorenta. Mislim da bi bilo mnogo lakse za skidanje.
 
Učlanjen(a)
11.01.2013
Poruka
43
Da je dobro uradjeno-to jeste. Ali svi programi za koje si stavio link za skidanje jednostavno ne rade, prijavljuju gresku! jel mozes da stavis nove. Ustvari zasto nisi, kad si sve ovo uradio i te programe si mogao da ubacis sa ostalim tutorijalima...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Da je dobro uradjeno-to jeste. Ali svi programi za koje si stavio link za skidanje jednostavno ne rade, prijavljuju gresku! jel mozes da stavis nove. Ustvari zasto nisi, kad si sve ovo uradio i te programe si mogao da ubacis sa ostalim tutorijalima...

Odgovor je jednostavan.....U vreme izrade ovih DVD diskova sto se vidi iz prilozenog

nWbYaJ.png


lsCa12.png


svi alati u tutorijalima su imali validne linkove.Medjutim posto je proslo dosta vremena od tada sasvim je i logicno da su sada linkovi mrtvi.Medjutim svrha je objasniti nacin na koji se radi u samom tutorijalu a s obzirom da ima ime programa u njemu moze se i malo izguglati i pronaci program.Nemora cak se ni ici dalje od naseg foruma vec ovde u delu Tutorijali se i pronaci alat posto su gotovo svi linkovi za alate obnovljeni ....

U pitanju su programi cije instalacije zauzimaju 10 DVD diska.....Logicno u prvom DVD 800 tutorijala i neka je svaki program po 5 mb pa eto punog DVD diska....Tako da programi nisu ni mogli biti sastavni deo alata a preradjivati svaki tutorijal po na osob ponovo i opet sklapati u novu celinu i program je ogroman posao(ako nista drugo ono zbog broja tutorijala) ,a niko ne garantuje da ce linkovi trajati 1,5 ili 35 dana...Dok bi ja zavrsio sa preradom kompletnog DVD popucali bi linkovi ponovo i tako u krug....Dakle to nema smisla.....

Objasnjeno je kako se sta odradjuje slikovno i tekstualno a za alat mora se malo i potruditi....Uostalom nikada nije bio problem da bilo kome pomognem na pronalazenju bilo kog alata iz tih tutorijala.....Mislim da je to dovoljno od mene....
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
73
Da upravo boke tako dobro vecina njih nije pratila tvoj rad kao ja pa kada je izlazio koji dvd skidao redom.Recimo ja sam sve tvoje tutorijale, alate (od editovanja win xp, win 7, pa do linuxa sadasnjeg projekta) sve poskidao cak i tamo sto si upload na skydrive skinuo sam sve tutorijale.Imam dobar download pa skinem brzo a i pre si imao sve na rapidshare pa sa premium sve ide super, a da primetio sam da na svakom tvom postu je 20 istih pitanja mrtvo ovo mrtvo ono a zar nije dovoljno da imaju strpeljenja i da citaju i guglaju i da POSTUJU TVOJ RAD I TRUD.Na svim ovim tutorijalima znam ja kako je jer sam pravio win xp customize sve detaljno ostao 20 dana jer radim svaki dan kao system admin kao sto znas.A pogotovu kad se pravi projekat pa samo onoliko tutorijala da se ubaci po abecednom redu i da se hyperlinkovaima povezu za pdf dokumentima.Strasno je to ste vecina zeli sve brzo na gotovo da dobije a ne mogu dosta da se trude da uce, nisu oni na netu od 2000 god. kao nasa stara garda pa da za 5 min nadju sve sto im treba pa da su regani na 60 foruma itd.Vec danas svi sebi dodjeljuju razne titule a znaju samo da udju na fb,youtube i to je to.

Toliko od mene ja sam isto ovako kao ti gore u prethodnom postu objasnio na jednom tvom tutorijali gde sam se morio citajuci nema ovo- nema onok, mrtvo ovo, ovde nema nikoga itd.)

Strpljenje od strane svih i nas stari dobri boke ce to sve vremenom da osvezi i da budu linkovi OK. :al:
 
Natrag
Top