Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Moji Tutorijali i Projekti - 2 DVD

Diskusija u 'Domaći Tutorijali' započeta od boki71, 24.02.2012.

1. boki71

boki71 Uz duplu Anu... Administrator

Zahvala:
    32.843
    Pol:
    Muški

O cemu se zapravo radi....

U pitanju su 2 DVD koja sam pravio za sebe i Anu i koja sadrze gotovo sve znacajnije stvari i dostignuca koja sam napravio i postavio na SerbianForumu a vezano za svet racunara...Svaki DVD je poseban program za sebe odradjen profesionalno sa puno rada i truda....U principu posto sam radio za sebe da imam onda je to moralo biti odradjeno vrhunski i ja iako strog u kriterijumima sa njima sam prezadovoljan...Takodje ostavio sam prostora za nadogradju istih kako pristizu novi tutorijali....S obzirom da sam uploadovao Ani resio sam da podelim linkove i ostalim korisnicima SerbianForuma....ovo je bez sunje jako kvalitetna stvar tako da koga god zanimaju racunari i zeli nesto nauciti o njima nece mu zasigurno skoditi ova dva glomazna i kvalitetna DVD Diska...

Poslednja izmena: 19.01.2014
  2. boki71

Zahvala:
    32.843
    Pol:
    Muški
    DVD 1 - MOJI TUTORIJALI

Moji tutorijali

Preko 1000 tutorijala koje sam napravio i koji su namenjeni kako pocetnicima tako i naprednim korisnicima i obuhvataju gotovo sve svere sveta racunara.Radjeni siu po principu korak po korak i u njima se nalazi oko 10000 slika sa pratecim tekstovima.Trudio sam se da to bude objasnjeno tako da obuhvata svaki korak i da se moze uciti samo prateci slike a ekstra sto ima i prateceg teksta i objasnjenja za svaki korak.....Nadam se da sav trud nije uzaludan i da je bar neko nesto naucio prateci i citajuci iste....

Informacija o Programu.....

Posle startovanja DVD diska pojavice se startni meni gde mozete izabrati klikom misa koji vrstu tutorijala zelite videti....
    Sve tutorijale podelio sam u tri dela i to:

-Video tutorijale
    -Instalacione tutorijale
    -PDF Tutorijale

U delu Video tutorijali nalazi se preko 100 video (preko 600 minuta)tutorijala poredjanih po abecednom redu....

Klikom misa na ime zeljenog tutorijala otvorice se novi prozor i mozete odgledati video tutorijal koji je sa pratecom pesmom po mom
    izboru a sve je radjeno po principu korak po korak.....

U Startnom meniju mozete takodje odaberete Instalacione tutorijale (ima ih preko 100).....koji su poredjeni po abecedi....

Takodje klikom misa na ime zeljenog tutorijala pojavice se instalacioni prozor.....i naravno mozete instalirati tutorijal koji se instalira
    po defaultu u vas C/Program files (ako ne odredite drugu putanju)....

Ima dosta tutorijala i sa savremenijim dizajnom instalacije....

Odredio sam i jedan mali kutak na DVD disku i za nezaobilazne SerbianForum tutorijale koje sam napravio...to jest o snalazenju i radu
    kako na SerbianForumu tako i na ostalim vBulletin forumima.....

Meni posebno drag deo su svakako PDF tutorijali kojih ima preko 800 radjenih po principu korak po korak sa detaljnim objasnjenjima i sa vise od 10000 slika.Posto izaberete u Startnom meniju deo PDF Tutorijali otvorice se novi prozor meni gde mozete klikom misa odabrati
    na koje pocetno slovo zelite videti tutorijal...

Posto izabrali pocetno slovo klikom misa ,otvorice vam se novi prozor gde mozete videti sve pdf tutorijale sa tim pocetnim slovom...naprimer P....

Klikom misa na zeljeni tutorijal otvorice vam se novi prozor i mozete na miru pogledati zeljeni tutorijal......koji je naravno u PDF formatu...

Kao sto napomenuh na disku se nalazi preko 1000 tutorijala koje sam napravio i u ovaj program je ulozeno dosta rada i truda i po mojoj skromnoj oceni napravljen je dosta dobro i kvalitetno......Inace program je spakovan u ISO format.....

:download:

Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    ************************************************************************************

3. boki71

Zahvala:
    32.843
    Pol:
    Muški
    DVD 2 - MOJI TUTORIJALI

Informacija o Programu.....

Posle startovanja DVD diska pojavice se startni meni gde mozete izabrati klikom misa zeljenu vrstu projekta....
    Ceo ovaj projekat podelio sam u tri dela i to:

-Video tutorijale
    -Visual Basic
    -HTLM

U delu Video tutorijali nalazi se preko 100 video (preko 600 minuta)tutorijala poredjanih po abecednom redu....

Klikom misa na ime zeljenog tutorijala otvorice se novi prozor i mozete odgledati video tutorijal koji je sa pratecom pesmom po mom
    izboru a sve je radjeno po principu korak po korak.....

HTML deo projekta je podeljen na nekoliko celina i to na pdf tuttorijal koji sacinjava kodove za preko 100 html fajlova i skripti koji se najcesce koriste te video tutorijal o osnovama pisanja HTLM po principu korak po korak kao i stotinak vec kreiranih html fajlova i skripti....

Posto odaberete deo projekta HTLM fajlovi i skripte klikom misa na zeljeni naslov otvorice vam se novi prozor u vasem browseru i mozete zapravo videti kako taj kreirani fajl izgleda....

Recimo na primeru duhova koji se pojavljuju ,lete i nestaju......

Meni jako drag deo je Moji Visual Basic projekti i on jepodeljen na nekoliko celina a pored njih sadrzi i krekovanu instalaciju Visual Basic 2010...

U Delu Visual Basic Video tutorijali nalazi se desetak video tutorijala u visokoj rezoluciji i pratecom muzikom u pozadini i pokusao sam da objasnim neke pocetke u rada u visual basicu i osnove stvaranja jednog programa ...

U delu Visual Basic programi sa instalacijom nalaze se preko 100 mojih programa napravljenih u Visual Basicu meni jako dragi jer sam puno vremena potrosio praveci iste a da to maksimalno bude profesionalno kreirane programe spakovao sam u instalacije koje su originalne i jedinstvene.....

Klikom misa na zeljeni program pojavice se instalacija tog programa i program mozete instalirati i on ce po defaultu biti instaliran u C/Program files ..Da bi koristili ove programe potrebno je u racunaru imati instaliran minimum NetFramework 3.5 ili najbolje je verziju 4.

Deo Visual Basic Programi sadrzi takodje preko 100 mojih programa pravljenih u SerbianForum stilu....

Klikom misa na zeljeni program on ce se odmah i startovati....dakle bez instalacije ....i moze se koristiti a programi su pravljeni tako sto sacinjavaju sve svere sveta racunara.....

Kao sto napomenuh na disku se nalazi na stotine video tutorijala i preko 100 mojih visual basic programa koje sam napravio i u ovaj program je ulozeno dosta rada i truda i po mojoj skromnoj oceni napravljen je dosta dobro i kvalitetno......Inace program je spakovan u ISO format.....

:download:
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

Poslednja izmena: 19.01.2014
  4. Avijatichar

Avijatichar Član

Zahvala:
    0
    Super je tutorijal samo šteta što se ne može skinuti jer stalno javlja na
    freakshare.com
    no connection to mainserver....:cry:

5. boki71

Zahvala:
    32.843
    Pol:
    Muški
    Linkovi su ok........na tom serveru ima dnevno ogranicenja za download.....medjutim posle skinutog jednog dela,obrises kolacice u browseru,promenis ip adresu i skidas drugi deo bez problema......

Rapid za free korisnike je uzasno spor.....smanjena je drasticno brzima downloada.....

6. Avijatichar

Avijatichar Član

Zahvala:
    0
    ^^ Upravo tako sam i uradio:) ! Dakle posle svakog skinutog rara, morao sam obrisati cookie sa CC Clener-om, a onda restartovati IP adresu. Isto tako primetio sam da brzina prilikom prvog skidanja rara u toku dana je 87 KB/s a dugog je 46 KB/s sorryu toku istog dana.
    Uspeo sam sve poskidati i pogledati, Boki 71 svaka čast, stvarno je super odrađeno i upravo je to ono što treba da svako ima pored sebe. PROFESIONALNO :yea:!
    Jedva čekam da pogledam i drugi DVD!:al:

7. rexi

rexi Član

Zahvala:
    0
    Malo je reci da je ovo extra uradjeno. Boki interesuje me da li si mozda radio neke tutoriale vezano za umrezavanje i Servere, za server 2003 ili server 2008 i da li si mozda radio neke tutoriale za ciskov packet tracer

8. niko710

niko710 Član

Zahvala:
    8
    Za ovo prije svega treba puno znanja pa onda i vremena ..ne znam druze sta da ti kazem svaka cast ,ovo je stvarno trud za ovo treba bas imati ljubavi za racunare tj sofstver...stvarno nevjerovatno .pozd
    i zato su i skinuti ovo jer ovo stvarno vrijedi i zasluzuje da bude downloadovano .

9. niko710

niko710 Član

Zahvala:
    8
    samo boki da ti se zahvalim za dvd ...svaka cast

10. niko710

niko710 Član

Zahvala:
    8
    ako nije problem da napravise nesto slicno vezano za elektroniku ako se razumijes u to ..znaci od pocetnih koraka pa do onih naprednijih ...

Preporučite stranicu