Moć osmeha!?

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Pa i krezav osmijeh može biti iskren i simpatičan osmijeh. Ima krezavih osmijeha na klipovima na youtube, vrhunskih.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Nema smisla da prozivas !
Oni ce kao snase, stidljivo, malo, ili samo ocima, koliko da se ne pomisli da su namcori,:)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Znam da se Jurivaka zezao ali da se nadovezem...Meni je drazi iskren osmeh pa makar taj neko bio bez jednog jedinog zuba nego oni "nabudzeni" kad je to vise nego ocigledno,ta neiskrenost...Naravno da nije svima nama uvek do smeha ma koliko da smo pozitivne osobe ali nikad nisam razumela svrhu tog namestanja osmeha.Mozda nije bitno ni da je razumem ali ja jednostavno ne mogu to...Jedino sto mogu da odglumim kad mi je tesko neki bedan smesak ali i to je besmisleno po meni posebno sto oni koji me poznaju,prepoznace i tu neiskrenost u smesku...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Znam da se Jurivaka zezao ali da se nadovezem...Meni je drazi iskren osmeh pa makar taj neko bio bez jednog jedinog zuba nego oni "nabudzeni" kad je to vise nego ocigledno,ta neiskrenost...Naravno da nije svima nama uvek do smeha ma koliko da smo pozitivne osobe ali nikad nisam razumela svrhu tog namestanja osmeha.Mozda nije bitno ni da je razumem ali ja jednostavno ne mogu to...Jedino sto mogu da odglumim kad mi je tesko neki bedan smesak ali i to je besmisleno po meni posebno sto oni koji me poznaju,prepoznace i tu neiskrenost u smesku...
Sad sam ozbiljanyes3 Kada govorimo o osmjehu kao najljepšem ukrasu ljudskog lica, moramo o tome govoriti uslovno. Naime, postoje razne vrste osmjeha - od iskrenog i spontanog, do namještenog i smišljenog. Kod ove zadnje manifestacije, postoji još niz raznih varijanti koje poznajemo kao cinični, kiseli, ironični, tvrdi, skeptični, zamišljeni... Kada vidite nasmijanu osobu, nije uvijek lako odgonetnuti o kakvom se osmjehu radi, pogotovu ako je ne poznajete. Zato, oprezno i sa osmjesima! Svaki osmjeh nije ono što mu ime kaže!
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
472
Ako sretneš nekoga, ko nije u stanju da ti se nasmeši, budi velikodušan, nasmeši mu se jer njemu je osmeh najpotrebniji.
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2010
Poruka
11
- šta je dobro djelo ?
dobro djelo je kada izazoveš osmijeh na licu drugoga.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Danas sam ja bila ta koja izaziva osmeh. Osećaj je podjednako lep kao kad vam neko izmami osmeh.
Čini dobro i onome ko daje i onome ko prima.

Ima smisla samo ako predstavlja odnos, liniju koja nas spaja.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Ima smisla samo ako predstavlja odnos, liniju koja nas spaja.:smile:

da, vrlo cesto spojnicu veoma slicnih talasnih duzina i vibracija dvoje osoba, i kadkad je jako tesko zadrzati osmeh u sebi i ostati "pristojan", zbog prisutne okoline... Ali da se videti u ocima !
Kao u prici o Ali babi i razbojnicima: "Otvori se za me(ne)", za sve nas koji ne nosimo naocare ozbiljnih, namcor osoba.
Tenks mars68
 
Natrag
Top