Moć osmeha!?

Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Najviše volim dane kada izađem iz kuće sa osmehom na licu i hodam ulicom smešeći se iako ne znam zašto.
Osmeh je sam sebi odgovor!:)
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Osmeh dragih ljudi, kada se oci zasijaju od zadovoljstva, svetovi samo nama poklonjeni, zbog suncanog dana, zbog srece, nekad i zbog nas...
osmesi nama dragih ljudi, dece, partnera, prijatelja, prijateljice ili slucajne prolaznice s kojom nam se oci nacas ukrste, i izmame osmeh koji ne mozemo ni iz pristojnosti skriti,
trenuci tako kratki, a vredniji od vecine dana, koje trosimo, hodajuci nekim nasim putem...



 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
07.10.2010
Poruka
30
možda

Lijep i sretan osmjeh je najopasnije oružje...smile3 U mnogome zavisi od primaoca osmjeha...?wacko2:p:monkey:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Osmeh ima veliku moc...kako na onoga koji ga nosi tako i na onoga koji ga ugleda..Volim da se smejem i lice mi je vecinu vremena ozareno osmehom kao da je neko upalio svetlo u mraku.Uvek upali ako osmehom krenes na nekog namrgodjenog..pobedis tako sto ga razoruzas svojim nasmejanim licem ..ocima..osmehom..
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
osmeh_na_dar.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Danas sam srela nekoga ko se smeje celim telom! Očima, usnama... ama celim telom!
Prosto je zarazno! Takvoj osobi nemoguće je ne odgovoriti osmehom.
 
Natrag
Top