Kako se izvrću stihovi iz Biblije u cilju dokazivanja lažnih učenja?

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ti po baš ničemu nisi mjerodavan procjenjivati da li netko i koliko poznaje Bibliju a pogotovo nemaš nikakvo pravo procjenjivati koliko ja poznajem nešto, posebice biblijske napise ...

Ja se ne želim ovdje izjasniti da li sam ja uopće vjernik ili ne, ako nisam - zašto nisam a ako jesam - koje sam vjere jer smatram da nitko ovdje ne zaslužuje moje povjerenje (osim časnog izuzetka)
Da želim raspravljati, to sam ovdje već evidentno dokazao a koliko je to za tebe osobno razumno, to moraš sam procijeniti jer koliko je nešto za tebe razumno to isključivo ovisi o tvojoj i samo tvojoj sposobnosti razumijevanja nečega.
Volio bih kada bi nedvojbeno i nedvosmisleno razjasnio koga ti to točno smatraš za "evolucioniste", tko su "ateisti" po tvom načinu shvaćanja i što bi, po tebi, moglo biti to "nešto treće" ...
Drago mi je da si mi se obratio.

Pa ne mora čovjek ni da se otvoreno izjasni, vidi se ko je šta po izlaganju.
 
Učlanjen(a)
22.10.2016
Poruka
122
Pa ne mora čovjek ni da se otvoreno izjasni, vidi se ko je šta po izlaganju.
"To nešto" vidiš samo ti. To je tvoje viđenje i tvoj način razumijevanja ili možda ne razumijevanja nečijeg izlaganja nečega.
Obzirom da se ne možeš oduprijeti svojoj primitivnoj, neodoljivoj potrebi "etiketirati" ljude po principu "ko je šta" i to svojim vlastitim prizemnim načinom rezoniranja, ... uopće me niti ne zanima kako me ti točno doživljavaš.
Da ti bude jasnije:
Mene uopće ne zanima tko si ti i što si ti osobno i uopće nemam nikakvih potreba niskih strasti doživljavati te ovakvim ili onakvim, pogotovo nemam nisku potrebu doživljavati tebe osobno pozitivnim ili negativnim likom.
Ja ovdje na svoj način komentiram nečije i nekakve napise pri čemu se trudim pridržavati forumskih pravila jer ovo je ipak Serbian Forum - samo opušteno, nije ničiji privatni oltar i ničija ekskluzivno privatna govornica ...
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.261
Ti po baš ničemu nisi mjerodavan procjenjivati da li netko i koliko poznaje Bibliju a pogotovo nemaš nikakvo pravo procjenjivati koliko ja poznajem nešto, posebice biblijske napise ...

Svi mi procenjujemo druge, hteli to ili ne(to nam je u prirodi), ali je pitanje da li je nasa procena uvek tacna(ja ne kazem da moja jeste), a procena zavisi od obrazovanja i drugih faktora..

Ko po tebi ima pravo procenjivati necije poznavanje Biblije?

Da želim raspravljati, to sam ovdje već evidentno dokazao a koliko je to za tebe osobno razumno, to moraš sam procijeniti jer koliko je nešto za tebe razumno to isključivo ovisi o tvojoj i samo tvojoj sposobnosti razumijevanja nečega.

Licno se mogu sloziti sa nekim tvojim postovima, opet sa nekim se i ne slazem, a jos mi nije jasan tvoj konacni stav po pitanju religije, jer se ne izjasnjavas otvoreno..

Volio bih kada bi nedvojbeno i nedvosmisleno razjasnio koga ti to točno smatraš za "evolucioniste", tko su "ateisti" po tvom načinu shvaćanja i što bi, po tebi, moglo biti to "nešto treće" ...
Drago mi je da si mi se obratio.

Evolicionisti su ljudi koji veruju u teoriju evolucije.
Teoreticar evolucije ne mora uvek biti i ateista, jer postoje evolucionisti koji veruju u stvoritelja ili koji veruju da je zivot prenet sa neke druge planete.

Teista je osoba koja veruje da je Bog stvorio univerzum.. A kreacionisti nastoje da naucnim dokazima podupru njihove tvrdnje o stvaranju..

Ateista je osoba koja ne veruje da postoji Bog ili neko vise bice koje je stvoritelj sveta..

Agnostici, nisu sigurni ni u sta..

A ako si religiozan, religija se deli na pozitivan i negatovan princip, odnosno verovanje u dobrog ili zlog Boga.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.261
Bolje bi sagovornike našao na temi npr. biznis ili seks.

To te Kainos naucio da ides na temu seks :)

Kad sam jednom pogledao njegov profil pisalo je "zadnji put vidjen na temi: "da li su debele zene bolje u seksu" :)

Eto, nije da nekog procenjujem, zaista ne znam sta je tamo trazio..
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
To te Kainos naucio da ides na temu seks :)

Ne idem, ali bi sigurno našao bolje sagovornike. Pa Isus je našao bolje sagovornike u preljubnicama i carinicima. Uopšte ne znaš konktekst koji sam dao.

Kad sam jednom pogledao njegov profil pisalo je "zadnji put vidjen na temi: "da li su debele zene bolje u seksu"

Pa kažem ti da tamo ima boljih sagovornika nego ovdje.

Eto, nije da nekog procenjujem, zaista ne znam sta je tamo trazio..

Bitan je motiv iz kojeg si to dao. Mislim da nije dobar. Možda griješim. Jer je totalno glupo što si to dao a to je dokaz da nisi shvatio smisao mog teksta.

Ali ću sada dati stih koji govori da će kurve i carinici prije ući u spasenje nego licemejri (navodno pobožni)

Nadam se da ti je sada ovo jasnije.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.261
Bitan je motiv iz kojeg si to dao. Mislim da nije dobar. Možda griješim.

Motiv je da mi razjasnis sta Kainos trazi medju debelim zenama zeljnim seksa?
:roll:

Ipak ste vi bliski, sigurno znas njegov motiv..

to je dokaz da nisi shvatio smisao mog teksta.

Ma shvatio sam ja smisao tvog teksta, al sam napisao jer je smesno :)

Sala nije na odmet.

Nadji tamo neku debelu zenu sto trazi seksa, ti joj ponudi Hrista :roll: ..
 
Natrag
Top