Kako probiti administratorsku sifru ?

Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
50
Pozdrav,

imam jedan laptop sto je zasticen administratorskom sifrom. Sistem Windows Xp. Znaci, mogu se prijaviti pomocu sifre, ali na nalog tkz. gosta. Hocu da oborim sistem i instaliram noviji, ali ne moze. Trazi mi dozvolu. A administratorsku sifru je postavio neko drugi, u firmi. Kako da probijem tu sifru i oborim sistem na laptopu i instaliram noviji.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Probaj ovo: Direkt link: strana je s jednog drugog foruma

Kod:
https://www.lifewire.com/free-windows-password-recovery-tools-2626179
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Evo ti još i ovo:

Kod:
https://www.saznajnovo.com/.../kako-saznati-administratorsku-sif
 
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
50
Windows cannot find the Microsoft Software License Terms. Make sure the installation sources are valid and restart the installation.

To mi pise kada krenem da obaram sistem
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Podigni OS sa CD-a i formatiraj disk. Ne mozes uraditi novu instalaciju sa "quest" naloga, ma sta pokusavao.
 
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
50
Ne mogu, jer to pise kad hocu instalirati

Sad mi pise kad palim laptop... Non-System disk or disk error
replace and strike any key when ready

U boot sam stavio da prvo ucitava sistem, u laptopu cd-a nema.. i pojavi se ovo

Bilo koji CD da ubacim pise mi ovo, bilo da je to cd od win 7 ili win hp, a kad ubacim cd od win 8 krene ucitavati ali ne mogu dovrsiti instalaciju jer pise ovo iznad u prosloj poruci sto sam napisao
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Kažeš da je laptop iz firme i da je instaliran win xp što mi kaže da je to stari laptop a samim tim i stari hdd. Iz poruke koju ti učitava "Non-System disk or disk error
replace and strike any key when ready" može se zaključiti da je vrlo vjerovatno stradao hdd i da ga moraš mijenjati. Ako misliš na šifru prilikom podizanja Windowsa ona se lako briše pomoću Hirens Boot CD 10.5. Može i novija verzija ali ti je teže da nađeš opciju odnosno program.
 
Natrag
Top