Kako probiti administratorsku sifru ?

Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Hahahaha nadam se :D Samo Recovery Console formatira hdd onda udje u instalaciju izbrise sve particije napravi novu i krene instalaciju sa ponovnim formatiranjem na NTFS file system...Ima da razvali sifru ko beba zvecku :D
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
Ciscenje CMOS-a, nema nikakve veze sa passwordom u samom windows sistemu, ako su problem zahvale radite to dole u sektoru za spamere.
Nesto drugo je ovde problem, nemamo dovoljno informacija sta je posredi. Moguce je da nas dragi Lorenci23 ne zna da formatira taj jadni hard, sad je mozda i MBR sektor obrisan i tako dalje.
---
Ajmo opet, restartuje se racunar, i u Biosu se postavi da prvi boot devajs bude CD/DVD ili fleska. Ubaci se DVD u dvd rom i restartuje. Posle restarta, kad krene setup sa dvd-a, odabere se opcija formatiranja, harda ili particije.
...i ujedno se na formatiranoj particiji, instalira sistem...kad podje zavrsni restart, izvucite dvd, a podesite da se sistem dize sa hard diska, a ostale opcije dizanja sistema na disable.
Kada krene Win, on ce sam sebe sa konfigurise...

...tolko je prosto da prostije ne moze biti, nema lazi nema prevare. Ako opet trazi neku licencu, sto ja u zivotu nisam video, onda su u pitanju stvari koje ja kao izuzetno glup covek ne razumem, sto je i istina, jer sam ja budala.
Opet...ako i posle svega ima problema pozovite nekog komsiju da pomogne ili kao zadnja alternativa servis. Takodje voditi racuna da disk sa koga se sve ovo instalira nije izgreban.
To je to ...
U pravu si,izvinjavam se!

Password za bios je posebna prica i ako ga nemate ne mozete postaviti prvi boot devajs,
sto uzgred i nije ovde prica, sem ako se neko malko zbunio.

U pravu si,izvinjavam se!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Za pocetak je neophodno da znamo koji je model u pitanju, jer ovako mozemo samo da nagadjamo o kojoj zastiti se radi. Pojedini modeli imaju zasebne cipove i veoma je tesko otkljucati pojedine zastite, jer neke zahtevaju zamenu ili reprogramiranje cipa...
 
Natrag
Top