Kako funkcioniše sistem prevare i manipulacije u crkvama?!

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Nismo se mi odvojili od katolika :)
Uvek me nasmejes, hvala ti Tripo, ako nista drugo zabavan si, imas dobre viceve...
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
954
Ali vidimo da se svi vraćaju majci kurvi iz Otkrivenja 17. glave.

Pravoslavna crkva nije izuzetak.

Postoji samo jedna crkva koja neće prihatiti žig zverin! A to su Adventisti Sedmoga dana.

Rev 12:17 Aždaja se razgnevi na ženu pa ode i povede rat protiv ostalih njenih potomaka - onih koji se drže Božijih zapovesti i imaju Isusovo svedočanstvo

Verni Božji narod koji stoji i stojaće hrabro nasuprot Sotoninoj kontroli celog sveta!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
954
Zašto nam ne biste objasnili ovaj stih?

Rev 12:17 Aždaja se razgnevi na ženu pa ode i povede rat protiv ostalih njenih potomaka - onih koji se drže Božijih zapovesti i imaju Isusovo svedočanstvo

Šta predstavljaju svi ovi simboli?
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Ali vidimo da se svi vraćaju majci kurvi iz Otkrivenja 17. glave.

Pravoslavna crkva nije izuzetak.

Postoji samo jedna crkva koja neće prihatiti žig zverin! A to su Adventisti Sedmoga dana.

Rev 12:17 Aždaja se razgnevi na ženu pa ode i povede rat protiv ostalih njenih potomaka - onih koji se drže Božijih zapovesti i imaju Isusovo svedočanstvo

Verni Božji narod koji stoji i stojaće hrabro nasuprot Sotoninoj kontroli celog sveta!
Zašto nam ne biste objasnili ovaj stih?

Rev 12:17 Aždaja se razgnevi na ženu pa ode i povede rat protiv ostalih njenih potomaka - onih koji se drže Božijih zapovesti i imaju Isusovo svedočanstvo

Šta predstavljaju svi ovi simboli?
Prava crkva propoveda svim ljudima Božje opomene iz Otkrivenja.
Molim vas budite ljubazni i odgledajte ovu dokumentarnu seriju.

Opet zatrpavaš bez potrebe
Blago tebi kad tije sve jasno
Tosi naučijo od koga
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
954
Poštovana antonijadz,

Imam pitanja za Vas ako hoćete da mi odgovorite.

Da li se Vi molite Bogu da biste upoznali biblijsku istinu?

Da li se obraćate Bogu u molitvi kroz Isusa Hrista jedinog posrednika između Boga i ljudi?

1Ti 2:5 Jer je jedan Bog, i jedan posrednik Boga i ljudi, čovek Hristos Isus, (prevod: Karadžić)
1Ti 2:5 Jer jedan je Bog, jedan je i posrednik između Boga i ljudi, čovjek - Krist Isus, (prevod: Kršćanska sadašnost)

Da li ste tražili da Vam Bog da Svetoga Duha i otkrije Vam značenja proročanstava koja nam je otkrio?

Da li ste spremni da sledite istinu ma kuda Vas istina bude odvela?

Svako dobro
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Nego oni od vas, nije šija nego vrat. Kao ono, nisam se razveo od žene, nego ona od mene.

Katolicka crkva je prva "ekskomunicirala" istocnu, a da nije na to imala pravo, jer vlast crkve je oduvek bila na istoku.
Dok je Papa vodio vekovnu borbu da on "bude prvi".
Zato istocna "vrsi ekskomunikaciju zapadne" i cepa papir.

Dakle, ako je neka crkva "sekta" to je Katolicka. Ipak to je duga prica..
 
Natrag
Top