Jehovini svedoci!

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
To najbolje znas ti, ti ih prodajes smuckano..

KOd vas je mješavina. Magija, paganizam, spiritizam sa hrišć.

Taman si ko dijete "Ti si prvi počeo da vrijeđaš".

Kopiraš me "Vi imate mješavinu". Vodiš raspravu ko klinac "jeste, nije, jeste, nije".
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire, ja se piramidama ne bavim, ni Egiptologijom, već sam pronašao taj podatak mera velike piramide, i ta povezanost sa današnjim događajima je bila više moja opaska.
Ja je lično mogu smatrati istinitom, a i ne moram, jer to nije deo otkrivenja koja sam dobio od Boga.

Ja Mire svoju zajednicu sa Bogom izgrađujem, i ograđujem se o svako tvoje nabacivanje moje navodne neposvećenosti, otpada, i bilo čega drugog, jer SVE to i mnogo štošta drugo što pišeš, i što mi nabacuješ i pripisuješ - je tvooja lična zloruda čorba koju kuvaš protiv mene i Adventista.

Možeš je sam srkati, jer ona nema nikakvog efekta, jer mi je savest potpuno mirna.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Mire, ja se piramidama ne bavim, ni Egiptologijom, već sam pronašao taj podatak mera velike piramide, i ta povezanost sa današnjim događajima je bila više moja opaska.
Ja je lično mogu smatrati istinitom, a i ne moram, jer to nije deo otkrivenja koja sam dobio od Boga.

A tvrdio si da ti je Bog otkrio, ili ja gresim?

Dobro je ako shvatis da piramidologija nema veze sa Bogom i biblijom. Samo to je bitno, nista drugo nije vazno, ja ti zelim dobro.

Kakvi adventisti, ne progonim ja vas, ne mutim ja corbu. Tripo je corbu zakuvao odavno.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kada bi ti tek pisao o merama novog Jerusalima, e to je tek druga priča.

Ponavljam, neke stvari jesu zapisane, ali ih drugi zloupotrebljavaju.

Pogledak masoneriju.
Ona se bavi biblijskim otkrivenjima, ali ih tumači na svoj način.

Dakle, nikakvu ja čorbu nisam skuvao, već stvari tumačim u biblijskom smislu, a ne na osnovu tamo neke piramidologije, masonerije, i ko zna čega drugog.
 
Natrag
Top