Jehovini svedoci!

Mire, tvoj poslednji komentar u kome mi pripisujes svasta - prikazuje karakter jednog zlog, bahatog, karakterno loseg coveka, koji lukavo lovi svaku rec da bi diskreditovao druge

Ja uglavnom cutim jel necu da te osporavam, niti da se bavim tobom jesi li prorok, vesnik ili ne.

Time dokazujem da nemam losu nameru.

Ali ovo je krajnost krajnosti i sa biblijom nema nista zajednicko!

i ako verujem da nisi takav, vec si odbacivanjem istine koja je posejana u tvoje srce - dopustio sotoni da te potpuno okrene ka zlu.

Ti dobro znas da to nije istina!

sotona nije nista posejao u moje, vec u tvoje srce i to odavno!

Tvoja privrzenost adventizmu na kraju te je dovela do toga da se bavis piramidologijom i numerologijom, te odredjivanjem kraja sveta..

Kako se desilo da si ti od Hristovog sledbenika postao "piramidolog"?

To je upravo zato sto nemas istinu, i nemas pravu zajednicu sa Hristom, iako ti mislis da imas!

Nemam ja veze sa Egiptologijom niti sa masonima, ogradjujem se o SVAKU tvoju rec, i o navodnom vodjenju nekim drugim duhom.

Imas veze sa egiptologijom, jer si uzeo njihove podatke kao cinjenicu.

Ne uzimas bibliju kao cinjenicu!

Mi podatke o dimenzijama piramide nemamo u bibliji!

Imamo samo u egiptologiji.

Zato je svako racunanje u stvari piramidologija, a ne biblija.

To je satanski duh, koji je zaposeo i C.T.Russell-a, i nagonio ga da proracunava kraj sveta. Tako je dosao do 1914. godine.

Tako si i ti dosao do 2011. jednom, a sada si otisao toliko daleko tvrdeci da su piramide "numeroloski uredjaj". I time si se pridruzio satanistima koji tvrde isto!

Zasto nas ovo ne cudi?

Kad neko nema istinu, i nema Hrista, satana ga vodi iz tame u tamu.

Pridruzio si se Piramidi 44 (ime kazuje sve) i Tripu koji je takodje opsednut!


Meni Mire solis pamet a sam si odbacio istinitu rec Bozju kao merilo svake istine, i prihvatio satanisticku ideologiju prikrivenu pod plastom Hriscanske obojenosti,

Ne solim ja tebi pamet, vec se brinem za tebe..

Ja satanisticku ideologiju nemam!

Upravo ti dokazujes spregu sa satanizmom, i bavis se piramidologijom numerologijom, i odredjivanjem kraja sveta..

Ja to ne radim!

Kazi mi, gde imas dimenzije piramida u bibliji?

Zar ti ne shvatas da ako je Bog zeleo visinom piramide da ukaze na buducnost, (tvoju babu i tebe), da bi onda te mere zabelezio u bibliji?

Na osnovu cega ti dokazujes da su piramide nesto vise od zitnica???

U bibliji nema dimenzija, nema visine, nema naznaka da mi trebamo na osnovu njih nesto izracunavati!

To su satanisticka vracanja!


To je sve posledica tvog licnog ne trazenja licne zajednice sa Isusom, koja se ostvaruje u licnoj usrdnoj molitvi, i odbacivanju svojih licnih misli i misljenja, i prepustanja vodstvu Svetog Duha.

Otkud ti znas kakva je moja licna zajednica sa Hristom?

Opet se bavis diskreditacijom sagovornika , i tvrdnjom da ti jedini imas zajednicu sa Hristom a drugi nemaju..

Mene optuzujes kako ja nemam zajednicu sa njim a ti se bavis piramidologijom kao i mason Russell.

Sam si dokazao da nisi sa Bogom.

To je tvoja stvar, ali nemoj meni soliti pamet, izvrtati moje reci, pobude

Ko je rekao da su tvoje pobude lose?

Tebe je opseo satanski duh , kao i Piramidu 44 i Tripa...

Vi opsednuto pisete, pisete i pisete...

Tako je i EGW pisala, pisala.. dotle da je cak izjavila da bi volela da umre da ne mora vise da pise..

Vi imate nemir, i vasa je nesvesna borba protiv Hrista, da on ne dodje u vase srce, jer kad bi dosao izgonio bi satanu napolje!
 
Poslednja izmena:
Kazi mi, gde imas dimenzije piramida u bibliji?

Zar ti ne shvatas da ako je Bog zeleo visinom piramide da ukaze na buducnost, (tvoju babu i tebe), da bi onda te mere zabelezio u bibliji?

Na osnovu cega ti dokazujes da su piramide nesto vise od zitnica???

U bibliji nema dimenzija, nema visine, nema naznaka da mi trebamo na osnovu njih nesto izracunavati!

Upravo tako. Laodikeja, brate moj dragi nema u Bibliji toga. Da je Bog želeo da uzme piramidu kao parametar On bi nam otkrio dimenzije piramida. Ne bi dopustio da mi alternativnim putem shvatimo njihov značaj i te proračune. Kao drugo, brate moj kako to da se odnosi tako nešto samo na tebe? Ne misliš valda da nema još vernih ljudi koji mogu biti podignuti u Božije ime? Da li bi i na njih trebalo da ukaže nešto ovaj alternativni proračun? Ako je ovo tako skriveno i alternativno pošto ga Bog nije tako direktno otkrivo nego skriveno, onda bi logično bilo da po tim istim kriterijuma se na osnovu ovoga može izračunati i delovanje nekog drugog Biožijeg čoveka a ne samo jednog. Misliš da tvoji spisi dolaze do vernika u Engleskoj, Americi, Francijskoj...misliš da su čuli tvoju poruku? Koliko treba takvih poslednika da bi samo se u Adventizmu na celom svetu čulo ovo što pričaš? A koliko tek za ceo svet i neadventiste a koliko za nehrišćane itd...? Ako je ta vest koju propovedaš tako važna zašto Bog ne podigne i druge koji to govore da bi se svet osvedočio? Onda bi ovo sa piramidom moralo i njihove živote da dotakne jer jedan čovek je malo. Naravno, Bogu ništa nije teško ali svestan si i sam da ti nemaš takvu vrstu harizme u svetu nadahnutu od Boga da bi ti sam jedini postigao najavljeno probuđenje. Ako je tako onda se moraš zapitaiti da li je to to o čemu govoriš.

Svako dobro brate moj i Bog neka te vodi u svemu.
 
Tako je!

Laodikeja brate, molim te, moli se Hristu, ne bavi se ovakvim stvarima, to je satanizam i gatanje!

"Neka se u vas ne nadje bajac, ni urocnik, niti koji gata po zvezdama... "

Ti si uzeo piramidu da na osnovu nje "pogadjas" i "gatas", a sotona te navodi na to, i to je suprotno bibliji i Hristu!

Dok god si takav, on ti ne moze pomoci jer ne zelis!


Zamisli da sam ja uzeo "hleb", i sad merim dimenzije hleba i gatam na hleb, to ti je to isto!

I hleb je pomenut u Bibliji, ali nije dat da gatamo po njemu!

Tako ni piramida nije data da gatamo po njoj!

Ja cu se moliti za tebe da te Bog oslobodi tog zla..
 
Zamisli da sam ja uzeo "hleb", i sad merim dimenzije hleba i gatam na hleb, to ti je to isto!

I hleb je pomenut u Bibliji, ali nije dat da gatamo po njemu!

Što je još zanimljivije brate Mire, piramida nije ni pomenuta direktno u Bibliji već samo posredno pošto se govori o žitu koje je "predato" u ruke faraona i ne kaže se eksplicitno da su to bile piramide ili piramida. Čak šta više navodi se da se ono čuvalo u svim gradovima. Evo stiha:"Neka sakuplajaju od svakoga žita za rodnih godina koje idu, i neka snesu pod ruku faraonovu svakoga žita u sve gradove, i neka čuvaju", 1.Mojsijeva 41,35. Dakle, niti se pominje eksplicitno piramida a i da se misli na nju ne radi se samo o jednoj piramidi već o raznim piramidama jer u različitim gradovima su bile piramide sa drugačijim dimenzijama. Zašto bi onda samo Keopsova i Kefrenova ili Mikarenova piramida bile u opticaju? Dakle, Biblija prećutkuje uopšte izraz piramida ili da uopšte opisuje oblik tih građevina, zatim i da se o tome govori posredno mi znamo da je Josif morao graditi i druge piramide ako je tamo sklanjao žito jer se pominju i drugi gradovi, a za dimezije i da ne pričamo jer se to tek nepominje ni ukakvom kontekstu. Ali zato kada Bog želi da objavi neke dimenzije nečega On to objavi. Recimo za Nojevu barku ili za Šator od sastanka ili nešto drugo. I opet ima sve to svoj kontekst.

Pozdrav.
 
Što je još zanimljivije brate Mire, piramida nije ni pomenuta direktno u Bibliji već samo posredno pošto se govori o žitu koje je "predato" u ruke faraona i ne kaže se eksplicitno da su to bile piramide ili piramida. Čak šta više navodi se da se ono čuvalo u svim gradovima. Evo stiha:"Neka sakuplajaju od svakoga žita za rodnih godina koje idu, i neka snesu pod ruku faraonovu svakoga žita u sve gradove, i neka čuvaju", 1.Mojsijeva 41,35. Dakle, niti se pominje eksplicitno piramida a i da se misli na nju ne radi se samo o jednoj piramidi već o raznim piramidama jer u različitim gradovima su bile piramide sa drugačijim dimenzijama. Zašto bi onda samo Keopsova i Kefrenova ili Mikarenova piramida bile u opticaju? Dakle, Biblija prećutkuje uopšte izraz piramida ili da uopšte opisuje oblik tih građevina, zatim i da se o tome govori posredno mi znamo da je Josif morao graditi i druge piramide ako je tamo sklanjao žito jer se pominju i drugi gradovi, a za dimezije i da ne pričamo jer se to tek nepominje ni ukakvom kontekstu. Ali zato kada Bog želi da objavi neke dimenzije nečega On to objavi. Recimo za Nojevu barku ili za Šator od sastanka ili nešto drugo. I opet ima sve to svoj kontekst.

Pozdrav.

Eto mogao je da uzme dimenzije Nojeve barke i po njoj gata, jel su opisane velicine.

Ali ne, on uzima piramidu!

A sto se tice piramida, dokazano je da su one sluzile kao silosi za zito, ali je pitanje da li su u pocetku to bile velike gradjevine i kojeg su oblika. Verovatno su egipcani od toga kasnije napravili kult (sto je evidentno po natpisima), a Josifovog oca su cak sahranili u jednoj od njih.

Dakle mi ne znamo prave dimenzije i da li su to uopste bile piramide danasnjeg oblika. Postoje razne vrste piramida, neke su stepenaste, neke su ravne, a i drugi narodi su imali piramide, nastale verovatno iz price egipcana o cudesnom Bozjem spasenju..

Takodje hodnici u piramidama su drugaciji.

Dakle , nemoguce je na osnovu danasnjih dimenzija saznati prave dimenzije pravih piramida tj. gradjevina koje je Josif gradio.
 
Tako sto neki opsednuti u svemu vide samo pravoslavlje i paganizam...

Pa to vide i sami pravoslavni duhovnici.

Kod mene pop za Badnji dan kaže da je to ostatak iz stare vjere kada se proslavljao stari bog Badnja i kako se sada slavi Isus, ali duh paganizma je ostao isti.

Paljenje vatre i magijsko shvatanje obreda. A što će neko ustima da slavi Isusa ili Badnju je svejedno.
 
Taj pop ne zna sta prica.

Aj ti malo oladi sa spamovanjem, neverovatno si dosadan sa jednim istim.
Nije ti ovo tema o pravoslavlju.
 
Natrag
Top