Jehovini svedoci!

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nije moj proračun.
To su mere unutrašnjosti velike Keopsove piramide, stepenika, itd...

Recimo podatak, da je velika ili Keopsova piramida visoka 147 metara.

Po principu - da sama piramida u sebi sadrži mere koje proročkim okom prikazuju vremena budućih događa, naveo bih samo jednu pojedinost.

Od rođenja prvog vesnika Adventne crkve Ellen G White 1827 godine, do mog rođenja 1974 godine - prošlo je 147 godina.

Sami izračunajte verovatnoću ovakvih podudarnosti.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.261
Nije moj proračun.
To su mere unutrašnjosti velike Keopsove piramide, stepenika, itd...

Recimo podatak, da je velika ili Keopsova piramida visoka 147 metara.

Po principu - da sama piramida u sebi sadrži mere koje proročkim okom prikazuju vremena budućih događa, naveo bih samo jednu pojedinost.

Od rođenja prvog vesnika Adventne crkve Ellen G White 1827 godine, do mog rođenja 1974 godine - prošlo je 147 godina.

Sami izračunajte verovatnoću ovakvih podudarnosti.

A pricas kako adventizam nije povezan sa masonima?

Pa sam duh u tebi te vuce tim piramidama i proracunima. Sta mislis ciji je to duh?

I ti si piramidolog?

Vole masoni piramide, mnogo :)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A pricas kako adventizam nije povezan sa masonima?

Pa sam duh u tebi te vuce tim piramidama i proracunima. Sta mislis ciji je to duh?

I ti si piramidolog?

Vole masoni piramide, mnogo :)

Mire, pre svega - piramide nemaju veze sa masonima, jer piramide je gradio biblijski Josif kao skladišta za žito, po proračunima datim od Boga.

To što su masoni zloupotrebili piramide i priču okrenuli na njihovu stranu - to nema nikakve veze, jer masoni kao deo nameštaja u svojim ložama i kao obredni predmet - imaju i bibliju, pa ako smatraš da je ona masonska, ti više nemoj da čitaš bibliju.

Dakle, sam Bog je ugradio u piramide određene pojedinosti, a masoni ih zloupotrebili.

Recimo podatak, da su arheolozi pronašli hiroglife na kojima je zapisan biblijski izveštaj o sedam mršavih i debelih krava, koje je Bog dao faraonu u snu.

Dakle, Bog je kroz Josifa u Egiptu činio svoju volju, ostavivši vidljive tragove i zapise, a njihova kasnija zloupotreba ne ruši njihov pravi smisao.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.261
Mire, pre svega - piramide nemaju veze sa masonima, jer piramide je gradio biblijski Josif kao skladišta za žito, po proračunima datim od Boga.

To nema veze, masoni takodje imaju piramide, piramidologiju, kao i ti sto meris visinu!

Kakve veze ima skladiste za zito (piramida) sa tvojom babom i tobom?

To što su masoni zloupotrebili piramide i priču okrenuli na njihovu stranu - to nema nikakve veze, jer masoni kao deo nameštaja u svojim ložama i kao obredni predmet - imaju i bibliju

Ima veze! Oni se isto tako bave numerologijom kao i ti, i oni racunaju visinu , duzinu uporedjuju sa zvezdama kao i ti.

Ako je to bilo skladiste za zito i ako je biblija samo biblija a ne neki prirucnik numerologije, onda je samo to i nista vise!

I nema veze sa tvojom babom!!!

pa ako smatraš da je ona masonska, ti više nemoj da čitaš bibliju.

Bavis se izvrtanjem, piramida nije masonska niti biblija! Vec je masonski pristup koji ti koristis: racunajuci datume , mereci visinu, kalkulisuci..

To je masonski duh!

Dakle, sam Bog je ugradio u piramide određene pojedinosti, a masoni ih zloupotrebili.

Piramide su bile zitnice, a ne numeroloski uredjaj!!!

Dakle, Bog je kroz Josifa u Egiptu činio svoju volju, ostavivši vidljive tragove i zapise, a njihova kasnija zloupotreba ne ruši njihov pravi smisao.

Rekao sam, piramide su zitnice, a ne numeroloski uredjaj!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To je tvoje gledište, jer izvrćeš sve sebi na štetu.

I još nešto.

Ovde se ne radi o numerologiji, već o kontinuitetu događaja, koji imaju Božanski proročki smisao.

Kaži ti meni sada, zašto je Solomunu stizalo 666 talenata zlata na brodovima.

Zašto prorok Danilo po Božjem otkrivenju govori o vremenskim proročanstvima.. itd..

Nema to moj Mire veze sa Masonima, niti sam ti ja ovo sve pisao na osnovu masonskih otkrića, verovanja, itd, već na osnovu onoga što je otkrila moderna egiptologija.

Da i nije tako, i da masoni preuzimaju neke podatke od drugih, to ne dokazuje da je to masonsko, već zloupotrebljeno od njih.

Ponavljam, masoni imaju bibliju i tumače je.
Ako smatraš da ne bi trebao da je čitaš zbog toga - slobodno nemoj.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.261
To je tvoje gledište, jer izvrćeš sve sebi na štetu.

Sta sam ja izvrnuo?

Rekao sam da su piramide "zitnice" a ne "numeroloski uredjaji"!!!

Dokazi da su one numeroloski uredjaji!

Ovde se ne radi o numerologiji, već o kontinuitetu događaja, koji imaju Božanski proročki smisao.

Ma nemoj!?

Kakve veze ima visina piramide sa tvojom babom, sa tobom i kontinuitetom dogadjaja???

Kakav prorocki smisao ti nalazis u zitnici!?

To sto ti radis je isto radio i C.T.Russell!
To je piramidologija svojstvena masonima!

Kaži ti meni sada, zašto je Solomunu stizalo 666 talenata zlata na brodovima.

Kakve veze sa ovim ima Solomun, pa ti si otisao u numerolosko i kabalisticko tumacenje biblije!

Tebe ne vodi Bozji Duh!

Zašto prorok Danilo po Božjem otkrivenju govori o vremenskim proročanstvima.. itd..

Kakve veze ima Danilo sa tvojim prorocanstvima gde ti povezujes nepovezivo?

Danilu su dati tacni datumi i proracuni, i tu nema nikakve piramidologije!

Nema to moj Mire veze sa Masonima, niti sam ti ja ovo sve pisao na osnovu masonskih otkrića, verovanja, itd, već na osnovu onoga što je otkrila moderna egiptologija.

Znaci da si ipak piramidolog, cim uzimas otkrica moderne egiptologije..

Da i nije tako, i da masoni preuzimaju neke podatke od drugih, to ne dokazuje da je to masonsko, već zloupotrebljeno od njih.

Duh je masonski Laodikeja, rekao sam!
Tebe vodi jedan drugi duh koji nije Bozji!

Ponavljam, masoni imaju bibliju i tumače je.
Ako smatraš da ne bi trebao da je čitaš zbog toga - slobodno nemoj.

Biblija je sveta, piramida nije!
Niti je Bogom dana kao numeroloski uredjaj!

TO JE OBICNA ZITNICA!!!

Sad ja vidim zasto mnogi od vas vole piramide kao "Piramida 44", sve vas vodi isti duh.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire, nisam se obracao tebi vec Adrianu.

Mire, tvoj poslednji komentar u kome mi pripisujes svasta - prikazuje karakter jednog zlog, bahatog, karakterno loseg coveka, koji lukavo lovi svaku rec da bi diskreditovao druge, i koji sakriva sve odgovore i nipodastava ih, i ako verujem da nisi takav, vec si odbacivanjem istine koja je posejana u tvoje srce - dopustio sotoni da te potpuno okrene ka zlu.

Nemam ja veze sa Egiptologijom niti sa masonima, ogradjujem se o SVAKU tvoju rec, i o navodnom vodjenju nekim drugim duhom.

Meni Mire solis pamet a sam si odbacio istinitu rec Bozju kao merilo svake istine, i prihvatio satanisticku ideologiju prikrivenu pod plastom Hriscanske obojenosti, sto nema veze sa biblijom ni Bogom, vec je cist prikriveni satanizam koji razara ljudsko bice i vodi ga stazom mraka, koji je najveca uvreda za Boga, i koga se Gospod gadi.

To je sve posledica tvog licnog ne trazenja licne zajednice sa Isusom, koja se ostvaruje u licnoj usrdnoj molitvi, i odbacivanju svojih licnih misli i misljenja, i prepustanja vodstvu Svetog Duha.

To je tvoja stvar, ali nemoj meni soliti pamet, izvrtati moje reci, pobude, i pripisivati mi vestacki nesto sto nema veze sa realnoscu.

Pozdrav!
 
Natrag
Top