iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
A kada sabereš vreme potrebno za sinhronizaciju i naknadno pokretanje navigacije... izađe mu na isto, ili duže.
Neki modeli dugo traže satelite jer
- zastareli model risivera (duuugačak hladan start)
- nebo nije dovoljno čisto
- slab kvalitet ugrađene antene ili uopšte elektronike
- od svega pomalo. Sa tim se treba pomiriti i hokus-pokus ne postoji.
Ima programa koji ispravljaju same greške u softveru/sinhronizaciji, ali imaju smisla kod baš problematičnih primeraka.
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@sisvac26

Postoji li kakva sansa da ja ovu verziju spakujem u neki drugi skin?Meni je ovo previse sareno i puno detalja. Mozes li mi kako poslati verziju sa Doupas skinom a da ovo sve radi? Super ti je verzija samo meni treba latinica, eng jezik i jednostavan skin. A svaka ti čast na ovom jer radi na svim verzijama i vidim da radi Google search, GPS Glonass i dosta toga. Svaka ti čast, još samo kada bi imao neku simpe verziju bez ovog skina molim te sa eng jezikom i qwerty keyboard i da je latinica.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nije mi jasno zasto je obrisana moja poruka iz ove teme, a nista lose i ruzno nisam napisao. Samo sam uputio decka sta da proba
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@vladcepesh ali kako da sredim.da ovo.nije ovoliko.sareno. zelio bi da je navigacije pregledna bez ovih.menika i sl. Prazan je Skin folder. Kako.je.ovo izveo da kao da.ima skin a skin folder prazan??? I. Ima.dodatne foldere poi op poi tt i sl ima.nekakav gfx. Verzija.je nabrijana samo presarena :(
 
Natrag
Top