iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Član
Učlanjen(a)
16.02.2013
Poruka
56
MapChanger for android

Evo jos jedne aplikacije kojom mozete mijenjati tri, cetiri vrste mapa.

Postupak -
U folderu - igo/content napraviti foldere -
map_hr
map_tt
map_tm
map_ot
poi_hr
poi_tt
poi_tm
poi_ot

u kojima su mape i poi odgovarajucih proizvodaca.
Ako imate tri vrste mapa i poi onda naravno imate i po tri foldera sa mapama i poi.

Raspakujte fajl - utility_directory.zip - i iz svakog od fajlova kopirajte u odgovarajuce foldere map i poi fajl - map.ch odnosno poi.ch.
Folderi - map i poi - sadrze map.ch koji idu u folder sa - HERE mapama.

Fajl - utility_gja.zip - preimenujte u - utility_gja.apk - i instalisite aplikaciju.
Pokrenite aplikaciju - GJA Utility - i jednostavno birajte koje mape ce biti ucitane.
Aplikacija sama pravi putanju do iGO-a a ako je ne uradi u - Settings - to mozete uciniti i "rucno".


Pogledajte prilog 75203 Pogledajte prilog 75202
Izvini koje su to mape ot a koje tm? U koji od ova dva foldera idu Contrast mape ili ti mape lokalnih provajdera?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Da li moze neko da postavi za download CsL_1.3.2_SS_HUD.zip za doupas skin?
Ne rade linkovi ovde u temi gde je postavljen ovaj fajl. Hvala unapred
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
CsL_1.3.2_SS_HUD UX application Primo 2.4 versions (Indians not good) 800x480 landscape view.

xnycr7.gif

After downloading copy the file CsL_1.3.2_SS_HUD.zip to the UX Primo folder!

Enhanced version of the UX Arimi application.
At the end of the menu extra can be found in settings where rapid effect flashing warning light function and the intermediate target point map display can be switched on
Here you will find the screen saver and the HUD settings.
The HUD and the screen saver can be set separately.
If you use the HUD set to plans by the Arima blue or yellow next turn is displayed.
Reviews can be found among the automatic screen saver settings relating to the operation of the opportunities that the center of the screen is displayed in the speed or the time digitally or analog.
Started HUD button in the navigation screen on the right-hand bottom of the HUD-click function, press and hold while keeping the screen saver starts.
Located on the right side display panels and the next turn distance dimensions have been enlarged for better viewing.
Before the next street to the city's name appears on either side of the current street names and house numbers.
The target area is located above the display to the next street, which can be switched by clicking to appear before the destination or an intermediate point display.
(Thanks Arimi, Gigya!)

I wish you a pleasant journey and have fun!

A 701 CsL

Kod:
https://www94.zippyshare.com/v/GqAETEgM/file.html
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
5
Pitanje sto se tice mapchengera koji je postavio nenadseen, da li building za bilo koju vrstu mapa guram u folder building ili pravim zasebne foldere npr building_hr, building_tm...?:rolleyes:
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Pitanje sto se tice mapchengera koji je postavio nenadseen, da li building za bilo koju vrstu mapa guram u folder building ili pravim zasebne foldere npr building_hr, building_tm...?:rolleyes:

Ovaj Mapchanger ne mijenja - building.
Moguce je "rucno" preimenovanje foldera - building.
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
Sve rezolucije imam okacene na google disku i sve rade. Sve skockano, ali evo i mediafire link za ovu univerzalnu verziju koja radi na svim rezolucijama. Probao sam da skinem i otpakujem rar fajl i sada sve funkcionise kako treba. Probajte pa javite kako vam se cini. Naravno, sve dodatke tipa reljefa, speed kamera sam ubacio. Ovo je verzija sa mapama sva tri proizvodjaca koje se menjaju preko themechangera koji se takodje instalira i nalazi se u iGO folderu. Težina je nesto preko 2kg ;) gb

http://www.mediafire.com/download/a...sa+SKINOM-+9.6.29.483387+-+31.januar+2015.rar

Toda .., da li je proradio server ,kod mene i dalje ne radi TC ?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@sisavac26, na zalost i kod mene puca TC, ali je interesantno sto povuc3 vremensku prognozu iako se zatvori posle ulaska u iGO. To vidim u samom iGO-u jer mi prikaze oblake i kada izadjem iz iGO-a i udjem u TC koji vidim u status traci prikaze mi temperaturu i mesto gd3 se nalazim. Za mene je i to ok dok ne bude sve proradilo kako treba i bez ovog prinudnog zatvaranja TC-a
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
GPS Time 0.6.3.

Evo jos jedan "alat" koji ce ubrzati trazenje GPS signala za sve navigacije.
Problem sa dugotrajnim trazenjem signala se desava zbog sinhronizacije vremena uredaja sa vremenom atomskog sata - sa satelita ili sa NTP servera.
Instalisite aplikaciju, pokrenite je i kada aplikacija pronade satelite i prikaze vremena uredaja i GPS time klik na Syncronize... i srecan put!


GPS_Time.gif
 

Prilozi

  • net.sourcewalker.gpstime-0.6.3.apk.zip
    154,7 KB · Pregleda: 80
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
GPS Time 0.6.3.

Evo jos jedan "alat" koji ce ubrzati trazenje GPS signala za sve navigacije.
Problem sa dugotrajnim trazenjem signala se desava zbog sinhronizacije vremena uredaja sa vremenom atomskog sata - sa satelita ili sa NTP servera.
Instalisite aplikaciju, pokrenite je i kada aplikacija pronade satelite i prikaze vremena uredaja i GPS time klik na Syncronize... i srecan put!


Pogledajte prilog 75795

Jesi li kad naletio na ovakve programe za WinCe (znaš i sam koliko dugo nekada neki modeli traže satelite)
 
Natrag
Top