iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
@navigas
za pocetak, mogu ti reci da ja nemam taj problem (ako je to uopste problem). Upravo sam jutros pokusao isto. Dakle, zadao sam rutu do Soluna sa Here 2015Q1+FullEurope hnr mapama i rutiranje kao i rerutiranje mi je bilo trenutno (kao i za Bgd). Vozikao sam se malo po NBgd i takodje sam brisao postojecu rutu i pokretao novu i sve je bilo ocekivano brzo. E sad, u privatnoj prepisci sam ti rekao da je moj ux folder kombinacija tvojih i @marxista fajlova i da sam nesto od tih po meni nepotrebnih dodataka izbacio. Stvarno ne znam sta bi mogao da bude "problem".
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.09.2015
Poruka
7
@navigas ti si se svojski potrudio i napravio elaborat :) svaka čast i hvala na velikom trudu. @akineki takođe hvala.

Da bih video gde je problem na mojim uređajima, a sa paketom iz posta #156 (kome su dodate Here2015Q1 mape) i usporenim rutiranjem do Soluna, morao bih sve da vratim na početak tj da pobrišem ovo što je instalirano, pa opet instalacija, pa probanje... pa onda da vidim kako dalje, da li da zamenjujem folder po folder sa ovim gde sve radi, pa između testiranje... :(

To će morati malo da sačeka s obzirom na raspoloživo vreme koje imam za to. Vama dvojici se još jednom najlepše zahvaljujem na velikom trudu.

P.S. Izmerio sam vreme potrebno za rutiranje na uređaju Samsung Galaxy Tab 7.0 (kupljen pre 3 godine u Telenoru):
1. po Beogradu - oko 2 sekunde
2. do Soluna - oko 4 sekunde
3. do Hamburga - oko 4 sekunde

Instalirana je iGO NextGen verzija koja se pojavila nakon ispravki sa zvukom i koju sam skinuo odavde: http://pastebin.com/atMbnjfW
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.998
Lang_Serbian_Latin - Lang_Serbian_Cyrillic
Dopunio sam 24 fraze za iGO NextGen pa evo probajte i ostali.
Ova dva fajla kopirati u - iGO_NextGen/content/lang
 

Prilozi

  • Lang_Serbian_Latin.zip
    103,7 KB · Pregleda: 91
  • Lang_Serbian_Cyrillic.zip
    106,6 KB · Pregleda: 59
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
@navigas
Zadao sam rutu do Soluna sa Here 2015Q1+FullEurope hnr mapama i rutiranje kao i rerutiranje mi je bilo trenutno (kao i za Bgd).
@navigas
Izmerio sam vreme potrebno za rutiranje na uređaju Samsung Galaxy Tab 7.0 (kupljen pre 3 godine u Telenoru):
1. po Beogradu - oko 2 sekunde
2. do Soluna - oko 4 sekunde
3. do Hamburga - oko 4 sekunde

iGO_NextGen - određivanje rute Beograd - Solun (video snimak)

Mislim da se odavde najbolje može zaključiti koliko je vremena potrebno da se navigacija, na mom telefonu Huawei Y300, podesi za početak navođenja za put od Beograda do Soluna.
Na snimku se vidi da je navigacija, od upisa destinacije, spremna za navođenje za 18 sekundi, a da je samu rutu odredila za 8 sekundi. Ako se računa vreme od "Odabrati kao odredište", preko "Ruta se izračunava", do "Krenite", potrebne su 4 sekunde...

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Evo vamo ima iGO NextGen koji radi i sa SD kartice za Kit Kat i Lolipop, slovenac napravio samo slijedi upustva i radi provjereno evo ja sad instalirao od prve na svoj LG android 5.o.1
 

Prilozi

  • iGO_NextGen.torrent
    32,2 KB · Pregleda: 177
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3
ni meni nije radio zvuk sa marxistinom verzijom. Kompletno sve po uputstvu. A onda sam u sys.txt fajlu ovo

android_muting_device =0

zamenio sa ovim :)

android_muting_device=0

i proradilo je. Ne znam da li ima neke veze ali upalilo je :D
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
ni meni nije radio zvuk sa marxistinom verzijom. Kompletno sve po uputstvu. A onda sam u sys.txt fajlu ovo

android_muting_device =0

zamenio sa ovim :)

android_muting_device=0

i proradilo je. Ne znam da li ima neke veze ali upalilo je :D
ne znam da li ti je zapalo za oko,ali se radi o istoj stvari
 
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3
Da, zapalo mi je za oko, kao sto rekoh kod mene je upalilo, samo sam ponovo sacuvao sys tj samo priblizio znak = :) zasto ne znam
 
Učlanjen(a)
16.06.2009
Poruka
5
da li zna neko gde može ova verzija da se skine i da li može uopšte na wince uređaj, tj baš navigacioni uređaj
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
@mariks
Super da si se snasao. Taj prored nisam ja napravio, ne znam zasto je tako ali primetices da nextgen tokom kreiranja sys.txt redovno pravi te prorede oko znaka jednakosti ...ja sam ih i uklanjao primetivsi to ali posle nekog vremena vidim da su opet tu.

Sve sto sam radio radio sam u samom androudu i to es file explorerom ...obzirom da upisane vrednosti ostaju nepromenjene mislim da se ne treba na njega sumnjati.

Bas me interesuje da li ce tvoj sys.txt posle nekog vremena i dalje ostati bez tih suvisnih proreda.

@Paun21 naravno da android .apk ne mozes instalirati na wince. Postoji verzija i za wince pa je potrazi ako te bas interesuje.
 
Natrag
Top