Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
44
au brate bomba kao i ako disk "eksplodira"moze da usmrti.pitaj prodavca da posalje mit basterima da probaju ha ha ha
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Slažem se sa Crysis, nema teorije da je OS uzrokovao kvar monitora.
Pre će biti da je u pitanju monitor ili kako su već rekli jača struja.
Da staviš i CRT monitor pa bi radio na bilo kom OS.
Vidi kako će se taj drugi pokazati, pa javiyes3
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
sta reci???GLUPOST ili neka SKRIVENA NAMERA doticnog servisera
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Pa ja isto to mislim,ali ako je Vista upitanju onda bi sjebala racunar a ne monitor.!Ne, on kaze da zato sto Vista,ono napocetku kada se ucitava se cuje da cakce monitor,da ga ona tu kao pali-gasi,pali-gasi i da ga tu brzo izdrnda!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Pa ja isto to mislim,ali ako je Vista upitanju onda bi sjebala racunar a ne monitor.!Ne, on kaze da zato sto Vista,ono napocetku kada se ucitava se cuje da cakce monitor,da ga ona tu kao pali-gasi,pali-gasi i da ga tu brzo izdrnda!


To nema blage veze sa životom. Vistu, doduše legalnu, imam već dve godine, i nikada nikakve probleme nisam imala. Ne volim je, ali me služi sasvim dobro.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Slažem se sa Crysis, nema teorije da je OS uzrokovao kvar monitora.
Pre će biti da je u pitanju monitor ili kako su već rekli jača struja.
Da staviš i CRT monitor pa bi radio na bilo kom OS.
Vidi kako će se taj drugi pokazati, pa javiyes3
Za sada je sve u redu,evo drugi monitor radi normalno,moja graficka jeste od 128 ali za ovu Vistu SP1 je,kako je tamo pisalo sta zahteva,dovoljno,niti mi koci sistem niti je usporena,tako da mislim da sa njom nebih trebao da imam problema.Jedino sta sam primetio za razliku od XP-a da kada ubacim disk u CD-ROM,tu mi sporije ucitava sta je na njemu,onako fajl po fajl,dok na XP-u mi pokaze odjedanputa sve sta ima.Jedino to,inace sam prezadovoljan.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Neznam sto svi kukaju na Vistu,ja sam koristio dosta OS (XP SP2,SP3 probao Windows 7...) neznam,ja sam navikao na Vistu i mnogo je volim!!!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
skidaj to smece s racunara, inace gore spominjes da si probao windows 7.sto nisi ostao na njemu,jer i sedmica ti je vista samo sredjena.tj rjeseno je sve sto nevalja na visti i ubaceni neki dodaci kao aero i sl. ne trosi toliko resursa kao ( memorije )kao vista i sve u svemu bolja je za dvije klase od viste. koristio sam vistu da ti nelazem jedno dva dana i odmah je skinuo i vratio se na xp. a kad sam stavio sedmicu prije nesto vise od pola godine nepada mi napamet da ista vise mjenjam od os-a ,prezadovoljan sam.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Pa ja isto to mislim,ali ako je Vista upitanju onda bi sjebala racunar a ne monitor.!Ne, on kaze da zato sto Vista,ono napocetku kada se ucitava se cuje da cakce monitor,da ga ona tu kao pali-gasi,pali-gasi i da ga tu brzo izdrnda!

to sto cakce ,necakce monitor nego graficka,ona ti daje sliku na monitor. skini kabl monitor - graficka,pa upali monitor i vidjeces hoce li se cuti da cakce i sta ce ti pisati na monitoru.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
Ima cudnih ljudi .Meni kad je steko net .Predlagali su da okrenem modem naopako.Da adapter od modema okrenem naopako u uticnicu.Pa kad ni to nije pomoglo ,predlagali su mi da kuciste komp mora da bude bar 70 cm udaljeno zemlje i da modem bude u visini kucista.Ma par dana sam se nasluso gluposti svakavih.
Ako je graficka uredu i radi kako treba ,sve lagano.Ako ti je monitor pod garancijom obavezno trazi novi(osim ako ti nije grom spuco u kucu).
 
Natrag
Top