Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Evo,sada sam cisto otisao ovde na Windows7 da vidim sta ima.Od svih sedmica za 32 bit. koje sam gledao samo jedan jedini link za preuzimanje radi i to 200mb po partu sto neznam dali ja mogu da skinem jer ja skidam do 100mb(free user) i radi ovaj sto si ti (Crisys) postavio Windows7 Deep Blue ali on je po 250mb po partu.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Evo,sada sam cisto otisao ovde na Windows7 da vidim sta ima.Od svih sedmica za 32 bit. koje sam gledao samo jedan jedini link za preuzimanje radi i to 200mb po partu sto neznam dali ja mogu da skinem jer ja skidam do 100mb(free user) i radi ovaj sto si ti (Crisys) postavio Windows7 Deep Blue ali on je po 250mb po partu.


ti mozes ko free user skidati sve velicine linkova, samo nemozes uplodati vise od 100 mb
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Nerazumem sta znaci to uploadati,posto sam "nov" u preuzimanju sa rapidshare,nema veze,pokusacu za vikend da skinem ili tu sedmicu ultimate ili ovu sto si ti postavio Deep Blue pa cu da vidim.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Nerazumem sta znaci to uploadati,posto sam "nov" u preuzimanju sa rapidshare,nema veze,pokusacu za vikend da skinem ili tu sedmicu ultimate ili ovu sto si ti postavio Deep Blue pa cu da vidim.


uploadati znaci da na primjer. neki film od oko 800mb postavis na rapidshare.
znaci u winraru podjelis tih 800mb, na osam linkova od po 100 mb. i onda uploadas na rapid. to je za free usere, a za premium to isto samo linkovi koje uploadas mogu biti po 200mb.

pogledaj malo i ovde pa ce ti biti jasnije.


http://serbianforum.org/pravila-i-t...dovati-rar-fajlove-sa-sifrom-i-bez-sifre.html
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Au,sta mi ti naprica,bolje da pogledam...

Dodato posle 10 Sati 14 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Evo,ni jedan jedini link neradi za preuzimznje sedmice,ni na ovom forumu ni na web-u.Od recimo 18 parta pola rade pola nerade.Taman sam tamo direktno na Rapidshare nasao neki Windows7 ultimate pre-actived for 32 bit,pustio jutros u 7 sati(vidi koliko je sada!) da se skida,otisao do druga,vratio se u nadi da se skinuo,posto mi je JDownloader napisao 10 sati do kraja preuzimanja,plus pauza izmedju svakoga dela po 15 min.Kada sam dosao skinuo je do part 8,za ostalo napisao: 100% nije pronadjeno!!!Vidi sada koliko vremena sam izgubio na zajebanciju.Jebes Windows7 kada nemoze da se skine!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
ja njemu nista ne predlazem , samo kazem da se prilikom paljenja necuje monitor nego pisne graficka i onda se podize sistem. a to sto serviseri pricaju gluposti nije do mene. ovo gore sam mu rekao samo da se uvjeri. isto ti kazes da podignes kuciste bar 70 cm vrijedi radi prasine koju ti komp vuce s poda i ni radi cega drugog.

Bez ljutne ali nisam komentariso tvoj savet ,vec servisera.A komp mi ima odredjeno kuciste na stolu,ali mi nije bilo jasno kakve veze ima sa netom.A sto se viste tice tu si po meni 100 % upravu .Veliko sranje.Po meni je cak i xp dosta bolji od viste.Za 7 neznam nisam je probo .
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
164
Da se nadovežem na temu, možda nisam zakasnio...
Ipak postoje slučajevi kada podešavanja video kartice mogu uništiti monitor. Samo, to je važilo za starije monitore. Ovi novi imaju i neke zaštite, da ne ulazim previše u teoriju. Znate za pojam "refresh rate", odnosno vertikalno osvežavanje slike. E to je ono što se podešava od nekih 60 do 200 Hz, što opet zavisi od grafičke. A taj broj mora da bude u opsegu koji je proizvođač monitora propisao.
Dakle, stariji monitori su mogli da se oštete na prevelikim RR (refresh rate) a noviji se samo "ugase" i izbace onu poruku "out of data" ili slično...
Da se vratim na ovaj slučaj. Možda je pomenuti (laka mu zemlja) monitor bio dosta u upotrebi a novi OS mu je dodelio prevelik RR, i posle nekoliko dana se desilo ovo.
P.S. Sve ovo se odnosi na CRT monitore, ne na LCD, da se razumemo...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top