Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
E,ovako.Instalirao sam Vistu pre nedelju dana.Jutros ukljucim racunar,taman se ucitao windows,kada odjedanput puce nesto u monitoru,zasmrde i kraj. Monitor popuno mrtav,kao kada je iskljucen iz struje.Stavim drugi monitor, ovaj odnesem u servis,serviser ga pogleda,monitor potpuno unisten,od trafoa preko ostalih stvari...E sada,on mi kaze da je Vista sjebala monitor!?! Da je moja graficka slaba za nju (128 bit),da se zato muci kod mene na racunaru i da zato daje neku dodatnu struju u monitoru.Jos mi je rekao da je odmah skinem inace i ovaj drugi monitor ima da unisti,Sada vas ja pitam: Dali je to moguce, dali stvarno OS moze da unisti monitor??????
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
to prvi put cujem sada od tebe.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Cudna teorija>>Drugar mi se bavi racunarima citaj servisira racunare i evo ga umre od smeha.....Lici da je nemoguce
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Pa meni je licno ne nemoguce nego NEVEROVATNO!!! Zato i pitam vas,da nisam ja mozda "odlepio", ali izgleda da ovaj serviser nije bas kako treba!
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
372
Moguce...pregrije ti se graficka karta..i eksplodira..budi zadovoljan da jos imas komp...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Ako ti je monitor u garanciji,neka tripuje serviser koliko hoce,samo da ti daju drugi monitor.Kakvi klinci sve danas rade kao serviseri ljudi moji.Naucio da reinstalira komp i odmah je serviser.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
to je bio neki kratak spoj u monitoru.ako je slaba grafika sto nije ona otisla.ja kontam da je tako proletila struja kroz komp sjebala bi ti komplet masinu a ne samo monitor.
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
82
Hm,mislim da je usputno neukusna sala servisera sto ispada da pojedini ili milioni korisnika moraju kupovati odredjene monitore u zavisnosti od OS-a!Mislim da ti se potrefio slucaj oklolnosti tipa> u pogresno vreme i momentu se dogodilo!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Serviser treba da se stidi u ćošku jer to što je rekao nema blage veze sa životom.
Za svaki slučaj, da ne bude da ja kontam a da ipak nisam kompetentna, pitala sam upravo i svog dragog koji je po struci profesor informatike, i kaže da to nema nikakve veze i da te serviser laže, nadajući se da će ti uzeti još para na bilo koji način.
 
Natrag
Top