Da li je u sex-u sve?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
07.04.2009
Poruka
1
kao sto bi ljudi rekli nikad nije kasno:) ali nema veze obeshrabrujete me:) samo ce mene MOZDA starost pitati gde mi je bila mladost, ali osecam mogu da letim jos samo kada bi imao kod neke slatke devojke imao da padnem u krilo:)

Niste mi rekli npr, sada gde bi ste vi poceli da upoznajete ribe?

Ako tebe neko moze da obeshrabri, dole me seci... Obeshrabreni decko koji u tim recenicama u kojima iskazuje razocarenje i obeshrabrenost stavlja smajlije...aha, hoce to...
Ovaj zavlaci samo tako...Zajebava sve ovde. Nije uopste prost. Sa ovom snalazljivoscu mogao je da zbari pola Subotice (otprilike).
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Majke mi!!! Sad da sam u Subotici kladio bi se u glavu majke mi da cu upoznati jednu devojku u roku od pet minuta.
i ne zajebavam ja nikog, sto je cudno:D
i lepo kazem da nemam pojma sta sam koji vrag cekao sve do sad, samo sam se trebao pokreniti jbg i nista vise.
ali
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Prvo, da se nosiš ti u tri pičke lepe materine jer ništa nisam rekao tebi.

Drugo, zajebi da ideš po mene i da me blekaš, dva puta sam ti već prijateljski rekao.

I, treće, ukoliko nisi nepismen, mogao bi i sam da shvatiš da se reč "mladež" u kontekstu njegove rečenice odnosila upravo na ono što sam ja rekao.

I zaboravi više da ideš po mene i da mi stalno nešto prigovaraš. Ne diram te - Ne diraj me.


I, usput govoreći, kao VIP član mogao bi bar da naučiš da linkove postavljaš ispravno.
Kakav VIP clan?
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Kako do sada nemam devojku, Nije mi jasno! Da samo devojke znaju kakav sam pa bre umro bih srecan :).
Sunce se opet ponovo radja neka opet plovi tvoja ladja, do prelepe devojke rumenih obraza ko kod Julije od meda sa zvezdama na nebu i onim lepsim u njenim ocima sto sijaju sa mesecom a sa suncem daju pogled onaj sto ljudi kazu da je to pogled cuvenog Kazanove koga nazivaju "pogledom ispod obrva", pogledom ispod obrva poput ruze jedne u polju zita koju cu da sacuvam za nju, nju zbog kojeg ce razlog biti sto je nebo plava a trava zelena i vecna poput ljubavi! :) eto o tome vam govorim malo sam stidljiv pa me stra' ako joj se ne svidi romantika :) :)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Jbg. nije ni meni jasno??? A možda bi umjesto te ruže u polju žita prije upalio dobar krastavac u polju peršuna. Ma ko će znat tim ženama, nekad vole romantiku, nekad gimnastiku.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Hm... Ne znam sta hoces da kazes. Ali evo:
Nocas, draga docicu ti do tvoga praga do "krastavca u polju persuna" i dok sunce sja, dok zivim ja, volim te ja
itd itd -mogao bih do ujitru da pisem, hm... bacicu se na knjizevnost, napisacu knjigu, bice vrlo citana, pogotovo kod romanticnih devojaka, i tada ce i kisa da pada, i tada ce kapi kise da ti padnu na lice draga, a u kapima kise, videcu se ja. :)

E, da. Pa svi vole tu "gimnastiku" sto spominjes pogotovo na suncu :) zalazecem :)

Verujem da cu za novu godinu imati devojku. Sve te prelepe devojke, neznih ociju poput topljivih snegova u prolece, prelepe su, sve te bozanstvene Boginje me cekaju da ih sarmiram i zavedem dolinom plave lagune i nazat:)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Hm... Ne znam sta hoces da kazes. Ali evo:
Nocas, draga docicu ti do tvoga praga do "krastavca u polju persuna" i dok sunce sja, dok zivim ja, volim te ja
itd itd -mogao bih do ujitru da pisem, hm... bacicu se na knjizevnost, napisacu knjigu, bice vrlo citana, pogotovo kod romanticnih devojaka, i tada ce i kisa da pada, i tada ce kapi kise da ti padnu na lice draga, a u kapima kise, videcu se ja. :)

E, da. Pa svi vole tu "gimnastiku" sto spominjes pogotovo na suncu :) zalazecem :)

Verujem da cu za novu godinu imati devojku. Sve te prelepe devojke, neznih ociju poput topljivih snegova u prolece, prelepe su, sve te bozanstvene Boginje me cekaju da ih sarmiram i zavedem dolinom plave lagune i nazat:)

Ma ne tako brate!

-Noćas, draga doći ću do tvoga praga da zasadim "krastavc svoj u peršun tvoj" i dok god me pod stare dane ne prevariš sa onim Švabom Alchajmerom, dok god te sjećanje služi, pomisao na krastavac moj izazivaće tajanstveni osmjeh tvoj...-

Tako nekako.

Obavezno da se baciš na tu književnost i knjigu da napišeš... bez knjige, mrka kapa. A kad je šarmiraš... ne da će da te vidi u svakoj kapi kiše, nego i u svakoj lokvi u koju zaljubljena ugazi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top