Da li je u sex-u sve?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Ma za tebe ja za početak jedna ovaka vašarska mešalica, kao što je Vendi.

5-vendi.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
delfesk ne bi me cudilo da ti i riba zajedno sedite i kuckate..ili decko i ti:beee:
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Imam strpljenja gospodine koji ste me oslovili sa "mladez", da li mozete da definisete, sta ta rec predstavlja?

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

strpljenje je majka mudrosti. Strpicu se do penzije kada ce me starost pitati gde mi je bila mladost, a u mladosti sve je lako kad si mlad, ne razumem zasto ja nemam ljubav, mada tek kada nestane struje mi primetimo da je nema.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Naravno da se sve moze nauciti pa i to. Zavesti u jednom minutu u pogledu dvadeset devojaka (metafora).
Fali mi samo jedna mala iskra da smuvam neku, samo kada bi ona prva pocela, pola bi posla bilo gotovo, jer nikad nisam znao da prilazim devojkama.
Sro se tice slika, Staljin je bio zavodnik... prve klase, a Soic i Nikolic treba da pozovu Vucica.
Sto se tice kronikusa moja su pluca dobra.

Moj savet ti je da sačekaš starački dom i tamo potražiš odgovore od iskusnog sveta !!!
"Kronikus" nije samo bolest pluća nego svih organa za koji nema lek i ostaju bolesni dok je i života.
Dobro dišeš ok. ali da li dobro i misliš ???
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Moj savet ti je da sačekaš starački dom i tamo potražiš odgovore od iskusnog sveta !!!
"Kronikus" nije samo bolest pluća nego svih organa za koji nema lek i ostaju bolesni dok je i života.
Dobro dišeš ok. ali da li dobro i misliš ???
Kronikus? Prvi put cujem.
Mladež - označava isto što i reč mladi ljudi, omladina.
Nisam me ti oslovio sa "mladez" ali nema vjeze. I nisam pitao sta oznacava, vec sta predstavlja, koje godine, vecinom kada se spomene mladez misli se na klince.
Nemam pojma koji vrag, sto ja uopste i jos pisem na ovom forumu, nema veze, moja tema pa red je :)

Dodato posle 23 Sati 19 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Nego, ima te li vi neki lek protiv dosade?
Nevezano za temu. Interesuje me neki sajt o invenstiranju, dobio neke pare pa hocu da ulozim.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Krenuo sam da citam pocetak teme i stadoh negde na sredini jer je pola cetri ujutro (imam nesanicu).
Hvala vam svima na ohrabrenju. Kad tad, postacu Don Zuan, smrtno sam ozbiljan!
Shvatam da se blizi 2012... nema vremena za gubljenje, sutra cu otici kod komsinice da je zamolim za ples... Salim se;).
E da, da malo reklamiram sebe, uskoro pocinjem sa pevanjem na youtubu:) imate moj nick u onom spotu basta cosi... :)
I nepoznajem romanticniju osobu od mene, ima li takvih? Smatram da ima. Gledajte ove reci koje nikako da kazem nekoj devojci, inspirisala me ona pjesma od B. Adamsa -have you ever really loved a woman, reci idu ovako...
Mesec se spaja sa nebom a zvezde sa tvojim ocima.
Mesecu zna biti kraj, a u tvojim ocima je ostao raj.

Kada sazvezdje pokaze amora, a u mom srcu strela njegova.
Svi problemi bice badava-sala mala, jer ljubav joj, neko drugi, davaa.

Zar nisam romantiran:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top