Da li je u sex-u sve?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Ma ne tako brate!

-Noćas, draga doći ću do tvoga praga da zasadim "krastavc svoj u peršun tvoj" i dok god me pod stare dane ne prevariš sa onim Švabom Alchajmerom, dok god te sjećanje služi, pomisao na krastavac moj izazivaće tajanstveni osmjeh tvoj...-

Tako nekako.

Obavezno da se baciš na tu književnost i knjigu da napišeš... bez knjige, mrka kapa. A kad je šarmiraš... ne da će da te vidi u svakoj kapi kiše, nego i u svakoj lokvi u koju zaljubljena ugazi.

Ti radi na svoj nacin ja cu na svoj :)

Alo seljak, šta se ti žeštiš? I ako si promenio nik, i pokušavaš da budeš pametan, ti i dalje smrdiš kao Black Wizard, džaba ti mirišljava hemija!
"I zaboravi više da ideš po mene i da mi stalno nešto prigovaraš. Ne diram te - Ne diraj me. -Moram Bleki, moram! Žali mi se vaspitačica da maltretiraš drugu decu, otimaš užinu i glumiš frajera! Šta bi sa onom malom iz Slovenije? Otišla u EU?
Ošišaaj se, nabaci koju kilu ( minimum 20), s'vremena na vreme se operi i batali bas gitaru!

Bez vredjanja deco! :D
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ti radi na svoj nacin ja cu na svoj :)

I još nešto je jako važno. Kada padne u "tranzistor" slušajući tvoju poeziju, obavezno na večeru da je izvedeš. I to ne na nojeva jaja na Ludoškom jezeru ni na one plastične hamburgere u Mek Donaldsu, pusti prizemlje, popni se na sprat u Gradskoj kući tamo ima jedan otmen restoran sa muzikom mađarskih cigana i svakojakim delicijama. Ništa pivo, imaj stila, naruči bijelo, polusuvo, ja sam svojevremeno pio neko mađarsko, Egri leanka ili tokajac par puta. Nadam se da im kvalitet nije opao u posljednjih par godina otkada nisam bio.

E poslije jedne takve večeri u kojoj ćeš ti da budeš konverzacijski kreativan na humorističko-opuštajući način a ne dosadan sa tvojim temama, ona ima da bude mekana ko divljač poslije marinade. Vjeruj mi, znam šta govorim. Poslije toga joj predložiš da popijete "kaficu" kod tebe u gajbi. Mislim, to se samo tako zove, zna ona bolje od tebe da je ta "kafa" čupava i sa jajima. Ali ako si čitavo veče odradio kako treba, a da ona ne primjeti tvoju režiju i preočitu temdenciju ima sama da legne. To kod mene u Prijedoru kažu: " On joj gura jastuk pod glavu a ona ga premješta pod dupe".
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
I još nešto je jako važno. Kada padne u "tranzistor" slušajući tvoju poeziju, obavezno na večeru da je izvedeš. I to ne na nojeva jaja na Ludoškom jezeru ni na one plastične hamburgere u Mek Donaldsu, pusti prizemlje, popni se na sprat u Gradskoj kući tamo ima jedan otmen restoran sa muzikom mađarskih cigana i svakojakim delicijama. Ništa pivo, imaj stila, naruči bijelo, polusuvo, ja sam svojevremeno pio neko mađarsko, Egri leanka ili tokajac par puta. Nadam se da im kvalitet nije opao u posljednjih par godina otkada nisam bio.

E poslije jedne takve večeri u kojoj ćeš ti da budeš konverzacijski kreativan na humorističko-opuštajući način a ne dosadan sa tvojim temama, ona ima da bude mekana ko divljač poslije marinade. Vjeruj mi, znam šta govorim. Poslije toga joj predložiš da popijete "kaficu" kod tebe u gajbi. Mislim, to se samo tako zove, zna ona bolje od tebe da je ta "kafa" čupava i sa jajima. Ali ako si čitavo veče odradio kako treba, a da ona ne primjeti tvoju režiju i preočitu temdenciju ima sama da legne. To kod mene u Prijedoru kažu: " On joj gura jastuk pod glavu a ona ga premješta pod dupe".

Znam o cemu govoris! :) Nisam rekao da nikad nisam bio na spoju :) ali jednostavno nisam hteo onda da idem do kraja i eto.
Sve je pocelo u nekom kaficu, imali smo dosta tema zajednickih bla bla bla itd itd, kada me je sutradan na vece pozvala na kafu, popio kafu i otisao kuci jbg :D cak je na vratima pokusavala da me zaustavi ali jbg lol "nisam vise budala koja bi pobegla od zene koja te zeli"
Dok kod druge nisam saznao da ima decka koji samo sto nije dosao nervozan jer je saznao da se vidja sa mnom, od toga je nisam video.
Treca nije bila iz istog mesta odakle sam ja i uopste me nije htela (trazila je maco tipve) ali zato jesu njene drugarice ali ipak se nisam smuvao sa nijednom od njih jer su bile uzasno ruzne.
Moj tip zene je da je prelepa da ima prelepo lice prelepe oci i naravno prelepo telo, a sve drugo dolazi kasnije. Mozda sam povrsan ali kad ugledam zenu prvo primetim da li je lepa ili ne, ako je lepa pridjem joj i uverim se da je inteligentna ako se ispostavi da je, to znaci zavedi pa vladaj :) ako nije to znaci samo vladaj :)

Nego, nisam nikad bio gde kazes da je to u gradskoj kuci negde? ima restoran? Mozda mi mogli da odemo na pice tamo da vidimo jel ima koja madjarica? : )
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Nego, nisam nikad bio gde kazes da je to u gradskoj kuci negde? ima restoran? Mozda mi mogli da odemo na pice tamo da vidimo jel ima koja madjarica? : )

Pa jesi li ti stvarno iz Subotice ili iz nekog trabantnog naselja iz kruga od 30 km? Dobro... restoran nije više u Gradskoj kući, preselili ga na Bajski put prije 3 godine.

Nego, previše ti biraš. Razumijem ja da se čovjek ne može zaljubiti u gabora bez obzira koliko duševan bio ali ti baš pretjeruješ. Teško ćeš ti sa takvim kriterijumima bilo šta zakačiti. Problem je definitivno u tebi, pričaš o ljubavi a puna ti glava sisa i guzica, moraš bar 10% prostora između ušiju rezervisati za nešto drugo. Jbg... izbaci bar jednu siku iz glave, napravi malo mjesta.:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Pa jesi li ti stvarno iz Subotice ili iz nekog trabantnog naselja iz kruga od 30 km? Dobro... restoran nije više u Gradskoj kući, preselili ga na Bajski put prije 3 godine.

Nego, previše ti biraš. Razumijem ja da se čovjek ne može zaljubiti u gabora bez obzira koliko duševan bio ali ti baš pretjeruješ. Teško ćeš ti sa takvim kriterijumima bilo šta zakačiti. Problem je definitivno u tebi, pričaš o ljubavi a puna ti glava sisa i guzica, moraš bar 10% prostora između ušiju rezervisati za nešto drugo. Jbg... izbaci bar jednu siku iz glave, napravi malo mjesta.:roll:

Sacuvaj boze da sam ja dusevan :D

Ma meni treba samo jedan dendrek ako tako mogu reci i nista vise : )

Ne razumem romantican sam i umesto da sam imao milion devojaka ja nisam imao ni jednu jbg
Iz Subotice sam ali nisam Suboticanin, Somborac sam mada... : )
Normalno da se ne mozes zaljubiti u rugobu ali mozes proveriti jer uvek biva da ruzne devojke imaju prelepe prijateljice :)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
E moj "Deflex", za žene
nemaš baš nikakav reflex.

Ostaćeš nevin, al ne gubi nadu,
utjehu potraži u "ručnome radu".

Poslije toga, nek te ženi tata,
da usrećiš neku ko kamen oko vrata.

Na temi ovoj više ne balavi,
ako moraš, tugu rakijom pridavi.

Sa tajinim izborom složi se bez glasa,
al nemoj da skončaš ko Ladački Vasa.

 
Poslednja izmena od urednika:
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Dogodio se i taj dan, necete vjerovati ali uspeo sam :)
Od februara se vi ganjate ovde?! Ima smisla što je tad započeta tema (februar - mesec parenja) i izgleda da je Delfesx konačno ''izlečen''. Kad ponovo dođe februar, moći da se opusti, povede za okolinom...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top