Čuda koja se dešavaju su od Boga ili demona?

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Rekao sam BEZOBZIRAN, ne BEZOBRAZAN, mada nije ni to daleko.
Pa bezobrazan sam jer vam smeta sto pisem. Kad vi napadate pravoslavlje to je u redu, a kad ja napadnem adventizam pa ukazem da je i tamo isto stanje, onda sam bezobrazan.

A ti ko da ne vidis da ja ne bi ni pisao to, da nije vasih bezobzirnih napada..
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Kad vi napadate pravoslavlje to je u redu, a kad ja napadnem adventizam pa ukazem da je i tamo isto stanje, onda sam bezobrazan.

Baš nas briga što si od PC napravio idola. :)

Laodik. mi je rekao da ne napadam PC, baš me briga za to, iz te crkve su i izašle neistine koje iznosiš. Taman i ispunjavaš onaj stih "Crkva Gospodnja ovo je" jer vi i slavite pravioslavlje i naciju, a trebali bi Boga. :)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pa bezobrazan sam jer vam smeta sto pisem. Kad vi napadate pravoslavlje to je u redu, a kad ja napadnem adventizam pa ukazem da je i tamo isto stanje, onda sam bezobrazan.

A ti ko da ne vidis da ja ne bi ni pisao to, da nije vasih bezobzirnih napada..

Ja nisam pisao takve gadosti i pripisivanja prema meni koja ti cinis.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Bog neće nijedno jedino čudo da uradi u crkvama koje prizivaju mrtve i imaju lažna učenja, negiraju Zakon i uskrs.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Baš nas briga što si od PC napravio idola. :)

Laodik. mi je rekao da ne napadam PC, baš me briga za to, iz te crkve su i izašle neistine koje iznosiš. Taman i ispunjavaš onaj stih "Crkva Gospodnja ovo je" jer vi i slavite pravioslavlje i naciju, a trebali bi Boga. :)

Jedini koji ovde besomucno branite crkvu i napadate tudje ste vi adventisti, i tvrdite "crkva Bozja ovo je". Ja nisam napadao.
 
Natrag
Top