Čuda koja se dešavaju su od Boga ili demona?

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Opterecen si svinjom i skreces temu namerno, migoljis se ko prase vodjeno na klanje..

Zasto sad ne uzmes post da oboris? :)
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Ko jede krme taman će da završi ko i ono sada kada je baš svinjokolj. Čovjek u šta jede u to su pretvara.


popaj.jpg


i-zamolba-za-vegetarijance.jpg


CfmLuzwWIAA2Haq.jpg


Bp69E_FIUAABj6C.jpg:large
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Tolika čuda a slab rod.
Vi nemate nikakva cuda i nikakav rod.

Nemacki protestanti uzrokovali II svetski rat, amerikanci izvrsili genocid nad indijancima a danas umesto evandjelja bacaju bombe i glume svetskog policajca!

U bombardovanju srbije americi se pridruzile gotovo sve protestantske drzave, umesto da nam propovedaju evandjelje zavadili nas i na kraju bombardovali osiromasenim uranijumom.

Nista bolji nisu ni prema sopstvenom narodu koji truju, vrse eksperimente nad njima i zaglupljuju ih..

Identifikovanje "vere i drzave" je pogresno, ali posto ti to radis, onda ti je i odgovor takav. Vi imate "uzasan rod", a Papa je u odnosu na vas mala maca.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Naprotiv ta ideologija je produkt znamo koga (Rim) a ne protestanata. Ti uopšte nemas nikakav odgovor na ono što ja dajem nego samo nastavljas sa napadima. Tolika a cuda a nigdje roda ili veoma slab.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Naprotiv ta ideologija je produkt znamo koga (Rim) a ne protestanata. Ti uopšte nemas nikakav odgovor na ono što ja dajem nego samo nastavljas sa napadima. Tolika a cuda a nigdje roda ili veoma slab.

Zasto nisi pobio moj post?

Zato sto nemas argumenata, cim ne znas sta ces , onda kazes "oborio sam i dokazao". Tako se uvek izvlacis!

Tvoji nemacki protestanti su isli u rat da ratuju za hitlera i da ubijaju!

A americki protestanti izvrsili genocid nad indijancima!

Jako je to lep rod!

Pa jel vam evandjelje, bombe i puska???
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Vi imate "uzasan rod", a Papa je u odnosu na vas mala maca.

Ma kakva mačka , crvenkapa.
CRVENKAPA VELI GLE VELKE uši ,nos oči , kad ono Adventist ,ni više ni manje negoTRIPO

[raw]<div style="position:relative;height:0;padding-bottom:56.21%"><iframe src="https://www.youtube.com/embed/DDnZPYI7jqs?ecver=2" style="position:absolute;width:100%;height:100%;left:0" width="641" height="360" frameborder="0" gesture="media" allowfullscreen></iframe></div>[/raw]
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ma kakva mačka , crvenkapa.
CRVENKAPA VELI GLE VELKE uši ,nos oči , kad ono Adventist ,ni više ni manje negoTRIPO

[raw]<div style="position:relative;height:0;padding-bottom:56.21%"><iframe src="https://www.youtube.com/embed/DDnZPYI7jqs?ecver=2" style="position:absolute;width:100%;height:100%;left:0" width="641" height="360" frameborder="0" gesture="media" allowfullscreen></iframe></div>[/raw]
Ima velike usi da cuje traceve, oci izbecio da nadje gresku, a nos mu narasto od lazi... Bas tako.

Jos mi ne odgovoriste ako je papa sotona, sto je ubijao svoje vestice???
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top