Znak da je Armagedon blizu

Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
A kad Hristos dodje, ljudi ce skupljati prstenje i lancice, zlatne zube..itd, od onih koje ce Bog ukloniti vatrom s neba.

To je veliko bogatstvo, sto da se baci:)
Pile moje malo,
sta ce se spaljivati i sta ce se skupljati u ukopavati lepo ti pise u Jezekilju 39 glave9 i 14
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nema nikakvog ukopavanja kad Isus dodje, jer dao sam dokaze da su SVI verni na nebu, a mrtvi gresnici u grobovima za hiljadu godina.

Vi ste od Hristovog drugog dolaska napravili cirkus, kao da ce verni, pa i sam Hristos i andjeli kopati rake da sahrane bezbozne.

Nesto si ti tu pogresio, i protumacio pogresno neki starozavetni dogadjaj.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Nema nikakvog ukopavanja kad Isus dodje, jer dao sam dokaze da su SVI verni na nebu, a mrtvi gresnici u grobovima za hiljadu godina.

Vi ste od Hristovog drugog dolaska napravili cirkus, kao da ce verni, pa i sam Hristos i andjeli kopati rake da sahrane bezbozne.

Nesto si ti tu pogresio, i protumacio pogresno neki starozavetni dogadjaj.
Jel se ti ljutis ,ako ti kazem Pile moje malo?
Evo tripko se nasao povredjen,kaze da je to bogohulno,oholo itd,ali ako se ljutis da znam da ti tako ne tepam?

Nadalje dao si lose dokaze koji se jednostavcno ne poklapaju sa drugim Biblijskim stihovima,dakle nisu ni biblijski a ni logicni,vec samo prave smutnju.
Nadalje Isus dolazi sa 144000 otkupljenih sa Zemlje na nebo, da bi unistio sve zle,a svoj narod ili pak Veliko Mnostvo sacuvao na Zemlji.
Da su oni kojim slucajem uzeti na nebo,pa to bi onda bio detaljan prikaz ko,kako i zasto,slicno kao u vreme Noja i potopa.
To sto tebe buni sto ne razumes simboliku,pa nisu je razumeli ni fariseji i sadukeji.Moli se Jehovi Bogu za razumevanje ,pa ti mozda i otvori razum da bi razumeo jednostavne istine.
Sto se tice Bozjeg prestola,postoji jos jedan,a to je Davidov. Isus Hrist kao Davidov Potomak vecno ce sedeti na Davidovom prestolu.
Psalam 89"
34 Neću pogaziti zavet svoj, i šta je izašlo iz usta mojih neću poreći.
35 Jednom se zakleh svetošću svojom; zar da slažem Davidu?
36 Seme će njegovo trajati doveka, i presto njegov kao sunce preda mnom;
37 On će stajati uvek kao mesec i verni svedok u oblacima.
Jel Davidov presto bio na nebu?Ima li Isus pravo na Davidov presto?,ili zelis da mu ga osporis???
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Moras nauciti sta je TIPOLOGIJA.

Starozavetni dogadjaji su TIPOS ili predslika onoga sto ce se desiti u poslednje vreme.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Moras nauciti sta je TIPOLOGIJA.

Starozavetni dogadjaji su TIPOS ili predslika onoga sto ce se desiti u poslednje vreme.
Dal ti to hoces da kazes da je Jehova Bog ipak slagao Davida?Da Davidov presto nece da nasledi njegov potomak?
Tebi je to tipologija???
Porices Biblijska prorocanstva?
Jel mozda znas Biblijsko prorocanstvo koje je proreklo godinu kad ce se Mesija pojaviti???
Ili ti je i to "tipologija"
Izgleda da je tebi cela Biblija tipologija???
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nista nisi razumeo, i izvrnuo si moje reci.

Nisam napisao simbolika, vec predslika.

Neke stvari zapisane u starom zavetu su predslika buducih dogadjaja.

Nemam volje pisati coveku koji ne zeli istinu, niti me Bog u tome vodi.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Nista nisi razumeo, i izvrnuo si moje reci.

Nisam napisao simbolika, vec predslika.

Neke stvari zapisane u starom zavetu su predslika buducih dogadjaja.

Nemam volje pisati coveku koji ne zeli istinu, niti me Bog u tome vodi.
Kako mozes da tvrdis da je jezekilj 39 glava predslika onoga cega ce da dodje ili se vec desilo?
9 Tada će izaći stanovnici gradova Izrailjevih, i naložiće na oganj i spaliće oružje i štitove i štitiće, lukove i strele, sulice i koplja, i ložiće ih na oganj sedam godina. Jel se ovo vec desilo ili treba da se desi???
12 I ukopavaće ih dom Izrailjev sedam meseci, da bi očistili zemlju. Jel se ovo vec desilo ili treba da se desi???
Da li ti je i ovo predslika?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Neke ocigledne stvari su predslika, a ne sve.

Neke su lokalnog karaktera.

Kao recimo razorenje Jerusalima 70 godine je predslika poslednjih dogadjaja.

I neki elementi u toj slici se mogu ispuniti u detalj, ali i ne moraju.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Neke ocigledne stvari su predslika, a ne sve.

Neke su lokalnog karaktera.

Kao recimo razorenje Jerusalima 70 godine je predslika poslednjih dogadjaja.

I neki elementi u toj slici se mogu ispuniti u detalj, ali i ne moraju.
Razaranje Jerusalima 70gne i progon Jevreja jeste poslednja kazna za Jevreje ,da oni vise nisu njegov narod,a dato je znak upozorenja sta hriscani treba da rade da bi se spasili,da li si mozda to primetio?
 
Natrag
Top