Znak da je Armagedon blizu

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ja to nisam tako formulisao.

Da rekao si nije šija, nego je vrat.

Ne pisem vise o tome jer je to na sablazan nevernima.

Misliš nevreni golovima, minutama, datumima itd.

Ne postoje druge besmislice, a sto se tice abortusa, danasnje rukovodstvo svasta cini na svoju stetu, pa nije ni cudo sto svi napadaju crkvu.

A sada ih ovde napadaš, a tamo si branio advent. oko toga.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Branio sam prenaglasavanje, i pojedine neistine.

Ali ono sto je istina istina je, da danasnji Adventizam cini razlicite gluposti, ne pitajuci Boga da li je nesto ispravno ili ne.
Zato sam napisao da "danasnje rukovodstvo Adventisticke crkve svasta cini na svoju stetu, pa nije ni cudo sto svi napadaju crkvu"
Adventisticke crkve ( ne sve ), potpisuju Ekumenske sporazume, saradjuju sa drugim crkvama, i Rimokatolicizmom, primaju homoseksualce u sluzbu, itd..itd..

Nazalost, moramo priznati da je to tako, i to je zalosno.

Znati a negirati ako nas neko pita, ako je to istina, to bi bio greh, i laganje u ime Bozje da bi se sacuvao integritet crkve.

Ali crkva je sama za to kriva.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ali ono sto je istina istina je, da danasnji Adventizam cini razlicite gluposti, ne pitajuci Boga da li je nesto ispravno ili ne.
Zato sam napisao da "danasnje rukovodstvo Adventisticke crkve svasta cini na svoju stetu, pa nije ni cudo sto svi napadaju crkvu"

Nazalost, moramo priznati da je to tako, i to je zalosno.

Znati a negirati ako nas neko pita, ako je to istina, to bi bio greh, i laganje u ime Bozje da bi se sacuvao integritet crkve.

Ali crkva je sama za to kriva.

A ja ti godinama pokazujem i dokazujem da ti je sekta u otpadu, a ti slijep kod očiju. Hvala Bogu da si se konačno i sam u to uvjerio.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A ja ti godinama pokazujem i dokazujem da ti je sekta u otpadu, a ti slijep kod očiju. Hvala Bogu da si se konačno i sam u to uvjerio.

Kao prvo, Adventisticka crkva je jedina prava Bozja crkva koju je on podigao kao poslednji segment sedmostruke crkve iz otkrivenja 2 i 3 poglavlja, poznatija kao Laodikejska crkva.
To je crkva poslednjeg vremena koja ima obelezja da "DRZI ZAPOVESTI BOZJE, I VERU ISUSOVU, I IMA DUH PROROSTVA ( proroicki dar )"

Ta poslednja crkva je u Isusovim recima iz 3 poglavlja otkrivenja prikazana kao ona koja je DUHOVNO MLAKA, sto znaci da ima istinu koju je Bog u njoj uspostavio, ali nema licno iskustvo sa Bogom, odnosno - zivi formu vere.

Dakle, sve sto crkva cini a sto moze predstavljati propuste na koje i ti upucujes, je proizvod ovog stanja u kome se crkva nalazi, a ne otpad o kome ti govoris.

Crkva nece pasti jer ona ima istinu i ona je Bozja, i bice podignuta, i ceo svet sa njom kada se Bog vrlo uskoro sam bude objavio celom covecanstvu.


A ti i dalje cini sto ti je volja, i sakrivaj dela svoje crkve napadima na druge.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Kao prvo, Adventisticka crkva je jedina prava Bozja crkva koju je on podigao

Bog je svoju Crkvu podigao prije dva tisućljeća u Jeruzalemu, a ne prije 180 godina u amerčkim kukuruzištima.

To je crkva poslednjeg vremena koja ima obelezja da "DRZI ZAPOVESTI BOZJE,

Ne držite Božje zapovijedi. Ubijate najnevinije i najnemoćnije, nerođenu djecu.

Crkva nece pasti jer ona ima istinu i ona je Bozja,

Slažem se, ali to je jedna sveta katolička i apostolska Crkva, a ne tvoja adventistička sekta.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tvoje protivnistvo je tvoja stvar, i Bog nema nista sa tim.

A ti nastavi po starom, to je tvoja stvar.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Bog nema ništa s vašim protestantskim sektama.

Pravi Bog i nema ništa sa njima, ali onaj koji bi da se predstavi kao bog i te kako ima.

Vrtećemo se u krug, ali nije zgoreg podsetiti se da će oni tvrditi. šta više da tvrde kako oni slede Sveto Pismo, te da svako ko sumnja ili negira njihove "vizije" huli na Duha Svetoga. Ako je to zaista tako, kako to da ih ima 50.000 posvađanih upravo oko jednog te istog retka iz Svetog Pisma? Zar Duh govori 50.000 različitih stvari, međusobno kontraditornih? Kakav je to onda Duh Istine koji iznosi 50.000 istina?

Upravo zato ponavljam da Pismo uzeto i tumačeno van i suprotno onoj koja ga je izrodila, nad kojom je i u kojoj je Duh Sveti, ne može biti, niti jeste put ka Bogu. Uostalom, ako je zaista Pismo samo put, te sumnjanje u "vizije" "proroka" u glavu udarenih Hula jer navodno isti "govore" po Pismima, kako je onda Bog dopustio, ili bolje kako se pali seraf uopšte usudio da Bogu u telu (Isusu) citira ta ista Pisma? Svakome sa iole malo vere biće jasno da Pismo samo po sebi ne može biti garancija.

I upravo zato, bilo kome ko tvrdi da su njegove, njene, vizije od Boga, da taj neko ima potvrdu za to u Pismima, ne treba verovati. Posebno ako isti naučava stvari suprotne onome što Crkva propoveda već 2000 godina.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Zato si obrisao nauku o golovima, a ponos ti ne da da priznaš.

Ne znam da li sam ista obrisao na forumu.

Na drugim mrezama mozda, i to iz razloga jer je vreme za takav rad proslo, i nema vise dela,

Sada je koncentracija na svedocenju o skorom kraju i licnom Bozjem objavljivanju.

Ja nemam sta da priznam, jer je SVE sto mi je dato od Boga.
 
Natrag
Top