zivotni 'usputni' problemi

Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruka
440
Da sedne i napravi plan koji mu je oduvek nedustajao. Da malo ozbiljnije razmisli o tome sta zeli, a sta ne zeli...i da se malo ozbiljnije prihvati posla ako zeli da bilo sta dobro napravi u svom zivotu. Mlad je i ima vremena, ali ne previse...neke stvari se rade samo kada si mlad. Ucenje...skolu mora da zavrsi pa, makar i vecernju. Bez toga ne treba ni da razmislja o nekom ozbiljnijem poslu. Za zabavu i drustvo uvek ce imati vremena ako bude uspesan u ucenju i u onome sto radi. Kada udje u jedan dobar kolosek rada, razmisljanja i ponasanja...sve postaje dostupno i ostvarljivo. I najvaznije ...te dobre promene videce i osobe koje te okruzuju...to se da osetiti....tada se vrata sama otvaraju i ostalo je lako (ali moras ostati na dobrom koloseku).
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
286
Drago mi je da ti je krenulo dobro, nadam se da sada znas sta zelis od sebe i zivota! Videla sam sta je sve ovde napisano i sta si ti odgovarao i mogu ti reci samo ovo: svako je kovac svoje srece i ako si shvatio u cemu je tvoj problem onda je super jer mi se cini po svemu ovome da si sebi dozvolio i suvise mnogo luksuza da radis sta ti je volja. A onda kad su te izbacili iz skole pomagajte drugovi. Rekao si vols da citas , volis da radis, posten si, a tri meseca nisi video skolu? Sad kad je sve dobro reci nam majke ti, jesi li pronasao sebe i u cemu je bio tvoj problem i kako si ga resio?
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
30
u cemu je bio moj problem ? ne znam...neocekivan rasplet stvari...sve se brzo odigralo..skola i sve sto je ona povukla sa sobom kad su me izbacili...i nisam znao sta da radim.jer nisam od onih koji bi rekli e super,makar necu u skolu ic...iako ja kesam bjezao iz nje,vidio sam da nije tako crna ali ... A jeasm li pronasao sebe ? Ne znam.Radim,idem na neki kurs,idem u teretanu,provodim vrijeme organizovano,tj organizujem dan.A ne kao prije.A sebe jesam dao luksuza i sad vidim da sam ga i previse dao.Ali eto ..
 
Natrag
Top