Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Aha,misliš na Gulaš verovatno...nemam pojma al je mnogo ljut...
Ladno nema klip na tjubu...
Beat Hackers vs. Indra - Goolash
Evo nešto kao malo ovo ono
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Jako mi je dosadno,još malo ću na spavanje a ne znam šta da radim...i ovaj internet nekad dosadi...pošto se ovde postovi ne broje kapiram da je ok ako se izjadam ovde,,,bar da mi prođe brže vreme do termina kada trepavice treba da se sudare...
I tako ... winamp radi ... ni jedne nove teme ili odgovora da mi prodje vreme čitajući...sutrašnja izdanja novina ne mogu još da pročitam ... pekara nema ni leba,da ne govorim o sitnijem pecivu ... mačor kunja van kuće tako da ne mogu ni njega da gnjavim ... nemam devojku i mnogo je volim ... SMS nisam poslao ne pamtim ... fejsbuka,hvala je bogu,nemam ... i ne znam zašto uvek to napišem kada u boga ne verujem,ali nema sličnog termina ... MSN smara ... skype sam napravio ne znam ni gde mi je .exe fajl ... blejačim u ovaj monitor i... Smor jbt!
Ne znam kako ću ustati u 8 sati ujutro :$ .............sve mi se čini da ovo ne pomaže.

Smorila sam se ko leš idem da spavam, predlažem i tebi isto.
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
avatar138329_86.gif
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Kontam da li objesiti se ili sjeci vene...mozda lupati glavom u zid dok ne iskrvarim...ali kontam najbolja opcija je popiti sakicu-dvije nekih sarenih pilula i mirna Backa...i mrtva cu budem lijepa...bole me pisa...
Ali onda jopet kontam o sta mi je to?
Bolje ljepo otic' trcat' kroz ovu moju divljinu mozda je kakav vuk gladan pa me pojede...
Pa skontam sta ako lovac naidje pa me izvadi...'ebala bi ja njemu kevu....posle bi pricao da nas je tri izvadio...
Onda kontam izaci na terasu popiti zeste dok me ne obandeci i ispusiti jedno 4 kutije cigara nek' izgore pluca kad je bal nek' je maskenbal...
Kontam jos da svratim do Frkija da mi da malo belo malo zuto da mjesam...ma nece Frki stipsa ...
Bolje do Boce otici...ima Boca i za pokloniti a i nije Focak....
kontam ici spavati...ali ne moze stalno sanjam bebe i neke porode...ne mogu vise da se poradjam raspadoh se....
Kontala sam ja i neke normalne stvari ali...komplikovano mi je to sve puno vise sam ja ovo...
"Sada sam tako siguran da je zivot samo san,cemu zivot uci me,zasto tako muci me,sto je zivot tako zajeban???"
YouTube - ‪...dal sam ikom potreban...‬‎
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Izmisljen za sebe ...
Srecan sto postojim ...
Veceras ja sam u boji noci ...
Izguzvane misli ...
Drzim ih u ruci ...
Telefon ne zvoni ...
Ne trebam nikome ...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Kontam da li objesiti se ili sjeci vene...mozda lupati glavom u zid dok ne iskrvarim...ali kontam najbolja opcija je popiti sakicu-dvije nekih sarenih pilula i mirna Backa...i mrtva cu budem lijepa...bole me pisa...
Ali onda jopet kontam o sta mi je to?
Bolje ljepo otic' trcat' kroz ovu moju divljinu mozda je kakav vuk gladan pa me pojede...
Pa skontam sta ako lovac naidje pa me izvadi...'ebala bi ja njemu kevu....posle bi pricao da nas je tri izvadio...
Onda kontam izaci na terasu popiti zeste dok me ne obandeci i ispusiti jedno 4 kutije cigara nek' izgore pluca kad je bal nek' je maskenbal...
Kontam jos da svratim do Frkija da mi da malo belo malo zuto da mjesam...ma nece Frki stipsa ...
Bolje do Boce otici...ima Boca i za pokloniti a i nije Focak....
kontam ici spavati...ali ne moze stalno sanjam bebe i neke porode...ne mogu vise da se poradjam raspadoh se....
Kontala sam ja i neke normalne stvari ali...komplikovano mi je to sve puno vise sam ja ovo...
"Sada sam tako siguran da je zivot samo san,cemu zivot uci me,zasto tako muci me,sto je zivot tako zajeban???"
YouTube - ‪...dal sam ikom potreban...‬‎

A bre ženo nije valjda da sam toliko zakero sinoć da ti se smučio život...
PS što si mi sad toliko krvoločna na sliki :D
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
A bre ženo nije valjda da sam toliko zakero sinoć da ti se smučio život...
PS što si mi sad toliko krvoločna na sliki :D

Ama muzicu zlatan si ti meni....:mrgreen:
Bila sam malo ljuta na tebe zato sam krvolocna na sliki...ali ja sam ti:angel:
P.S.Skontala sam....necu se ubijem....bas mi lijepo....merak:cool:
 
Natrag
Top