Zbog čega je bolje biti muškarac, odnosno žena?

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ha-ha, kada sam otvarao temu, mislio sam da pišemo o vrlinama i manama između polova, kojih svakako ima, a vi se "vezali" emocija! :)
Evo, crvendać je rekla da su muškarci mnogo manje komplikovani, i da se ne opterećuju nekim sitnicama koje ženama "zagorčavaju" život! Eto da se nadovežem, mislim da su žene mnogo više opterećene fizičkim izgledom, krpicama i kozmetikom! Da ne bude da su muškarci "zlatni" (mada... :blum3:) jedna od muških mana je agresivnost, nasilnost...yes3
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Niko se ni za sta nije vezao,jednostavno smo dosli spontano dosli i do toga iznoseci svoja misljenja o prednostima/manama oba pola.
Ne brini,Re,niko nije ni pomislio da ste zlatni :blum3: (sala,naravno)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ne brini,Re,niko nije ni pomislio da ste zlatni :blum3: (sala,naravno)
Kako nismo zlatni? Šta bi radile da nema muškaraca na ovom svetu? Zbog koga bi satima stajale ispred ogledala, išle na aerobik i ostale fitnes/velnes/pilates zezancije, trošile pola plate na kozmetiku (čak i na onu novu kremu za mali prst leve noge, al' samo do nokta)???
:lol::lol::lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Sto se tice izreke,ne bih rekla da je "posalica".Mislim da je vecina muskaraca "teska na suzama" i jos je teze ne poverovati u njihovu iskrenost i tugu kad zaplacu.Ne znam kako si povezao to sa "posalicom zena koja se bore za jos veca prava"?
Ostatak posta je tvoje misljenje i postujem ga pa nema potrebe ni da komentarisem.

"Pustio sam jednu suzu,musku,najtezu..." - Bebek

To je sve zajedno bila jedna pošalica :) ... što se odmah naljuti :-|

Suština i jeste u efektima plakanja, ko kad plače i koliko, ako je o plakanju reč...
A ako kažeš "jos je teze ne poverovati u njihovu iskrenost i tugu kad zaplacu" jel to znači da u ženske suze po prirodi stvari više treba sumnjati :dntknw:

Bebeka ne slušam, tako da mi mnogo ne znači šta kaže...
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
i jedna i druga strana ima svojih pozitivnih i negativnih osobina ili vec sta . e sad bih pitao da li u sve ovo spadaju i ove dve grupe ljudi ( mozda malo grubo ali ... ) pederi i lezbejke ... da li se ova prica o suzama i na njih odnosi ili ...
neznam, ali sam misljenja da je sva ova prica oko osecanja, ponasanja, vrlinama, manama ili vec, i da pre svega zavisi od osobe do osobe i to bez raslike o polu. imamo i muske koji se veoma lako i zaplacu i ponasaju ne maco. opet imamo i zene koje su poprimile sve osobine nekog muskarca ....
mana muskarca jeste da zapravo dozvoli uvek zeni da ga ponese dok je zenska mana to sto uvek to iskoristi i zloupotrebi ...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Kako nismo zlatni? Šta bi radile da nema muškaraca na ovom svetu? Zbog koga bi satima stajale ispred ogledala, išle na aerobik i ostale fitnes/velnes/pilates zezancije, trošile pola plate na kozmetiku (čak i na onu novu kremu za mali prst leve noge, al' samo do nokta)???
:lol::lol::lol:

De,ne laskaj muskom rodu,vecina zena sve to radi prvenstveno zbog sebe,da bi se osecala prijatno :blum3:

Row,kad muskarci budu poceli da cmizdre gledajuci komicne sapunice,kao sto ima mnogo zena koje su u stanju da rade...Joj,duso,nisam ljuta,ali Ti si genije da zakomplikujes.Nemoj pogresno da me shvatis,ali ja Tvoje postove ne mogu da pohvatam "ni za rep ni za glavu". smile3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
De,ne laskaj muskom rodu,vecina zena sve to radi prvenstveno zbog sebe,da bi se osecala prijatno :blum3:
Eto, opet ne razumem, ja kad želim da se osećam prijatno-ja se istuširam, ne stavljam gomilu kozmetike na sebe da izgledam kao ulje na platnu! :lol: Ma šalim se samo naravno, dala si mi povoda...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
De,ne laskaj muskom rodu,vecina zena sve to radi prvenstveno zbog sebe,da bi se osecala prijatno :blum3:
E to sigurno :)
Row,kad muskarci budu poceli da cmizdre gledajuci komicne sapunice,kao sto ima mnogo zena koje su u stanju da rade...Joj,duso,nisam ljuta,ali Ti si genije da zakomplikujes.Nemoj pogresno da me shvatis,ali ja Tvoje postove ne mogu da pohvatam "ni za rep ni za glavu". smile3
Sad mi ništa nije jasno :dntknw:
Vidiš kako to ide, čim se malo naljutite počnete da koristite neodređene formulacije pa onda dođe do komplikacija :dntknw: :)

Žene, čim im nešto nije po volji ili se dure ili plaču, ko će njih razumeti...
:lol::lol::lol:
Teško je to pitanje, teško kao muška suza :) :nijeironija:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Dakle,kad sam pocela da citam post,mislila sam da si ozbiljan i vec sam smisljala u kom stilu da ti odgovorim smile3.Uh,ulje na platnu i Tebi povod...Sta si smislio? smile3
 
Natrag
Top