Zašto žene ne vole "dobrice"?

Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
10
Volim kada je muskarac - muskarac,a ne,neki jadnik.Posto sam ja dosta dominantna i "zla"
meni treba neki jak muskarac koji ce da mi protivreci,koji kada lupi sakom o sto,tu bude kraj svake rasprave...:blum3::blum3:
"Dobrice" samo mogu da povredim nekim svojim ispadima,pa mi se na kraju pojavi ono sto
zovu griza savesti,a to mi ne treba... wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Nije ni muskarcima lako. Oni mukice moraju da pronadju tu neku sredinu da budu po potrebi cvrsti i po potrebi pamucni, ali mi se cini da se nekako ne snalaze. Dabome da se ne slazem sa tim da muskarac bude sirovina -to mi se gadi, ali u poslednje vreme srecem sve vise njih koji su presli u ovu drugu krajnost i postali previse njanjavi. U tome je ceo problem, ja kao zena, ne zelim da mi na svaku muz odgovori sa ''Da, draga!'', vec da mi iskreno iznese svoje misljenje pa kakvo god ono bilo, ne zelim da budem gazdarica u kuci vec partner. Muskarci, budite ono sto jeste i ne preterujte.
moje misljenje se u potpunosti poklapa sa tvojim..tako da..reci cu samo..istina..bas tako..yes3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Volim kada je muskarac - muskarac,a ne,neki jadnik.Posto sam ja dosta dominantna i "zla"
meni treba neki jak muskarac koji ce da mi protivreci,koji kada lupi sakom o sto,tu bude kraj svake rasprave...:blum3::blum3:
"Dobrice" samo mogu da povredim nekim svojim ispadima,pa mi se na kraju pojavi ono sto
zovu griza savesti,a to mi ne treba... wacko2
Ako si ti "dominantna i zla", samo njanjave i možeš da nađeš, pošto iole normalan muškarac neće dozvoliti sebi tvoje ispade i poniženja (uostalom, kao što bi svaka devojka trebala da uradi u vezi sa grubijanom i siledžijom). Ako muškarac toleriše tebe kao "dominantnu i zlu" onda je on dobrica i njanjav, a ako "lupi šakom o sto" onda ćeš ti vremenom "uvući rogove" i smiriti se, popraviti...
Nemoj shvatati ovo lično, to je više kao moj odgovor svim devojkama/ženama tvog karaktera, mislim da te nisam uvredio.
P.S. Onaj termin "uvući rogove" nema nikakav pogrdan i uvredljiv ton, to je izraz koji koristim da opišem situaciju kada neko odustane od daljeg inaćenja i teranja po svome... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
10
Ako si ti "dominantna i zla", samo njanjave i možeš da nađeš, pošto iole normalan muškarac neće dozvoliti sebi tvoje ispade i poniženja (uostalom, kao što bi svaka devojka trebala da uradi u vezi sa grubijanom i siledžijom). Ako muškarac toleriše tebe kao "dominantnu i zlu" onda je on dobrica i njanjav, a ako "lupi šakom o sto" onda ćeš ti vremenom "uvući rogove" i smiriti se, popraviti...
Nemoj shvatati ovo lično, to je više kao moj odgovor svim devojkama/ženama tvog karaktera, mislim da te nisam uvredio.
P.S. Onaj termin "uvući rogove" nema nikakav pogrdan i uvredljiv ton, to je izraz koji koristim da opišem situaciju kada neko odustane od daljeg inaćenja i teranja po svome... ;)


Naravno,da ovo ne shvatam licno,niti sam uvredjena,ali,ti si totalno u pravu!
Iskreno,ja u dubini svoje duse i ocekujem nekog ko ce mi pomoci da "uvucem rogove",ko ce me popraviti...Mozda nisam ni svesna da to i stvarno zelim!
:thinking:
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2009
Poruka
19
Žene vole da su muškarci 'đubrad', kaj' vole one da vele. Svaka ženska persona može da probudi kod mene dva osjećaja, onaj 'đubretarski' i onaj 'tzv. dobrice' ,a samo je pitanje koju će glavu da zainteresuju (molim vas da ovo ne shvatite kao neku vulgarnost, samo pokušavam da budem slikovit)... Ako dotična persona zainteresuje samo onu glavu u mojim gaćama, onda mogu da budem i grubijan. Bitan je seks, i nekada se u vezi ulazi samo zbog toga, (jer ako dugo vremena nema skim da se podijeli 'niježnost', onda kriterijumi po kojima se kod muškaraca mjeri koja je 'riba' bolja, strahovito velikom brzinom opadaju). Onda mogu da lupim od stol i da kažem 'to tako ne može' , mogu da se suprostavljam bilo čemu i svačemu, jel' to to vaspitanje koje neke dame ovde priželjkuju. Meni nikakav problem nije da budem sa nekom ribom koja nije moj tip, jer' ništa ozbiljno i ne planiram sa njom.... :) Eh, sada, ako me neke malecna slomije kao ljeskov prut, ma može da mi radi šta hoće, uvijek ću biti popustljiv prema njoj. Gledanje utakmica, pivce se rajom, sve ću ostavit samo da ona bude zadovolja :) ... A to je slučaj samo kada mi zainteresuje onu glavu gore na ramenima (naravno, što ovo ne znači da me ona fizički ne privlači,,, samo mora da postoji nekakv redoslijed, glava na ramenima > pa ona u gaćama :)) ...
 
Natrag
Top