Zašto žene ne vole "dobrice"?

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Zašto žene ne vole "dobrice"?




thumb.php


Jeste li ikada primijetili kako vrlo privlačne žene nikada ne izlaze sa tzv. ”dobricama”. Možda i vi imate žensku prijateljicu koja je jako lijepa, ali uvijek izlazi sa ”budala”, a vas ni ne primjećuje. Jeste li se ikada pitali zašto je to tako? Evo odgovora…

Predobri ste…
Zapravo cijela je stvar vrlo jednostavna. Žene svoj izbor ne temelje na tome koliko je neki muškarac dobar, već na privlačnosti koju osjećaju - a dobrice su manje privlačniji od loših tipova.

Pokušavate joj promijeniti mišljenje…
Ono što muškraci rade jest da upoznaju ženu koja im se jako svidi, a ako osjećaj nije obostran, pokušaju je prisiliti da promjeni mišljenje. E pa, u čemu je stvar - to je praktički nemoguće. Nikada nećete moći promijeniti žensko mišljenje kada je u pitanju privlačnost.

Tražite njeno odobravanje…
U želji da se svide svide ženi muškraci češto traže njeno ”odobravanje” i ”dopuštenje”. Ovo je još jedna u niz groznih ideja… žene nikada ne vole muškarce koji im se ulizuju.

Pokušavate kupiti njezine osjećaje…
Koliko puta vam se desilo da ste je izveli na romanitčnu večeru, kupovali joj darove i cvijeće i držili kao kap vode na dlanu, samo kako bi vas odbila i bila s nekim koji nije ni upola dobar tako vi? Ako joj se zbilja sviđate voljet će vas bez obzira na cvijeće i poklone, a ako joj jednostavno niste zanimljivi ni cijela cvječarnica neće promijeniti njeno mišljenje.

Prerano dijelite s njom svoje osjećaje…
Rečenica ”Znaš jako, jako, jako mi se sviđaš” već na prvom ili drugom spoju otjerat će svaku ženu (ovo je činjenica). Dajte vremena da vas upozna prije nego što s njom počnete dijeliti svoje intimne misli.

Ne shvatate šta je privlači…
Ako joj se ne sviđate nećete joj uspijeti promijeniti mišljenje
Kada muškrac vidi lijepu, mladu ženu prema njoj automatski osjeti privlačnost. Žene su po tom pitanju malo drugačije. Jeste li ikada primijetili kako prekrasne žene najčešće okružuju potpuno prosječni i neprivlačni muškraci. To je zato što žene često kod muškraca privlače i druge kvalitete osim izgleda. Žene više privlači muškarac uz kojeg se osjećaju dobro, nego njegov izgled.

Mislite da je dovoljno dobro izgledati ili biti bogat…
Ako mislite da su privlačne žene zainteresirane samo za muškrace koji dobro izgledaju i imate puno novaca varate se. Naravno, postoje i takve žene, no to je više iznimka nego pravilo. Jeste li ikada čuli za poslovicu da se ljubav ne može kupiti novcem?

Ne čitate govor tijela…
Žene u prosjeku deset puta bolje koriste neverbalnu komunikaciju od muškaraca. Kada se na spoju, i želite ju poljubiti, ona to jako dobro zna. Također, ako ju želite poljubiti, ali ne znate točno kako to izvesti - ona će to isto tako znati (i neće vam olakšati situaciju). Žene vole muškrace koji su sigurni u sebe i točno znaju što žele.

Izvor: UniSex magazin
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
47
ne moraju d me vole..ja sam dobrica..i to cu i biti..ima uvek onih koje ce da me vole i koje cu da volim
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
356
:p Nemojte biti tako šupljoglavi, dragi moji muškarci. Budite ono što jeste.

Za svaku ženu/devojku postoji savršen muškarac. To je onaj koji čije nam društvo prija i s kim se osećamo sigurno.
Nemamo sve mi iste vizije savršenog partnera.
Možda, vi ne gledate u prave, pa se dešava da vas one svaki put odbiju.

.... inače, uvek se nađe neko kome ćete baš vi biti svršeni ....

Ja volim dobrice, mada ne i mlakonje... So what?
 
Član
Učlanjen(a)
20.06.2010
Poruka
24
Svidja mi se komentar da za svaku zenu postoji savrshen mushkarac, kao i za svakog mushkarca savrshena zena...
Samo shto se oni nikada ne spoje

hehehehehe :-0
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ja ne volim muskarce koji mi stalno povladjuju i ono..... Da draga...kako ti kazes draga....jer su mi takvi tipovi jako dosadni....Ponekad valja zaciniti vezu sa nekom kao svadjicom samo da bih videla kako se ponasa u takvoj situaciji...Ako se snadje i pri tom kaze prave stvari onda je ok, ako ne daj boze izbije nesto na povrsinu sto i nije tako dobro, onda je bolje prekinuti to na vreme...

Smatram da muskarac treba da bude muskarac, da ima svoje stavove i svoje ja...
Zar nam ne bi bio zivot dosadan da je sve onako kako mi zelimo...?
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
ne moraju d me vole..ja sam dobrica..i to cu i biti..ima uvek onih koje ce da me vole i koje cu da volim

Ma ne sekiraj se bre. Ti ne spadaš u dobrice. Koji Piroćanac bi kupio cvećaru ili izveo devojku na večeru. Samo još par stvari da prilagodiš onom spisku gore i ima da budeš idealan.
 
Natrag
Top