Zasto vam se svidja ovaj forum?

Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
vrv zato sto ima "300 stvari" na jednom mestu...i ono..lakse mi je da dodjem ovde i nadjem sta mi treba nego da se mucim po netu :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
Forum ima neki filing koji osecam a ne mogu jos da odredim.Nemam utisak da ljudi koji vode forum cuce u grmlju i samo cekaju da nekog zaskoce i brisu.Taj utisak sam imao na nekim ribolovackim forumima i od istih sam digao ruke.Mislim da netreba vrsiti pritisak da clanovi pumpaju postove na ustrb kvaliteta.Ovde se osecam prijatno...:hi2:
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
10
Nemoj ti kao ona sto je ostala trudna igrajuci igricu,i to rodila crnca a oni beli...Inace forum je super,pregledan i dobri ljudi rade na njemu,da pohvalim Bokija 71 on mi je uvek na svako moje pitanje odgovorio i to brzo,posto sam duduk za komp pa sam ga malo vise smarala ali stvarno je ispao drug,dok bi me neko poslao na casove...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
18
Pa sviđa mi se... ima filmovi,ima muzika... ima žemske ,ima sve.
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Važno je da imam žemske, a tek da vidiš dama u staffu....odmah bi počeo sa postanjem, pa da i ti dođeš kod nas yes3
 
Član
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
1
Hvala vam sto postojite!

Ovde nalazim sve sto mi treba od muzike!
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Svidja mi se kad neko postuje svoju temu i onda svako moze da komentarise sta misli o tome... sto mozes lako da pronadjes sta te zanima..
 
Natrag
Top