Zasto vam se svidja ovaj forum?

Član
Učlanjen(a)
02.04.2009
Poruka
2
U ovoj temi pisite zbog cega vam se svidja ovaj forum.

Evo ja cu prvi. Najvise ali najvise mi se svidja zbog toga sto nije kao vecina drugih. Da objasnim. Kod vecine drugih poznatih foruma najvise se vodi racuna da sve bude legalno...kad god nesto potrazim na google na primer crack za neki program ili nesto, vidim da je neko trazio na nekom forumu isto to i naravno administratori ga banuju....ili zakljucaju temu...i nervira me to sto se dosta njih kako da kazem plase administratora...tamo se nesto izvinjavaju.....kao izvinjavam se ako je ovde nesto nelegalno, pa traze mentoli winrar legalan ali besplatan... klosari...tako da kad vidim ta sranja kad vode racuna od legalnosti oterao bi ih u tri p.m.... Zato volim ovaj forum, jer cak i administrator daje linkove za download nelegalnih programa ili crackova i slicno. Druga stvar zasto volim ovaj forum je to sto ima dosta programa, igrica i ostalih stvari za download... To bi bilo to od mene, a nadam se da cete i vi ostavljati vase postove zbog cega vam se dopada ovaj forum... Pozdrav! OVO VISE NE MISLIM!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
15
Meni je ovaj forum totalno opusten i Boy je u pravu kada kaze da su ostali manje ~ vise isfrustrirani raznim pravilima i nametnutim ponasanjem, pa nismo mi masine da eto postojimo tu tek da bi postovali necija pravila ...

Koliko vidim ovde su ljudi skroz OK, inteligentni, duhoviti i voljni da pomognu ;)

Verujem da bi pricaonica bila skroz ok i treba je uvesti sto pre ...

Pozz svima :fans:
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
skuplja se dobra ekipa i ima zanimljivih stvari za svakoga...cak je i malo drugaciji forum od ostalih,ljudi stalno nesto postuju pa nikada nije dossadno...:)
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Chek polako, za koji mesec i to cesh moci, samo da zarazimo shto vishe ljudi :D
 
Natrag
Top