Zasto vam se nesvidja ovaj forum

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
76
meni je ovaj forum super,od pocetka sam ga zavolio jer ima za svakog po nesto,pogotovo mi se sviđa sto imaju teme za religiju i za knjizevnost a tema za muziku je strasna i jos mi se sviđa sto nisam primijetio bas puno nacionalista sto je na drugim sajtovima malo veci problem,jedino mi se na ovom forumu ne sviđa sto previse vremena provodim za njim jer volim da citam postove iz svih tema i imam jednu malu zamjerku,zapravo jedina a to je da ovaj forum nema chat mozda bi bolje bilo da ima
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
zbog dosta pogrešnih tema zbog ružnih avatara,zar u svaki forum moraju ubaciti filozofiju i psihologiju to su besmislene stvari zatim religiju,zbog nedostatka pravih tema.
 
Član
Učlanjen(a)
20.09.2009
Poruka
6
Forum je uopceno gledajuci fantastican ali...previše copy-paste tekstova. Bilo bi ljepo kad bi se neki tekstovi ili nove teme otvarali a da se ne kopira sa tuđeg sajta.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
nemam primedbi ... a bas bih voleo da vidim taj forum koji nema copi-paste i u kojem su sve teme originalne .... ziveo serbianforum :dance2:yes3
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
667
Ma ljudi ,ovo je bila samo provokacija da bi mi rekli kako nam se forum ustvari sviđa :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
tema nije promasena a ni postovi u njoj ... jednostavno ozboljnih "primedbi" i nema ...
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Ja imam ozbiljne zamerke na "higijenu".Sve češće se dozvoljava nepažljivim korisnicima nasumično razbacivanje postova po temama koje sa datim postovima veze nemaju.Na ovakve "sitnice" pažnju obraćaju čak i ekstremniji hakerski sajtovi,pa bi se na to moralo više pažnje obratiti i na SF.
Neurednost toga tipa nije rezultat "genijalnosti/razbarušenosti uma" (kako ljudi skloni pomenutome vole sebi da laskaju) već obične brljivosti,aljkavosti i neobraćanja pažnje na strukturiranje sajta.
 
Natrag
Top