Zasto vam se nesvidja ovaj forum

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ajde u ovoj temi pisite zasto vam se nesvidja ovaj foeum meni zbog toga sto nema crne boje da se izabere.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
I ja sam primetio jednu foeum sam napisao a ne forum a gde je druga?:???:
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
29
Takođe, između reči forum i meni treba da stoji ili tačka ili zarez. Ako je tačka, onda je naravno veliko m!
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Hm, što se pravopisnih i gramatičkih grešaka tiče, dešavaju se svima. Nekad je brzina u pitanju, nekad jednostavno nečiji propust tokom školovanja... Meni, ponekad smeta nečiji stil pisanja kao i nedovoljno bogat rečnik ali to nije problem foruma to je problem malo širih razmera kojim bi trebalo da se ozbiljnije pozabave stručna lica...

Ja ovaj forum volim i zato sam skoro svaki dan "prisutna". Ako se nekom forum ne dopada, ne mora da ga gleda, odnosno, posećuje!

Naravno, postoje teme koje više volim, postoje mišljenja koja baš uvažavam (bolje reći postoje forumaši koje uvažavam)... Ono što mi se ne dopada - pa, ko garantuje da se svima dopada moje mišljenje?! Forum i služi da se čuju i ista ali i različita mišljenja! I, da se poštuju!
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Forum je odlican. Za svakoga ima po nesto. A tebi ako se ne svidja u gornjem desnom uglu imas opciju X.
 
Natrag
Top