Zasto nosimo tange?

Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Pod ovim forumom stoji naslov "Klub za žene-Muškarcima zabranjen pristup" ! :)

Pravila između ostalog služe i da bi se kršila.

Uzgred, kao muškarac, glasam za tange. Ako je ženi neudobno da nosi tange (što mogu da shvatim), neće joj kruna s glave pasti da ih ima na sebi par minuta u "onim" situacijama. Muškarac će je brzo osloboditi tog tereta. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Uvek je lepo videti devojku u tangama. Neznam kakvo mišljenje imaju devojke o muškarcima u tangama. Očekujem komentare? Možda i ja kupim neke pa letos na plažu, mada neznam kakav bi to prizor bio!!! :mrgreen:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Uvek je lepo videti devojku u tangama. Neznam kakvo mišljenje imaju devojke o muškarcima u tangama. Očekujem komentare? Možda i ja kupim neke pa letos na plažu, mada neznam kakav bi to prizor bio!!! :mrgreen:

Ja nemam lepo mišljenje ni o ženskim, a kamo li o muškim tangama. Pravi muškarci, po mom mišljenju, nose bokserice. :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
sa muški tangama ne bi experimentisao i "čačkao mečku" jer se plašim lične reakcije na eventualne predloge i insinuacije...
pamet u glavu boxerice, na du*e...
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Samo nastavite sa diskusijom lijepo vas je slusati.... :D
Meni je iskreno lijepo vidjeti da djevojka nosi tangice :D
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Muskarac u tangama. To mi zvuci kao prica o "tobziji" i "furundziji".

Tange su za zene i samo njima stoji savrseno i seksi.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Tja, šta ja znam, meni su tange nekako bez veze...
Muškarac u tangama? Pa, to bi kod mene pre izazvalo salve smeha i evantualni erotski momenat bi otišao u nepovrat... Ne znam šta nose ostali pravi muškarci, znam šta nosi moj pravi muškarac... I, neću da vam kažem!
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ja bii se prije objesio nego se strpao u tange!!!
 
Natrag
Top