Zasto ne mogu instalirati Adobe flesh player

Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Na laptopu imam instaliran Windows 7 i koristim Mozilu .
Danima pokusavam da instaliram adobe flesh player ali mi ne uspijeva.
Skinem adobe i kad pokrenem instalaciju dobijem poruku Conection failed pa Retry i ponov mi otvori sajt odaklje sam skinuo instalacioni fajl.
Da li je neko imao slican problem i kako da ovo rijesim

Hvala na odgovoru
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
nedeljama slusam kako je adobe flash player proslost i kako ga ne treba instalirati....ok ajde sad neka mi neko kaze koja je alternativa za adobe flash i gde to mogu da skinem??....hvala
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Taj Adobe Animate stize tek pocetkom sledece godine.Dok on ne stigne,bez flasha nema gledanja klipova i filmova.

Adobe animator, je program za pravljenje flash sadrzaja, ne mesajte flash player i plugin sa time. Inace vecina sadrzaja na webu je sada u html5 za sta ne treba nikakav dodatni player. Ako posecujete stranice koje i dalje koriste flash player, onda mozete instalirati adobe flash player, i ukljuciti plugin u browseru samo na tim stranicama. Chrome browser u sebi ima integrisan ppapi plugin za flash(pepper flash plugin), tako da ukoliko koristite chrome nema potrebe za dodatnom instalacijom flash playera.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Adobe animator, je program za pravljenje flash sadrzaja, ne mesajte flash player i plugin sa time. Inace vecina sadrzaja na webu je sada u html5 za sta ne treba nikakav dodatni player. Ako posecujete stranice koje i dalje koriste flash player, onda mozete instalirati adobe flash player, i ukljuciti plugin u browseru samo na tim stranicama. Chrome browser u sebi ima integrisan ppapi plugin za flash(pepper flash plugin), tako da ukoliko koristite chrome nema potrebe za dodatnom instalacijom flash playera.
Pronadji i procitaj da ce Adobe Animate da zameni Flash player,ali od sledece godine,a dotle je potreban Flash,za Mozillu.
 
Natrag
Top