Zašto EGWisti mrze Kristovu žrtvu (Euharistiju), Kristovu Crkvu i Kristovu Majku?

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ne, vec upravo ti potvrdjujes sa svakim komentarom da si lazov, izvrtac, sprdac, opadac... sto je satanizam u bukvalnom smislu.

lazov, izvrtac, sprdac, opadac ... !?!?!?!?

1. Rekao sam da se i ti i Jovan deklarirate adventistima. Što je u ovome laž??????

2. Rekao sam da Jovan vjeruje da je Isus samo čovjek, a ti si tvrdio da je Isus i Bog. Što je u ovome laž??????

3. Rekao sam da obojica vjerujete u Ellen White i da ste vjeru u Ellen White morali ispovjediti kao uvjet za krštenje. Što je u ovome laž??????

Dakle, čovječe, zašto me nazivaš svim onim imenima - lažov, izvrtač, sprdač, opadač, a ja kao što se gore vidi, samo istinu rekoh???
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Znas ti sve sta je laz, ali se lukavo pretvaras.

Ali to je tvoja st var.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Znas ti sve sta je laz, ali se lukavo pretvaras.

Ali to je tvoja st var.

"Lukavo" znači kad netko nešto skriva ili izvrće. Ja ću još jednoom ponoviti svoje tvrdnje, pa mi ti pokaži što je to u mojim tvrdnjama skliveno ili izvrnuto. Dakle:

1. Rekao sam da se i ti i Jovan deklarirate adventistima. Što je u ovome laž??????

2. Rekao sam da Jovan vjeruje da je Isus samo čovjek, a ti si tvrdio da je Isus i Bog. Što je u ovome laž??????

3. Rekao sam da obojica vjerujete u Ellen White i da ste vjeru u Ellen White morali ispovjediti kao uvjet za krštenje. Što je u ovome laž??????
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Vidis da lazes, jer to nisu bile tvoje tvrdnje, vec sasvim nesto Drugo. A svako nek se vrati na tvoje predodne komentare, pa neka se sam uveri, ako ih lukavo ne prepravis.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Vidis da lazes, jer to nisu bile tvoje tvrdnje, vec sasvim nesto Drugo. A svako nek se vrati na tvoje predodne komentare, pa neka se sam uveri, ako ih lukavo ne prepravis.

Misliš na ovaj moj komentar?

Marko1932
Stvarnoslape, ajde pokazi gde si ti procitao da Adventisti mrze Kristovu Zrtvu, Kristovu Crkvu i Kristovu Majku?

Zar Laodikeja nije adventist (EGWist)? Je, tako se i sam predstavlja a tako ga i ti doživljavaš. A vidi sam što ti i on kaže:

1. Kršćanska Euharistija, u kojoj primamo pravo tijelo i pravu krv Kristovu, prema subotaru Laodikeji jest kanibalizam. Kud ćeš veće mržnje i svetogrđa prema Kristovoj žrtvi (Euharistiji) od ovoga.

2. Eno ti ponovo EGWist Laodikeja izjavljuje: "Što se tice Marije Isusove majke, ni biblija je nigde posebno ne naziva blazenom". Dakle, subotar Laodikeja 'laže k'o pas', i već u svojoj slijedećoj rečenici razotkriva svoju laž kazujući: I sama Marija kaze za sebe "OD SADA CE ME NAZIVATI BLAZENOM SVI NARODI"

Vezano uz ovo, Marko, zašto vi EGWisti Isusovu Majku Mariju ne nazivate Blaženom, kako u Novom zavjetu stoji da će je nazivati sljedbenici njezinog Sina Isusa Krista? Očito, mrzite je.

3. I na koncu, vi EGWisti mrzite i Kristovu crkvu. Preuzimajući od svoje proročice alkoholičarke Ellen White, Kristovu crkvu nazivate Babilonskom Bludnicom - Kurvom.
-------------------------
I? Što je ovdje laž ili podvala.

P.S. Zaistta nije lijepo od tebe da me na 'pravdi Boga' vrijeđaš i optužuješ za laganje. Evo moda komentara, pa neka svi vide kakve sa to ja laži iznosio.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Stvarnoslap, lazljivi pinokio sa velikim nosem.
Mozes lagati slick k sebi.
Nas ne.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Nego kazi, ako je po tebi zena iz 12 poglavlja otkrivenja Marija, onda mora da je zena iz otkrivenja 13 koja sedi na zveri pijana od krvi svetih Ellen White.

Jel tako?

Ellen White je, vidjeli smo dokaze, bila bogohulnica i pijandura. A neka ljudi dalje sami zaključuju.

Evo još jednom dokaza i za jedno i za drugo.

1. Dokaz da je EGW bila bogohulnica i čitavih osam godina naučavala bogohulnost da je 22.10.1844. završilo vrijeme spasenja za grešnike:

"S braćom i sestrama, nakon što je prošlo vrijeme četrdeset i četvrte, ja sam vjerovala da se grešnici više ne mogu obratiti, ..." (Ellen White, Letter 24, 1874, cited in MR, vol. 8, p. 229.)

2. Dokaz da je EGW bila ovisnica o alkoholu (o octenom alkoholnom piću)

"Bila sam se prepustila i udovoljila svojoj želji za octom. Ali uz Božju pomoć nadvladala sam ovu svoju ovisnost. Borila sam se protiv iskušenja, odlučna da me ta ovisnost ne savlada. Tjednima sam bila vrlo bolesna, ali ponavljala sam iznova i iznova, Gospodin sve zna o ovome. Ako ću i umrijeti, umrijet ću; ali neću se predati toj želji i potrebi. Borba se nastavljala, a ja sam tjednima bolne muke prolazila. .... Nastavila sam se odupirati želji za octom i napokon sam pobijedila. Sada više nemam potrebe kušati bilo što slično. (Ellen White, Letter 70, 1911, reproduced in Counsels on Diet and Foods, p. 485.)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sve je tako ali u tvojim zlim snovima.

Kad nemas odgovor na postavljeno, ti onda odgovaras napadom na druge i to lazima.

A na sve to sto si izlagao i izvrnuo - odgovoreno ti je mnogo puta.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Sve je tako ali u tvojim zlim snovima.

Kad nemas odgovor na postavljeno, ti onda odgovaras napadom na druge i to lazima.

A na sve to sto si izlagao i izvrnuo - odgovoreno ti je mnogo puta.

Neka samo stoje njezini citati, kome je Bog dao pročitat će i razumijeti. A vama kojima đav'o ne da istinu vidjeti, klanjajte joj se i slijedite je.
 
Natrag
Top