Zašto Adventisti (EGWisti) za svoju "istinu" kao svjedoke pozivaju najveće mrzitelje Krista i Crkve?

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Conection sveti Alberto Rivera - Valter Veith veličanstveni

Stotine puta subotari su ovdje na forumu postavljali "kanalizacijske uratke (napitke)" od Valtera Veitha. Odlično znam tko je Valter Veith, i ovom prilikom se 'ispričavam' subotarima što imajući savjest, razum i strah Božji, dakle što nisam životinja, pa ne mogoh dulje pogledati te "kanalizacijske napitke" subotarske perjanice Valtera Veitha.

Ipak, zbog drugih istinoljubivih ljudi i želje da ne budu prevareni i zavedeni, odlučio sam u segmentima pogledati ove Veithove "kanalizacijske napitke" i ljude tako upozoriti na njihovu opasnost. Zamislio sam da pojedinačnim segmentima razobličim ovoga patološkog lažova i mrzitela Kristove Crkve, kroz njegovu priču o tome kako je Rimokatolička crkva tajno stvorila Islam.

1618052361991.png1618052374793.png

Dokazi Valtera Veitha da su „Rimokatolici stvorili Islam“

1. Muslimani i Rimokatolici imaju samo muške svećenike.
--------------------------------
Moj komentar: I Židovi imaju samo muške svećenike. :) I subotari, za sada, imaju samo muške pastore. :) Zatim, primjetite kako "đavliji sluga V.V." (Valter Veith) ne prokazuje protestantske antikriste koji "zaređuju svećenice" suprotno apostolima i Kristovoj Crkvi, nego izmišljotinama napada i pokušava ismijati!?!? Jadnik, on će Kristove, kršćane ismijati.

P.S. I "Veličanstveni i veleumni" Valter Veith, jednako kao i patološki lažov i jedini mu izvor istine Alberto Rivera, ovim postaje svetac sekte čekatelja subote. Svecem ove sekte postajete kada vam "MP-metrom" izmjere mržnju prema Kristovoj crkvi minimalno 18 (6+6+6) mikro-miroljubaca.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Joj sto je lepo.
I baron Minhauzen mora da jede.
Mora da je ovaj put jeo pecurke muhare
.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ajmeeeeee, ajmee ljudi. Kroz tri dana, u petnaestak segmenata, vršeći zločin nad samim sobom, odgledao sam video "đavlijeg sluge" Valtera Veitha pod naslovom: "The Islamic connection", evo vam i link:

Ja sam mislio da je ovaj čovjek naprosto patološki lažov. Međutim, on je nešto što je tisuću puta gore od patološkog lažova. Pa sada zamišljajte sami.

I drugo, mislio sam da su oni koji mu vjeruju (to je uglavnom jedan broj subotara) naprosto naivni ljudi. Međutim, kada sam ovaj video vidio kompletan, potpuno mi je bilo jasno da su ljudi koji vjeruju ovoj đavlijoj podvali, pod 1. idioti (IQ 0-25) i pod 2. teški bolesnici, i to od takve bolesti koja izaziva patološku mržnju prema Kristovoj Crkvi.

Samo kratko o videu.

1. Đavliji sluga Valter Veith otvoreno priznaje da je Alberto Rivera njegov jedini izvor.

2. Valter Veith otvoreno priznaje da nitko ozbiljan ne vjeruje Riveri da su Katolici tajno stvorili Islam.

3. Valter Veith otvoreno priznaje da ne postoji ni jedan stvarni dokaz za Riverine tvrdnje kako su Katolici stvorili Islam, ali zaključuje on sam - špekulira i ponavlja ono što je Rivera rekao.

Evo nekoliko rečenica iz videa, đavlijeg sluge Valtera Veitha:

Ako je okultni svijet želio domoći se kontrole nad Rimom, zašto ne kontrolirati sav okultizam? Zar to ne bi bilo zanimljivo? Samo špekuliram, ne mogu to da dokažem. Samo ponavljam što je rekao Rivera, kojem nitko ne vjeruje.

P.S. Bože, ozdravi sve idiote koji ovome vjeruju. Daj im zdravlje duši a onda i zdravlje razumu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
P.S. Bože, ozdravi sve idiote koji ovome vjeruju. Daj im zdravlje duši a onda i zdravlje razumu.

Ozdravio bi ih On, ali oni se Njemu ne obraćaju.. stoga, kako i da ih ozdravi kada oni to i ne žele...

Ps. Zamisli "pameti" subotarske... po kojoj su alkohol (u bilo kojima količinama, dakle i umereno ispijanje), kava, duhan, meso (posebno svinjetina) zli i prljavi.. dok je recimo Cannabis Sativa, ispravna...

Da, da, dobro ste pročitali, nekakav "medicinski" fakultet koji je Miroljub Petrović "završio" u SAD (dobro znamo čiji je) dokazivao je da je pomenuta biljka i konzumacija iste, dobra... tačnije da je Biblijska i njeno konzumiranje ne predstavlja "prljanje" "savršenih".

Upravo to tvrdi i sam gore pomenuti Miroljub (Kučki)
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Po tebi su svi idioti osim tebe izgleda?

Idioti su oni koji vjeruju da su Isus i đavlina jednaki "bogovi". Prosto k'o pasulj.

I idioti su oni koji vjeruju patološkim lažovima Albertu Riveri i Valteru Veithu da su katolici tajno osnovali Islam, iako sam lažov Veith za tu tvrdnju kaže:

1. Da je Riverina tvrdnja zapravo smiješna - :smisi:

2. Da u Riverinu tvrdnju nitko ne vjeruje - :bfghb:

3. Da za Riverinu tvrdnju ni on nema nikakvih dokaza - :ludd/:

4. Da je Riverinu tvrdnju moguće prihvatiti samo špekulirajući - :ludd/::ludd/:
 
Natrag
Top