Zastita lozinki u Firefoxu !

Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
23
Trebao bih savjet !Koristim se Firefoxom kao trazilicom i kod logiranja sam koristio opciju gdje Firefox zapamti lozinku i automatski omoguci logiranje ,Medutim od prije nekoliko dana mi se kod logiranja pored usernamea pojavi znak kljuca i kad kliknem misem na username pise "This connection is not secure .Logins entered here coild be compromised !"Sta sad uciniti i dali su mi lozinke i logiranje nesigurni !? Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Trebao bih savjet !Koristim se Firefoxom kao trazilicom i kod logiranja sam koristio opciju gdje Firefox zapamti lozinku i automatski omoguci logiranje ,Medutim od prije nekoliko dana mi se kod logiranja pored usernamea pojavi znak kljuca i kad kliknem misem na username pise "This connection is not secure .Logins entered here coild be compromised !"Sta sad uciniti i dali su mi lozinke i logiranje nesigurni !? Hvala

Ni jedna zastita nije potpuna tako da i na zasticenim konekcijama se moze probiti sifra!
Tako da izbegavaj da koristis master passvord ili da ti neki sajt pamti sifru i username!
Ako imas mnogo sajtova koje posecujes onda olovku i svesku i zapisi sifre i username za te sajtove podesis da ti ne pamte sifre i username!
Kad zavrsis sa pretragom onda brisi istoriju i poteraj neko programce poput Ccleanera ili sl!

A to sto ti se pojavilo to nije do brovsera vec do samog sajta zavisi sta koristi i kakvu zastitu i da li je koristi tako da ti tu jako malo ili skoro nista ne mozes da uradis!
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
23
Hvala na odgovorima ,Najgore je sto mi se pojavljuje bilo gdje da se logiram ,cak i kad pregledavam mailove .Znaci trebao bih zamijeniti browser !!Hvala jos jednom
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
U zadnje vrijeme koristim operu; chrome me je zajebavao mada to ništa ne znači. Isprobaj.
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
23
Probao sam danas u Chromu raditi jer sam ga imao vec instaliranog i kod logiranja ne pojavljuje se taj problem i upozorenje kao u Firefoxu .E sad .problem je sto mi je Chrom bas nesto nezgodan i zbog sucelja i ostalog ,,,navikao na firefox i sad je sr..nje ,,,ne znam dali bi vrijedilo srusiti ovaj Firefox i insatlirati novi ??Dali bi ostao isti problem ??
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Probao sam danas u Chromu raditi jer sam ga imao vec instaliranog i kod logiranja ne pojavljuje se taj problem i upozorenje kao u Firefoxu .E sad .problem je sto mi je Chrom bas nesto nezgodan i zbog sucelja i ostalog ,,,navikao na firefox i sad je sr..nje ,,,ne znam dali bi vrijedilo srusiti ovaj Firefox i insatlirati novi ??Dali bi ostao isti problem ??

Nego šta. Misliš da bi ti nestao.
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
23
sada sam pregledao sa Avastom i nasao mi je na routeru Misfortune cookie Vulnerability ,,,tako da ako netko zna kako ga ukloniti i kako ispravno postaviti uuser name i password na roteru ZTE.?
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Kod:
https://spywarehelpcenter.com/.../how-to-remove-windows-vulnerabilities-rescuer-virus-...
 
Natrag
Top