Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Zastita lozinki u Firefoxu !

• Začetnik teme ben-66
  • Datum pokretanja
B

ben-66

Trebao bih savjet !Koristim se Firefoxom kao trazilicom i kod logiranja sam koristio opciju gdje Firefox zapamti lozinku i automatski omoguci logiranje ,Medutim od prije nekoliko dana mi se kod logiranja pored usernamea pojavi znak kljuca i kad kliknem misem na username pise "This connection is not secure .Logins entered here coild be compromised !"Sta sad uciniti i dali su mi lozinke i logiranje nesigurni !? Hvala

Komsija76

Komsija76

Član
Trebao bih savjet !Koristim se Firefoxom kao trazilicom i kod logiranja sam koristio opciju gdje Firefox zapamti lozinku i automatski omoguci logiranje ,Medutim od prije nekoliko dana mi se kod logiranja pored usernamea pojavi znak kljuca i kad kliknem misem na username pise "This connection is not secure .Logins entered here coild be compromised !"Sta sad uciniti i dali su mi lozinke i logiranje nesigurni !? Hvala
Ni jedna zastita nije potpuna tako da i na zasticenim konekcijama se moze probiti sifra!
Tako da izbegavaj da koristis master passvord ili da ti neki sajt pamti sifru i username!
Ako imas mnogo sajtova koje posecujes onda olovku i svesku i zapisi sifre i username za te sajtove podesis da ti ne pamte sifre i username!
Kad zavrsis sa pretragom onda brisi istoriju i poteraj neko programce poput Ccleanera ili sl!

A to sto ti se pojavilo to nije do brovsera vec do samog sajta zavisi sta koristi i kakvu zastitu i da li je koristi tako da ti tu jako malo ili skoro nista ne mozes da uradis!

B

ben-66

Hvala na odgovorima ,Najgore je sto mi se pojavljuje bilo gdje da se logiram ,cak i kad pregledavam mailove .Znaci trebao bih zamijeniti browser !!Hvala jos jednom

O

ocalinko

Član
U zadnje vrijeme koristim operu; chrome me je zajebavao mada to ništa ne znači. Isprobaj.

B

ben-66

Probao sam danas u Chromu raditi jer sam ga imao vec instaliranog i kod logiranja ne pojavljuje se taj problem i upozorenje kao u Firefoxu .E sad .problem je sto mi je Chrom bas nesto nezgodan i zbog sucelja i ostalog ,,,navikao na firefox i sad je sr..nje ,,,ne znam dali bi vrijedilo srusiti ovaj Firefox i insatlirati novi ??Dali bi ostao isti problem ??

O

ocalinko

Član
Probao sam danas u Chromu raditi jer sam ga imao vec instaliranog i kod logiranja ne pojavljuje se taj problem i upozorenje kao u Firefoxu .E sad .problem je sto mi je Chrom bas nesto nezgodan i zbog sucelja i ostalog ,,,navikao na firefox i sad je sr..nje ,,,ne znam dali bi vrijedilo srusiti ovaj Firefox i insatlirati novi ??Dali bi ostao isti problem ??
Nego šta. Misliš da bi ti nestao.

B

ben-66

sada sam pregledao sa Avastom i nasao mi je na routeru Misfortune cookie Vulnerability ,,,tako da ako netko zna kako ga ukloniti i kako ispravno postaviti uuser name i password na roteru ZTE.?

O

ocalinko

Član
Kod:
https://spywarehelpcenter.com/.../how-to-remove-windows-vulnerabilities-rescuer-virus-...