Заштита од спамера?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Dobro vas je Ivo A. opisao još 1920.



Čime si dokazao. Mape su pokazale drugačije. Opet je tebi tvoja riječ mjerilo.



I imaju bolji rod. Kakve su nam vijesti iz Ukrajine?



zato su dali dobar rod.



ti su ostali u tradicio. religijama. Protest. i jeste nastao nasuprot tome.



Zar nije svinja očišćena, a da sada je prljava. :beee:



Izgleda da vam je Bog počeo čupati i korijenje i grane.



Djela su pokazala da su tvoje riječi netačne.

Ovde nije reč o meni, nego o vama kao spamerima, ali to se i dalo očekivati od kulta.


ovo o vama misle, ne Katolici, ne Pravoslavci, nego braća po Sola Scriptura.....
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ovde nije reč o meni, nego o vama kao spamerima, ali to se i dalo očekivati od kulta.

I Isusova grupa apostola je bila kult za fariseje. Ne daj Bože da me ti i ti navodno protest. hvalite.

ovo o vama misle, ne Katolici, ne Pravoslavci, nego braća po Sola Scriptura.....

Baš nas briga šta misle i katolici i pravoslavci i ti kao protestanti. Bitno je šta misli Bog.

I baš nas briga šta misliš ti DŠ, slap, mire.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
I Isusova grupa apostola je bila kult za fariseje. Ne daj Bože da me ti i ti navodno protest. hvalite.



Baš nas briga šta misle i katolici i pravoslavci i ti kao protestanti. Bitno je šta misli Bog.

I baš nas briga šta misliš ti DŠ, slap, mire.

Prolčitajte malo o tome šta je definicija kulta. Pa se onda javite. A to što vas nije briga, nije ni nas briga šta vi sektaši i kultisti, radite, ali to ne znači da trebamo da dozvolimo da svojim postovima zagađujete svaku temu. Doslvno ste opseli ovaj deo foruma. Toiliko da je čini se potreban egzorcizam.

Pa naravno da vas nije briga, ali zašto nda namećete istima svoju DOGMU? Hoćete da ih spasite? Hahahahahahaha. Pa neće da može, jer o tome ne odlučujete vi i vaše sabatarenje, nego BOG. A šta on misli vi ne možete znati, sve i da pročitate pismo od početka do kraja, i od kraja do početka u svim pravcima. JEWR NJEGOVE MISLI NISU NAŠE MISLI; NITI SU NJEGOVI PUTEVI NAŠI PUTEVI.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Prolčitajte malo o tome šta je definicija kulta. Pa se onda javite. A to što vas nije briga, nije ni nas briga šta vi sektaši i kultisti, radite, ali to ne znači da trebamo da dozvolimo da svojim postovima zagađujete svaku temu. Doslvno ste opseli ovaj deo foruma. Toiliko da je čini se potreban egzorcizam.

Znači mi smo sledbenici Isusovog "kulta" pošto je i On držao subotu i nije jeo svinjetinu.

A to što vas nije briga, nije ni nas briga šta vi sektaši i kultisti, radite, ali to ne znači da trebamo da dozvolimo da svojim postovima zagađujete svaku temu.

Onda vas je briga.

Doslvno ste opseli ovaj deo foruma. Toiliko da je čini se potreban egzorcizam.

Svoj duh nasilja i mržnje sačuvaj za neka druga vjerovatno bliska vremena.

Pa naravno da vas nije briga, ali zašto nda namećete istima svoju DOGMU?

Vaš duh je duh nametanja. naš nije.

A šta on misli vi ne možete znati, sve i da pročitate pismo od početka do kraja, i od kraja do početka u svim pravcima. JEWR NJEGOVE MISLI NISU NAŠE MISLI; NITI SU NJEGOVI PUTEVI NAŠI PUTEVI.

To je za one koji odbijaju istinu, a ne za svakog čovjeka. Mi znamo šta misli. Misli da je grijeh kršenje subote i jedenje svinje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top