Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
17.01.2011
Poruka
124
ja klikam na reklame vec 15-ak dana, na 20-ak stranica i zaradio sam nesto sitno, jos nemam ni jednu isplatu, doduse niko se nije registrovao preko mene, a ja zaradjujem onima preko kojih sam dosao na te stranice, pogotovo sto pravim zaradu vlasnicima stranica, koji nama daju nesto sitno a uzimaju velike pare od firmi na cije reklame me klikamo :(

Ako vam se ne svida ovaj nacin zarade imate brate kramp i motku pa izvoli...Nemojte Bogati kukat,jer se nitko nije obogatio za 10-tak dana....Molio bih i ostale ako imaju kakvu kvalitetnu str ili novi nacin zarade da stave,a pisanje i objasnjavanje neobuxa i sl...moze se naci u predhodnim postovima i nije potrebno....
 
Član
Učlanjen(a)
25.03.2012
Poruka
2
Kakve su to sve gluposti, baktao sam se jedno vreme sa tim svim sajtovima za online zaradu. Jako gubljenje vremena i isplate nema SKOROO ni na jednom sajtu, a ako i ima negde, ubijas se jakooooo jakooo mnogo, za 2 ili 3 dolara.. Ja sam to odavno batalio. :)

zarade preko interneta, nema. :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
Ukoliko imate malo slobodnog vremena i zelite da pojacate svoju zaradau, mozete to ostvariti registracijom na sajt .....
3. Igranjem igre na srecu ($0.10, $0.25, $0.50, $1.00, $2.50 i $5.00) svakog dana dobijate po 25 sansi da dobijete jednu od ovih nagrada, tako sto cete u kvadratu 30x20 kliknuti 25 polja koje zelite(jedno po jedno) i posle 10 sekundi saznacete da li ste osvojili i koliko



I to nije sve. Posto sam vec dugo na ovom sajtu, i za 2 godine sam sa nesto vise od 50 refferala koji su se uclanili preko mene zaradio preko $1000, zelim pomoci i drugima. Evo kako. Svakog meseca ce po troje od mojih referala dobiti od mene $1 na svoj alertpay racun. Potrebno je da se registrujete i budete aktivni. Posle registracije mi se javite porukom kako bih znao da ste se vi registrovali preko mene tako sto cete mi reci ime koje ste koristili pri registraciji, a na kraju svakog meseca, one koje budem odabrao kontaktiracu kako bih znao na koji racun da posaljem nagradu. I to ni je sve. Ukoliko primetim da ste aktivni i da uclanjujete druge ljude preko sebe, kao nagradu za trud(a ujedno i pomoc da se moja mreza prosiri) dobicete besplatni upgrade za godinu dana i tako duplirati sve svoje prihode i sanse za osvajanje nagrade u nagradnoj igri u narednih godinu dana.

Ne zelim da kritikujem ili da nekog napada niti ikoga osudjujem ko se reklamirara na ovom sajtu ali mi se ovo cini kao tesko navlacenje. U pocetku nisam hteo da reagujem ali ovo stvarno prevazilazi sve granice.
Prvo pises poruku za porukom a ne editujuci staru ako imas nesto da dodas.
Drugo, i zdvojio sam samo par stvari od tvog celog referata. Pod tackom 3 objasnjavas kako se moze dobiti na igri na srecu (i moze, slaze se) ali ako imas vec preko 50 refova pa onda bi zasigueno uzeo i premium (koji tako olako obecavas) a onda bi takodje naveo da imas 50 sansi sa po 5 sec.
Dalje navodis da ces nagraditi samo tri od ko zna koliko prijavljenih tako da postoji sansa da nikom nedas taj 1$ jer oni to nikad i nece moci da otkriju ali ti je dobra fora da ih navuces sto vise. A onda u daljem textu stoji da ces im cak pokloniti i upgrade od 17$. Ovamo sktraris sa nagradama od 1$ a poklanjas nadogradnje od 17$, hmmm.....
A na stranu sto se deklarise kao korisnik doticnog sajta vec dve godine i zgrnute gomile para, a ovamo si aktivno poceo da se reklamiras po svim pa i ovom sajtu od pre par meseci. I to se ne zove reklamiranje nego bombardovanje. Ako imas nesto da kazes, pustis jedan post i OK a ne od 10 posta na jednoj stani da polovina bude tvoja.

Ovo je i dalje dobronamerna kritika a ti je shvati kako hoces, ali samo verujem da ljudi trebaju da imaju uvid u neke cinjenice.

P.S.
Samo da dodam, pod tackom 4 si naveo:

"4. Uclanjivanjem svoji prijatelja preko vas, dobijate deo njihove zarade."

Ne dobijas deo njihove zarade, to bi trebao da znas, vec dobijas postotak od samog sajta a njihova zarada se ne smanjuje. A ako si mislio na 2$ svaki put kada neko kupi upgrade to je druga stvar, ali opet i to ne uzimas od njih vec te nagrajuje sam sajt.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.05.2010
Poruka
10
Ako vam se ne svida ovaj nacin zarade imate brate kramp i motku pa izvoli...Nemojte Bogati kukat,jer se nitko nije obogatio za 10-tak dana....Molio bih i ostale ako imaju kakvu kvalitetnu str ili novi nacin zarade da stave,a pisanje i objasnjavanje neobuxa i sl...moze se naci u predhodnim postovima i nije potrebno....

na 2 sajta sam naklikao po oko 80 centi i na njima nema minimuma za isplatu, medjutim kad zatrazim isplatu kazu da ne isplacuju ispod 0.01$ ja trazim 0.02$ na to dobijem error kao ne mogu mi isplatiti vise od 0.01$ po nalogu
e ko je sad ovdje lud?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
936
vidim da ovde ima dosta o kliktanju na reklame, a mene zanima neki sajt gde mogu da prodajem svoje 3D radove
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2010
Poruka
10
stranica euro2012bux - Earn money. ne vrsi isplatu onima koji imaju standardni racun, tj. ko nije ulozio novac u neki drugi stupanj racuna ne moze podici novac i to upucuje na prevarantski sajt.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
25.01.2011
Poruka
1
evo jos jednog nacina da se zaradi na netu sajt je dosta nov ali jos se niko nije zalio pa ko zeli moze da se registruje evo i linka:
Kod:
[FONT=Vernada]http://signup.wazzub.info/?lrRef=4b058d49[/FONT]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
11.12.2011
Poruka
213
20dollars2surf

evo otkrio sam sjajan nacin za dobijanje para a da se ne radi skoro nista.
to ide ovako:prvo se registrujete prekoovog linka
HTML:
http://www.20dollars2surf.com/?ref=561356
i zatim ce vam se pojaviti prozor da skinete program,to skinete i posle vam se pojavljuju reklame na dnu ekrana i tako vam idu bodovi koje mozete da zaradjujete u pare 1000bodova/0.11dolara.za npr 3,4 sata mozete zaraditi 1000bodova bukvalno ne radeci nista.
e sad imate opciju click bonus gde dobijate reklame za kliktanje gde po reklami zaradjujete 20 bodova.evo slike.
317681Capture.JPG

ja sam za pola sata skupio 110 bodova bukvalno ne radeci nista.
641106Capture.JPG

nadam se da cete uspeti da zaradite koju kintu:).
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top