Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
dakle tipichan socijani sluchaj koji che pasti na plecha narodne kujne poshto neche imati penziju jer se sludjivala sharenim lazama, umesto da trazi poshten posao. Kuchni poslovi se plachaju 5 eura na sat itd. meksikanci koji kose travnjake zaradjuju 35 dolara na sat, takve zaludne persone koje nikada nisu radile dobijaju u USA 500 dolara a uvek postoji i most...


E shvataš li ti da ovo tvoje piskaranje nema nikavog uticaja da ti ispadaš budala.Bezveze samo nam praviš gužvu u postovima...OVo je sekcija o internet zaradi, bila ona profitabilna ili ne i prema tome poštuj to.
Hval ti lepo na tvom mišljenju, ko je vide video je...Svi imamo svoju glavu, i znamo šta želimo, možemo i hoćemo.Ti nećeš nikoga "opametiti".
AKo nemaš ništa konstruktivno reći, zaobiđi ovu sekciju, ili piši o navedenome.

A da idemo dalje, definitivno najbolji i najpopularniji PTC sajtovi koji instantno plaćaju su:

NeoBux: NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services
UroBux: UroBux -A Place to Earn Online! - Home page
Incrasebux: https://www.incrasebux.com/register.php/brzibrzi16.html
PalmBux: Register » PalmBux - Fall in Love with PalmBux

Isplate su instantne.

Sve informacije kao i dokaze o isplatama na : Make Money Online, Internet Zarada Provjereno
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
dakle tipichan socijani sluchaj koji che pasti na plecha narodne kujne poshto neche imati penziju jer se sludjivala sharenim lazama, umesto da trazi poshten posao. Kuchni poslovi se plachaju 5 eura na sat itd. meksikanci koji kose travnjake zaradjuju 35 dolara na sat, takve zaludne persone koje nikada nisu radile dobijaju u USA 500 dolara a uvek postoji i most...

Ovo je Srbija, to koliko ljudi zaradjuju u svetu samo je pokazatelj u kom stanju se nalazi nasa zemlja.

Moja drugarica radi kao konobarica (to je jedini posao koji bez veze moze da se nadje) i ako to bude radila celog zivota ni ona nece imati penziju.

Eto vidis, vodis nas u off topic.

Dodato posle 31 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Sesta isplata sa Jillsclickcorner-a upravo stigla:

Isplate:
payouts.jpg


Dokaz:
jillsclickcorner.jpg



Moja lista najboljih sajtova za internet zaradu za sada izgleda ovako:

PTC:
- Jillsclickcorner (dobila 6 isplata)
- PalmBux (dobila 2 isplate)
- BuxMatrix (dobila 2 isplate)
- JPHFBux (dobila 1 isplatu)
- gagaBux (dobila 1 isplatu)

Paid to Play games:
- Dungeons & Treasures (dobila 5 isplata)

Paid to Socialize:
- Socints (dobila 1 isplatu)


Vise informacija o svim sajtovima koji su me isplatili mozete naci na mom blogu:
Make money online
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
108
Da ja stavim tachku na jotu koja je tachno finansiska konstrukcija zarada na internetu.
Neznam tachne podatke jer su oni u ugovorima koji su poslovna tajna ali otprilike "vezna firma"- ona koja vas placha za kliktanje a isto naplachuje od firme chiji je proizvod, ne ide ispod 1000 /hiljadu/ dolara za vash 1/ jedan / zaradjeni dolar jer je to neka americhka donja ekonomska granica odnosa zarada/isplata
Znachi da ste vi ustvari kolonijalne ovce koje troshe vashe za njih bezvredno vreme a na vama masno zaradjuju. Iz filmova znate koliko su americhke plate i za koshenje trave a da ne spominjem socijalu za nezaposlene. .. koja uglavnom nije ispod hiljadu dolara..
A da ne rachunamo / chak i da ne uzmemo u obzir da to na kompu utrosheno vreme spavate, a kamoli da STVARNO neshto zaradjujete/; utroshena struja, hrana, placheno internet vreme koshta vishe nego shto zaradite....
Ali kako kaze narod, dok ima ovaca, biche i djempera...
A šta ako ja recimo imam placen posao koji radim na kompu 8 sati,zar nije korisno ako dva sata kada ne radim nista provedem na PTC sajtovima?
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
11
sve sam se registrovao ali ovaj palmbux ne vidim sta treba da radim , sajt je nesto prso , pomesalo se sve ....
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
32
Danas stigla jos jedna isplata sa Microworkers-a u roku od 3 sata od kako sam je zatrazio. Definitivno najisplativiji nacin zarade bez referala. Mjesecno 30-ak dolara, a 15 minuta posla dnevno.

Registruj se!

microworkers.jpg

Za one koji ne znaju:
Na Microworkers-u zarađujete tako da obavljate tzv. "mikro-poslove", npr.:
- registruj se na određenoj stranici - $0.10
- prati me na Twitteru - $0.15
- postani moj fan na Facebooku - $0.20 itd..

Minimalna isplata je: $9, koje možete zaraditi u cca. 5-6 dana, zavisno koliko poslova dnevno obavite, a ima ih više od 70!

Isplaćuju na:
- PayPal
- Alertpay
- Moneybookers
Registruj se!
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
sve sam se registrovao ali ovaj palmbux ne vidim sta treba da radim , sajt je nesto prso , pomesalo se sve ....

Imas na vrhu strane View Ads, klikces jednu po jednu, na kraju svake imas da kliknes na odgovarajuce slovo i to je to.

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Stigla i prva isplata sa Mircoworkers-a

Isplata:
payments.jpg


Dokaz:
proofofpayment.jpg


Microworkers - paid to complete offers (zarada po osnovu mikro poslova, ponuda - tipa: da se registrujete na neki sajt, da nesto pokomentarisete, da pisete na blogovima, forumima...)

Link za registraciju:
Kod:
http://www.microworkers.com/?Id=3cf93827
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Neobux je svakako najbolji PTC sajt.
Preporuka svima, jer ipak taj PTC je već tri godine online i uvijek uredno plaća i to instantno.Uz malo reff. možete imati pristojnu zaradu sa ovog PTC sajta.

Registracija --> NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services

Registracija --> UroBux -A Place to Earn Online! - Home page

Registracija --> https://www.incrasebux.com/register.php/brzibrzi16.html

Registracija --> Register » PalmBux - Fall in Love with PalmBux


Sve informacije, dokaze o isplatama kao i upustva na stranici:

Make Money Online, Internet Zarada Provjereno
 
Natrag
Top