Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Evo vam ako neko hoce srpski ptc sajt
Registrujte se - ekinta.comdokaza ima na forumu njihovom a ovako ih ima veoma malo jer je sajt nov.
sve je na srpskom.
Registrujte se - ekinta.comako neko zeli neka klikce :D


P.S.:isplata je na 500din. ide na AP

Kada dobiješ isplatu javi se da znamo da nije SCAM.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Evo jedan sigurno unikatni i zanimljiv način kako možete da zaradite novac preko interneta ocjenjivanjem muzike.

Jednostavno Uclanite se na slicethepie stranicu kao žiri otidite i (scoutroom)
i podite ocjenjivati različite artiste i stilove muzike.
Zaradite svaki put kad prvo poslusate pjesmu 60 sekundi gdje vam se poslje otvori prozor gdje morate napisati minimalno dvi linije na engleskom sta vi mislite o poslusanoj pjesmi.poslje toga ocjenite pjesmu od 0 do 10 i pritisnete dalje(next) da ocjenite sljedecu pjesmu.

Vasa zarade jedne pjesmi zavisi koliko zvjezdi imate i koliko zvjezdi imate kao ziri.zvjezde dobijate svaki put kad ocjenite oko 100 pjesama.Mozete maksimalno imati 5 zvjezdi.

1 zvjezda=0.03£
2 Zvjezde=0.04£
3 zvjezde=0.05£
4 zvjezde=0.07£
5 zvjezdi =0.10£

Nazalost ovo je solo stvar i nepostoje nikakvi afilijati ili referali da mozete da zaradite jos vise!!

Vrse samo isplatu preko paypala.
A pretezno budete placeni nakon dva dana!!Treba ti jedno dva sata da skupis 5£ samo sa tri zvjezde.


Stvarno genijalna stranica i totalno je unikatna na ovome internetu!!!

Dodato posle 3 Sati 26 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Evo jednog provjerenog PTC sajta koji isplaćuje instantno:

• $0.01 per click
• $0.01 per referral click
• $0.2 per referral sell.

Minimum payout $2

Pay and Received Instantly!

Ivbux - The Answer of Ptc
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Prijavila sam se na taj nas domaci. Bas me interesuje koliko ce da traje tako, da su bar ostavil opciju za strance na engleski.

Kome treba upustvo i saveti za Dungeons & Treasures nek procita First Step i/ili neka mi se javi tamo porukom posto ovde ne svracam cesto. Od igre moze da se zaradi, samo trebaju aktivni referrali za neke ozbiljnije sume. Sigurno placaju, dobila sam vec 2 isplate i za obe sam dobila sledeceg dana.

Dokaze da igrica placa i druge sajtove koji su me platili mozete naci na mom blogu:
Make money online

UpBux je imao problema sa PayPal-om pa su se zatvorili.

Dodato posle 18 Sati 32 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ZendBux je poceo sa radom.
Danas je imalo 5 reklama (4 po 1 cent i jenda 0.25 centi)

Minimum za prvu isplatu je $2
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Prijavila sam se na taj nas domaci. Bas me interesuje koliko ce da traje tako, da su bar ostavil opciju za strance na engleski.

Kome treba upustvo i saveti za Dungeons & Treasures nek procita First Step i/ili neka mi se javi tamo porukom posto ovde ne svracam cesto. Od igre moze da se zaradi, samo trebaju aktivni referrali za neke ozbiljnije sume. Sigurno placaju, dobila sam vec 2 isplate i za obe sam dobila sledeceg dana.

Dokaze da igrica placa i druge sajtove koji su me platili mozete naci na mom blogu:
Make money online

UpBux je imao problema sa PayPal-om pa su se zatvorili.

Dodato posle 18 Sati 32 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ZendBux je poceo sa radom.
Danas je imalo 5 reklama (4 po 1 cent i jenda 0.25 centi)

Minimum za prvu isplatu je $2

A da li si dobila isplatu sa zendbux??
Djeluje ok... 8 dana do prve isplate?Instantna isplata ili ???
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
80
Ima li neko ko je sa ove teme probao da klikće ili šta već treba i da je posle toga dobio novac? Ako ima onda na koji način je vršena isplata i koliko ste zaradili?

Da li ste nekome davali broj svog računa ili uopšte neke lične podatke i koliko ste dugo u poslu?
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Ima li neko ko je sa ove teme probao da klikće ili šta već treba i da je posle toga dobio novac? Ako ima onda na koji način je vršena isplata i koliko ste zaradili?

Da li ste nekome davali broj svog računa ili uopšte neke lične podatke i koliko ste dugo u poslu?

LIčno se bavim ovim poslom jer sam na kompu svaki dan bar sat zbog prirode mog pravog posla i onda u slobodnom vremenu klikćem i da radim navede poslove,pogledaj jedan od mojih prethodnih postova...
DA dobio sam novac,nije prevara,ali samo sa onih stranica koje sam naveo,jer 90% ostalih nikad ane dobiješ isplatu,zato od shih tražim dokaz o isplati,jer ja ih imam. Isplate se vrše gotovo instantno,na jedan od elektronskih procesora Alert Pay, Pay Pal i drugi... Alert Pay je najbolji trenunto... Zarada nije velika u startu,ali kada se neko reg preko teb eili kupiš reff može se zaraditi i veća suma mjesečno,ali kažem u samom stratu nije ništa posebno... Zato većina i odustaje jer želi puno novca za malo vremena bez imalo truda...
Nikome ne daješ svoje podatke, osim elektronskom procesoru npr Alert Pay , ali tek onog momenta kada budeš hteo neku sumu novca da preneseš na svoj račun...
Ako imaš pitanja o proverenim sajtovima ili nešto drugo,slobodno pitaj, i na PM ili ovdje... Pozz
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Novi PTC sajt

A da li si dobila isplatu sa zendbux??
Djeluje ok... 8 dana do prve isplate?Instantna isplata ili ???

Nisam jos uvek, zendbux je u beta fazi i jos nije zvanicno poceo sa radom, verovatno cekaju da skupe odredjeni broj clanova. Reklame koje sada imaju su samo probne, evo sta je administrator sajta napisao na forumu:

Hello!

I'm testing the last details and I can open ZendBux soon.

You can see normal ads and you can earn money, but you will not be able to withdraw this money.

The principal balance will be reset at the official launch.

If you find any error, you send a message to Support. Thank

Regards
Admin

Znaci sve za sada je probnog karaktera i kad sajt krene sa radom zarada se vraca na 0 i krece se sa pravom zaradom. Tako je i NeoBux pocinjao.

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

NMBux - novi PTC sajt u prelaunch fazi, svi koji se sada registruju dobijaju besplatno silver clalnstvo. Prelaunch faza traje do prvog marta.

Bice do 1 cent po kliku i do pola centa po referral kliku

Isplata posle 50 klikova.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Nisam jos uvek, zendbux je u beta fazi i jos nije zvanicno poceo sa radom, verovatno cekaju da skupe odredjeni broj clanova. Reklame koje sada imaju su samo probne, evo sta je administrator sajta napisao na forumu:



Znaci sve za sada je probnog karaktera i kad sajt krene sa radom zarada se vraca na 0 i krece se sa pravom zaradom. Tako je i NeoBux pocinjao.

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

NMBux - novi PTC sajt u prelaunch fazi, svi koji se sada registruju dobijaju besplatno silver clalnstvo. Prelaunch faza traje do prvog marta.

Bice do 1 cent po kliku i do pola centa po referral kliku

Isplata posle 50 klikova.

TNX za ove informacije...
Kada zvanično počne sa radom ZendBux javi :)
Samo jedno pitanje... NMbux da li će i on da resetuej stanje računa 01.03. ??

Sve pohvale za SlaughterGirl yes3

Dodato posle 1 31 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Novi PTC sajt koji provereno radi i isplaćuje :
gagaBUX.com pays you to view advertisements provided by our sponsors.

We strive to connect advertisers with potential customers. This way, both parties benefit from our services.

Our innovative features for members give them flexibility and more earning potential. We are always ready to take any advice into consideration. We offer you detailed statistics of your earnings through your own clicks and your referrals.

Earn up to $0.02 per click and $0.015 for every referral click.

Register Free - are we not all a bit gaga about making money?

Ukoliko je potrebno vam više inf pitajte.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top