Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214

Od kako si postavio ovaj posta sa spiskom PTC sajtova,prijatelj koji radi samnom na svim PTC sajtovima,testirali smo sve naveden osim PalmBux jer smo ga davno proverili i radi...
NI JEDNA OD NAVEDENIH PTC stranica koje si stavio ne radi,tačnije ne plaća...
DRUGO:
Autoklikeri su zabranjeni.
I provaliće te da si ih koristio.Pročitaj malo detaljnije T.O.S ili pravila korištenja. Neosporivo je da će skupiti pare,ako kada budu trebali da isplate vama pare...nećete dobiti... Dugo radim sa PTC i juče sam testirao ove auto klikere i ne rade... Uplatio sam depozit da bih postigao minimum za isplatu i iskoristio autokliker da mi obavi ostatak posla i kada sam zahtevao isplatu,blokirano je....Objašnjenje : Zabranjeni su autoklikeri. Tako da nemojte da vas ovo zavara.
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
TNX za ove informacije...
Kada zvanično počne sa radom ZendBux javi :)
Samo jedno pitanje... NMbux da li će i on da resetuej stanje računa 01.03. ??

Nisam nesto trazila po njihovom forumu, ali najverovatnije da hoce. Prvi mart nije daleko, super sto sad daju besplarno silver clanstvo jer ce verovatno free clanovima biti manje od centa po kliku.
Za silver cent po kliku i 0.7 centi od referrala, a gold clanstvo cent po kliku i cent od referrala.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
NBBux zvanicno poceo sa radom!

Dear NMBux Members:
You will be happy to hear that NMBux has been officially launched, you will get lots of benefit and I hope you will be satisfied with our services,
Dear members: As you know there some features are missing in NMBux but we are working on features and hope will be added within 30 days,

Balance and clicks have been zeroed,

Referrals available:
Referrals available to rent, Rental timings are: 17:00 PM, 05:00 AM, 11:00 AM,

SOME CHANGES HAVE BEEN MADE:
Clicks rate and number of advertisements have been changed for Golden members,
Golden Members will get 0.02 per click and 4 advertisements available for Golden as Silver, with the new features Golden members will get 8 advertisements with more benefits,

Cashouts are manual and all accounts will be checked as suspected of cheating at the time of cashout request,

For Golden members: Cashouts are manual at this time and will be processed within 2 hours your, your accounts have been checked and you will get fast payments,

DEAR FRIENDS:
If anyone having problem with balance addition, contact at support center your funds will be added within 2 hours,
If you have any question contact me at support center,
Best Regards,
NMBux.

NMBux je dakle zvanicno poceo sa radom.

Trenutno imaju 3 reklame de skliknu za free clanove i jos jedna bonus za silver clanove (koji su se prijavili u toku beta faze)

Minimum za isplatu 2$
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
NMBux je dakle zvanicno poceo sa radom.

Trenutno imaju 3 reklame de skliknu za free clanove i jos jedna bonus za silver clanove (koji su se prijavili u toku beta faze)

Minimum za isplatu 2$

Hvala na obaveštenju :) već sma počeo kliktai,kao što si i videla vjerovatno ;)

Samo još javi kada dobiješ isplatu,ako je dobiješ pre mene i naravno javi kada počinje sa radom ZendBux :)

pozz

P.S.
Ko želi da se reg evo link http://www.nmbux.com/register.php/brzibrzi16.html
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
U prethodnim postovima sam spominjao GagaBux.
Sada se ponovo vraćam na njega, sa razlogom.
GagaBux i ako je relativno mlad PTC sajt, prerastao je i postao puno bolji čak i od neobux-a.
Prvenstveno razlog tome je veći broj linkova po danu( od 8 pa na više) što je 2x više nego na neobux.
Isplate su instantne, na AP i PP.

I ako se sami reg, bez referala, možete vrlo brzo da stignete do min za isplatu od 2$. Na ovom PTC sajtu, uz određeni broj reff možete i da zaradite,ne pretjerano puno, ali sigurno za pošten džeparac :)

http://gagabux.com/register.php?r=brzibrzi16

Registrujte se, nemate šta da izgubite.
Napomena, za one koji nisu upućeni, novac sa Alert Pay možete da prebacite na svoj devizni račun, u bilo kojoj zemlji, tako da sve što zaradite, možete i da podignete ili iskoristite u internet kupovini.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Gaga bux :)

Nova isplata :)

http://www.glowfoto.com/static_image/12-054944L/6591/jpg/03/2010/img5/glowfoto

ALERTPAY: Money Received

*****************************************************************************************************************
THIS IS AN AUTOMATED EMAIL - PLEASE DO NOT REPLY.
*****************************************************************************************************************

Dear **MOJE IME NARAVNO**( izmjenjeno zbog privatnosti),

You've got cash! gagaBUX.com (sales@gagabux.com) just sent you money through AlertPay.

Payment Details

Date: March 12, 2010 7:26:06 AM
Amount Sent: $2.11 USD
Sender Name: gagaBUX.com
Sender Email: sales@gagabux.com
Reference Number: 5396C-*****-96D88,
Message:

View the details of this transaction by logging into your AlertPay account.

Thanks for using AlertPay

The AlertPay Team
:info:

Register Free - are we not all a bit gaga about making money?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Ljudi evo vam link do sajta gde se mozete regati na proverene sajtove i tako zaradjivati novac,u vreme kad sam ja klikao mnogo mi je bio od pomoci,vredi pogledati.Kod njih je uvek najsvezija lista scam sajtova,jer tu klika cela zajednica i vrlo brzo se dodje do isplate.

HTML:
http://gptbank.com/?lp=home
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
Registrovan sam ja na GagaBux ajde recite kako da povecam zaradu na 1-2$ po danu?
Hvala Unapred :)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top