Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Posto sam relativno nov u ovome imam par pitanja.

Dali se moze nakon sto se napravi acc dodavat refferali koji vec imaju otvoren acc, npr recimo da hocu dodat brzibrzi koji ima acc na gagabux-u ili se to mora rijesit preko registracije??

I koja je ono fora sa rentanjem refferala jel to znaci da ja platim 0.6USD i dobijem refferala na mjesec dana koji ce klikat ili sto s time??

Kolko je dovoljno refferala aktivnih na gagabux-u da se skupi u mjesec dana 12dolara ili vise.

Kolko je maximlno dozvoljeno da se ima para na gagabux-u ako ima uopce limit??
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Pokusacu dati odgovorim na tvoja pitanja,pa ako nisam u pravu neko ce me vec ispraviti

Dali se moze nakon sto se napravi acc dodavat refferali koji vec imaju otvoren acc, npr recimo da hocu dodat brzibrzi koji ima acc na gagabux-u ili se to mora rijesit preko registracije??
Ne nemogu se dodavati referi na taj nacin,svaki refer moroa biti tvoj direktan refer tj. registrovan preko tvog refer linka

I koja je ono fora sa rentanjem refferala jel to znaci da ja platim 0.6USD i dobijem refferala na mjesec dana koji ce klikat ili sto s time??
Refere rentiras na mesec dana,i njihova zamisao je da ti oni klikaju na reklame.Broj reklama,kao i ucestalost kliktnja niko ne moze da ti kaze tacno,jel 90% PTC sajtova za ovaku uslugu prodaje botove.

Kolko je dovoljno refferala aktivnih na gagabux-u da se skupi u mjesec dana 12dolara ili vise.
Ovo ces najbolje izracunati ti sam ,ako ti refer iznajmljeni klikne pola reklama u toku dana,a nekad sve dolazi se do racunice da ti je potrbno bar 6 do 7 aktivnih refera

Kolko je maximlno dozvoljeno da se ima para na gagabux-u ako ima uopce limit??
Mislim da ni jedna PTC stranica nema ogranicenje u kolicini para koje mozes da povuces,jel da bi zaradio ti moras da ulozis,a nesto mi nisu poznati detalji da su nekome isplatili veliku sumu novca,stvarno_Ovde se ne racunaju kao dokazi o isplati koji su sami admini stranica slali jedan drugom i tako pravili famozne ispalte od 3000 pa do 10 000 $/

Nadam se da sam ti pomogao.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Posto sam relativno nov u ovome imam par pitanja.

Dali se moze nakon sto se napravi acc dodavat refferali koji vec imaju otvoren acc, npr recimo da hocu dodat brzibrzi koji ima acc na gagabux-u ili se to mora rijesit preko registracije??

I koja je ono fora sa rentanjem refferala jel to znaci da ja platim 0.6USD i dobijem refferala na mjesec dana koji ce klikat ili sto s time??

Kolko je dovoljno refferala aktivnih na gagabux-u da se skupi u mjesec dana 12dolara ili vise.

Kolko je maximlno dozvoljeno da se ima para na gagabux-u ako ima uopce limit??

E ovako :)
Ti samo možeš biti sada referal, ako se NISI još registrovao. Ja (brzibrzi16) ni bilo koji drugi član koji je već registrovan na taj PTC ne može ti biti referal. Direktni referali su oni koji se registruju preko tvog referal linka, ili unesu tvoje korisničko ime na PTC sajtu.

Rentanje se isplati, ali ako si novi, sačekaj prvu isplatu pa onda rentaj referale. Da, platiš 0,60 $ po rentanom referalu, na 30 dana. On radi, redovno (imam par rentanih i direktnih malo više ;) ) i dobijaš pare od njegovog kliktanja. Da bi zaradio navedenih 12 $, moraš biti TI aktivan svaki dan i oko 8-10 referala ti treba. Ovdje prvi mjesec ne MOŽEŠ bez kupovanja SILVER membershipa zaraditi veće pare. Ja sam imao novca sa drugih PTC sajtova, koje sam naveo na ovoj stranici gde imaš i detaljna upustva i linkove za registraciju
Kod:
http://internetzarada.comyr.com/
I kupio sam SILVER MEMBERSHIP, i mogu samo reći, dnevno 2,5-3,00$ sada, a raste mi jer dobijam referale.
Svakako se registruj i počni zarađivati, ništa izgubiti nećeš, samo malo vremena svaki dan.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Skupio sam 0.6 USD e sad jesu li ti rentani referrali sigurno aktivni tj dali sigurno klickaju svaki dan??
Jer imam ideju uzet preko gagabux-a mjesecno 12-13 dolara da mogu platit cod4 server.

Znaci da skupim pare pa da kupim silver na mjesec dana i tih mjesec dan cu dobivat referrale uz ove koje posjedujem (trenutno imam 3 direktna referrala) a sta se događa kada istekne silver acc dali se ti referali koji su dosli sa silverom ostaju ili su oni kao rentani pa se maknu nakon mjesec dana??
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Skupio sam 0.6 USD e sad jesu li ti rentani referrali sigurno aktivni tj dali sigurno klickaju svaki dan??
Jer imam ideju uzet preko gagabux-a mjesecno 12-13 dolara da mogu platit cod4 server.

Znaci da skupim pare pa da kupim silver na mjesec dana i tih mjesec dan cu dobivat referrale uz ove koje posjedujem (trenutno imam 3 direktna referrala) a sta se događa kada istekne silver acc dali se ti referali koji su dosli sa silverom ostaju ili su oni kao rentani pa se maknu nakon mjesec dana??

Nemoj odmah kupovati referale.Bolje skupi još $$ da kupiš bar 3 odjednom.Da oni su aktivni svaki dan, a ukoliko nisu onda ih možeš zamjeniti.
Pa možeš zaraditi i više ali uzmi bar još jedan PTC sajt jer ćeš tako puno brže zaraditi nego da samo sa gagbuxa zarađuješ prvi mjesec.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
Danas sam imao 14 linkova za click na Gagi sto me je prijatno iznenadilo:)
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
Za mene je dosta i ovih 14 s obzirom da sam pocetnik i imam samo 1 direct referal...
Mada s obzirom da sam nov lepo mi ide...
Imam $2.180 USD 1direct referal i 2 rented ref.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Za mene je dosta i ovih 14 s obzirom da sam pocetnik i imam samo 1 direct referal...
Mada s obzirom da sam nov lepo mi ide...
Imam $2.180 USD 1direct referal i 2 rented ref.

Dobro napreduješ.
Jedan direktni referal, ekstra onda radiš.
Jedan savjet, zatraži prvu isplatu odmah a onda se baci u skupljanje para.
I naravno kada dobiješ isplatu postavi sliku ovdje, da i drugi vide ;)
Samo napred.
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruka
109
Evo jos jednog dokaza da gaga isplacuje, isplata mi je stigla za 15h. :dance2:
Ako neko zeli da mi bude referal, izvolite...
http://gagabux.com/register.php/plavusaSB.html

Kod:
http://i754.photobucket.com/albums/xx189/brzibrzi16/untitled1.jpg
P.S. Hvala moj covjeku, brzibrzi16, sto me je uveo u internet zaradu.
:girl_in_love:

:give_heart:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top