Zarada preko interneta

Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Moze li nesto vise o tome?Sta treba da se radi,da li se isplati,kolika je otprilike zarada mesecno.......

Treba svaki dan da klikces na odredjene reklame koje su obicno date u vidu linkova i opciji View Ads. Mesecna zarada zavisi od toga da li klikces svaki dan, a da bi zaradio neku ozbiljniju sumu moras imati referrale. Odnosno da promovises sajtove, tj svoje referral linkove. Kad se neko prijavi preko tvog referral linka ti ces dobijati odredjeni procenat svaki put kada taj neko bude kliktao.

U pocetku je veoma tesko (al kao sto se kaze nema leba bez motike) i mora da se ulozi mnogo truda, a rezultati dodju kasnije. Imas u nekom mom ranijem postu listu sajtova koje ja koristim i koji su me isplatili. Posto je u pocetku zarada sitna dobro je prijaviti se na sto vise sajtova.
Za sada najvecu mesecni zaradu imam na Dungeons & Treasures.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
41
Zaradite i do 600$ po 1000 donwloada na ShareCash-u

Evo jednog veoma popularnog upload servisa koji za razliku od drugih koji placaju 10-tak $ na svakih 1000 donwloada ovaj placa i do 600$ za 1000 downloada.

Radi se o ShareCash-u.Dobijate od 20-60 centi po downloadu i to zavisi od zemlje iz koje se vrsi donwload.Ja sam imao jedan iz Srbije i dobio sam 25 centi i 2 iz USA i za to sam dobio po 60 centi.

I ovde imate opciju remote uploada kao i kod hotfile-a.Isplata se vrsi putem Paypal, ePassporte, Ceka, Western Union, ili Wire Transfer-a i to na samo 10$.Najbolje je da isplatu zatrazite krajem meseca posto ce te onda pare dobiti u prvoj sedmici sledeceg
winking.gif


A razlog zasto toliko placaju je zato sto onaj ko hoce da downloaduje neki fajl mora da se registruje na neki sajt koji iskoci u popout-u (u mom slucaju je bio freelotto i trebalo mi je 1 min za to).Dobra stvar je ta sto nema email confirmation-a tako da to znatno ubrzava/olaksava proces.


Malo da se potrudite i vidjecete.
drinking.gif


Ako vam nije problem registrujte se preko mene.

Link:
Kod:
 [URL="http://sharecash.org/index.php?ref=235444"]ShareCash[/URL]
http://sharecash.org/index.php?ref=235444
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
ae daj kontakt(MSN,SKYPE......)
kako da im zatrazim isplatu?
da li skidaju preko njega,jer nije popularan........
el moze nesto vise o tome?


pozz

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

i da,da li ima ono kao kod hotfile,5-10mb toliko 10-50mb toliko 50-100mb toliko.......
Ja do sad uopste nisam nailazio na njihove linkove.Koliko linkova je otprilike potrebno za 1$?


Registrovao sam se preko tebe.


Da li ima limita kao kod hotfile(5gb dnevno?)


pozz
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
41
Neide kao kod Hotfile-a. Ti mozes staviti txt fajl od 10kb, i ako neko skine dobices pare ali zavisi koja je drzava ( da bi skinuo mora se reg. na neki sajt to traje minutu) i ti dobijes pare. Naj placenije je kad neko skine iz USA, Kanade, UK. Jer ima najveci broj ponuda za registraciju.

Dodato posle 8 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ae daj kontakt(MSN,SKYPE......)
kako da im zatrazim isplatu?
da li skidaju preko njega,jer nije popularan........
el moze nesto vise o tome?


pozz

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

i da,da li ima ono kao kod hotfile,5-10mb toliko 10-50mb toliko 50-100mb toliko.......
Ja do sad uopste nisam nailazio na njihove linkove.Koliko linkova je otprilike potrebno za 1$?


Registrovao sam se preko tebe.


Da li ima limita kao kod hotfile(5gb dnevno?)


pozz

Evo ti jedan metod sad, a veceras cu ti dati jos.


Nadjes neki dobar xxx film ili klip[igricu, bilo sta...] zavisi koja ti je upload brzina. Skines kod sebe na hard. Stavis ga u rar arhivu i zastitis lozinkom. onda tu lozinku napises u txt fajl i sacuvas. Lozinku uploadujes na Sharecash. Napravis novi txt fajl u kom iskopiras link do lozinke. i taj fajl zajedno sa klipom rarujes.
Znaci imas sada 1 rar arhivu u kojoj se nalazi film zasticen lozinkom i txt fajl sa sharecash linkom odakle ce se skinuti lozinka. Ta zajednicka arhiva nije zasticena lozinkom. Onda to postas po xxx forumima i kad neko skine fajl vidi da mora da upise lozinku, ode na tvoj Sharecash link, popuni offer i dodje do lozinke. On dobija lozinku a ti $$$.
E sad sto je fajl veci to bolje jer zamisli da skines fajl od 1GB. Normalno da ces se potruditi da dodjes do lozinke, neces da trazis to isto negde drugde bez lozinke.
Neznam koliko sam bio jasan, ali ovo je samo jedan od mase metoda koji radi ok. Bitno je da nudis ljudima ono sto im treba, nesto sto vredi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
Dobra fora:acute:
Par puta sam naisao na linkove ovog servisa ali me je mrzelo da se petljam. Ocigledno da mi dati linkovi nisu bili dovoljno vredni:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
41
Kako kome, meni je vrijedno, jer se moze fino zaraditi. Ako hoces daj mi mail na pp i poslacu ti knjigu za sharecash.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Ljudi bux.to je SCAM sajt, oni ne placaju, mozda s vremena na vreme isplate po nekog cisto da se vidi da kao placaju, ja cekam isplatu vec godinu i po dana i nista.

Sigurniji su sajtovi koji isplacuju instant, cim trazis, kao sto su PalmBux i UpBux

E to da li je SCAM ili ne...duga priča...stvarno ima dosta svjedočenja da nisu nikada dobili isplatu,ali evo lično poznajem 3 momka koji su normalno kao ja radili i dobili isplatu,realno posle 2 mjeseca jer tako je odredio bux.to što se može pročitati u njihovom pravilniku...E sada opet ti si možda prekršila neko njihovo pravilo a ima ih puno pa nisi dobila isplatu...Kažem možda...Ja sam dobio mail juče od bux.to bez ikakvog povoda,kao objašnjenje i izvinjenje što čekam na isplatu već 15 dana i da se strpim jer dobiću isplatu uskoro...

A što se tiče upbux.com...danas ću zatražiti isplatu pa vas obavestiti....

Dodato posle 2 Sati 56 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Evo sada sam bio skupio tačno 2 $ na upbux.com i zatržaio isplatu...Malo je reći da sam je dobio istog momenta...a evo i dokaza...

Payment Details

Date: February, 04 2010 10:08:17 AM
Amount Sent: $1.92 USD
Sender Name: upbux
Sender Email: upbux@upbux.com
Reference Number: **************,
Message: brzibrzi16, Thank you for using UpBux

Dodato posle 19 Sati 26 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

A sada pitanje za sve prisutne koji znaju bilo šta o sledećem :
Kako sa pay pala i alert paya prebaciti novac sebi,na račun ili čekom...
Da li postoji ta mogućnost i može li se nešto uraditi po tom pitanju?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
204
samo 10 minuta dnevno ...

Ako imate vremena samo 10 minuta dnevno. Na pslu ili kuci. Dovoljno je da imate Racunar i Internet. Nista ne dajete a mozete da zaradite. Vise informacija, kako pogledajte na ... http://rt.host22.com
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
rajt da li si ti dobio i jednu isplatu sa ovog sajta???
Ili je ovo samo još jedan prilično loš način da navučeš sebo reff ???
Priloži dokaz o isplati na tvoj pay pal i više inf o isplatama,vremenu koliko si radio i da li si i posle koliko dobio isplatu???
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
7
Natrag
Top