Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
18.06.2011
Poruka
17
Meni je najisplativiji Probux,kupis 150 ref. i svaki dan dobijas od 2-4$,spustas svaki dan po 20 centi u ad bilans i sa tim obnavljas ref.Na progridu skoro svaki 3-4 dan pogodim 5$i zadovoljna sam,pare isplacuju odmah!
http://www.probux.com/?r=jasmina66
 
Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
12
''Piramidalna zarada'', ta rec vise ne postoji, tj postoji ali MLM je nesto drugo.. Dovoljno je njih 2,3 da uclanis, i oni tako da nastave i svi ispod tebe i stvorice se ogroman broj ljudi, i od svakog imas 0.25$ mesecno! Svakog meseca!
A mnogi ( kao i ja ) dobijaju clanove i ako nikog ne uclane, tj dobijaju od svog sponzora i onih iznad, zato sto je ovaj sistem ''piramide'' sasvim nesto drugo.. I posto ni kriv ni duzan dobijes ljude u svojoj mrrezi, oni nastave da rade, i oni u sledecoj generaciji od njih itd itd, dobijes veoma brzo veliki broj ljudi.. Recimo da imas 1000 osoba u mrezi ( bez obzira ko ih je uclanio ) dobijaces SVAKOG meseca 250$..

ali mnogi su skepticni i ne veruju u to, tj mnogi su lenji, mrzovoljni, lakse im je da rade za 300 evra za nekog drugog i to bez odmora itd nego da se sami potrude i urade nesto licno.. ili uopste da ne rade nista!
Po meni ovo je posao 21. veka i moze JAKO dobro da se zaradi.. Hvala Bogu, imam volju da radim to, i mogu reci da mi lepo ide.. Ljudi ipak shvataju da je ovo prava prilika, i d nije neki obican MLM posao i lanci srece itd.. :) :) :)

Sve najbolje! :)
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
Pokusavam da shvatim ...nazivas ovo poslom i poredis sa radom(fabrika, trgovina, nebitno...) a cela poenta je da sedis kuci i cekas da ti novac pristize od novo uclanjenih.
Zasto se ne kaze koliko treba da plate da bi se uclanili i kakva je garancija za to, umesto sto se plasira prica koliko teoretski mogu da zarade?
I evo konkretnog predloga, posto se ovde samo pominje "recimo". Uclanicu se ja kao tvoj ref., platicu ulaz a ti mi obezbedi ne 1000 vec samo 500 ljudi koji ce da rade posle za mene, posto oni izgleda tamo izviru, ja sam nekako "trapav" pa ne razumem kako da ih nahvatam.
I opet ponavljm, ne postoji los nacin zarade, pitanje je samo kako se plasira(servira).
 
Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
12
Vidim da ne znas zapravo mnogo o MLM poslovima.. ;)

Tako da ne razumem sta hoces da kazes.. Ako se neko uclani, on mora sam da promovise svoj posao i da radi za sebe, da uclanjuje ljude.. Niko nece za tebe da radi..
I nema ko da radi, vec se uclani pa siri dalje svoju mrezu..

Ok, posto razumes da zarada postoji, ali kazes nije ti jasno '' kako se plasira ''.. Tesko je razumeti taj izraz ali ok..

Jednostavno kada se uclanis otvara ti se web kancelarija u kojoj imas sve alate za promovisanje posla i uclanjivanje novih ljudi, i to mozes da radis sirom sveta, jer dobijas na svim jezicima sajtove za prijavu itd.. Potrebno je da promovises kompaniju kao dobar i isplativ posao, kao jaku MLM kompaniju i mogucnost odlicne zarade ( sto zapravi i jeste istina i realnost ).. A verovao ili ne ljudi svakodnevno se prijavljuju pa i uclanjuju polako.. Jer vidis i sam kakvo je stanje u svetu i kakva kriza vlada, pa svako bi probao nesto dodatno da radi i zaradi, a ova kompanija to omogucava i isplacuje sve do poslednjeg centa! to garantujem! Takodje poznajem ljude kojima je ova kompanija i jedino zanimanje! Zaradjuju i po par hiljada dolara, pa ima i cak od 10 000$.. Mogu vam dati njegov e-mail pa se uverite i sami!

Dakle nema sta da se ''plasira'', vec se promovise posao.. I ne treba ti 500 ljudi koji ce da rade za tebe..haha, dovoljno je nekoliko da uclanis, oni ce dalje nastaviti i svi ostali ispod su u tvojoj mrezi i zaradjujes na njima kao sto sam vec spomenuo..

Kompanija je mlada i pokazala se kao jako jako korektna i ljudi se uclanjuju bez ikakvih problema..
A i takodje ako se neko uclani, dobice clanove cak i ako nikog on licno ne uclani, jer je sistem takav da kad ja nekog uclanim ili moj sponzor itd, ti clanovi ce pasti ispod mene ili nekog drugog gde ima slobodnog prostora.. Mnogi su dobili i po 30, 50 pa i vise clanova koji su dalje sirili njihovu mrezu i zaradjuvali na njima, naravno sve zavisi gde vas sistem smesti.. Ko se trudi, radi, taj ce i zaraditi.. Danas treba biti uporan, istrajan, ne treba biti skeptican i slusati druge sta pricaju, tako necete nikad postici neki veliki uspeh, bas zato sto zavisite od tudjuh misljenja.. Ja slusam SEBE, pokusam sam nesto, uverum se da li je to ok ili ne, i tako radim..

A za uclanjenje u kompaniju zaista ne treba mnogo da se plati, jer ne postoji nigde zarada ako se ne plati uclanjenje.. tj mozda i postoji ali je minimalna i nije dostojna vaseg rada.. Sve sto treba jeste da izdvojite svakog meseca 10$, to je nesto vise od 700 din koliko mi se cini.. To zaista nije mnogo a ako samo jednog uclanite dobicete 25$.. Sa tim novcem mocicete da platite 3 meseca jos.. I pritom imate mogucnost da zaradjujete lepo.. Zaista je samo bitno da verujete i da se ne plasite neuspeha, takvi uspevaju..

Veliki pozdrav!

:)
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
Kao prvo apsolutno znam o cemu pricam. Da bih o necemu mogao da diskutujem ili na kraju da kritikujem, moram i da znam o cemu se radi.
To sto sam napisao da zarada postoji govori o mojoj realnosti, a nije napisano da bi se hvatali za nju kao dokaz jer vec u sledecim recenicama se moje reci ili namerno koriste u pogresnom kontekstu(izbegavajuci istinu) ili iz nezmanja(povrsno procitanog poste...).
Kada je rec o "plasoranju", govorilo se o plasiranju vase istine a ne o plasiranju "svog" posla.
Cifre o abnormalnim zaradama, barem kod mene, nece proci. Brojevi o hiljadu ljudi su vase reci, da bi imali normalnu "zaradu" a sada vidim da je dovoljno da zajeb...tri nesretnika koji ce se kasnije koprcati i uplacivati i pokusati da i oni nekog ...da bi mogli da opstanu a ja cu za to vreme samo uzivati i skupljati "poene".
Dal` vam natematika ide ili ne, necu ulaziti u detalje, ali ono sto je poenta, u vasem poslednjem pasusu se vidi nacin na koji pokusavate da "plasirate" stvari . Neke vrednosti se ublazuju, zaokruzuju i mazu oci, radi lakseg "gutanja" tako servirane " istine".

Na ovom forumu je inace vazilo pravilo da se neke tvrdnje podkrepe dokazima. To, u fazonu, "znam lika" nije prolazilo. Vise njih je pokusavalo da me upozna sa nekim svojim likom.
Poenta svega, ponovo naglasavam, nije da se opirem necijem postu, vec nacinu na koji je napisan. Nije u redu ljude navlaciti na tanak led i to jos sa povezom preko ociju.
Predocite im uzroke i posledice moguceg neuspeha i nemojte im samo mahati sa 1000$ ili u ovom slucaju 10 000$ kao sargarepom obecavajuci lagodan zivot.

Jeli sad jasna poenta reci "plairanje" u ovoj prici?
 
Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
12
A zasto mislis da neko ne moze uclaniti 5, 10, 20 osoba, pa i kasnije dobiti u mrezi 500 ili vise ljudi?

KO NE RADI I NE TRUDI SE, TAJ NECE NI JEDNOG UCLANITI! Da se razumemo!

I jos jedna stvar.. ...Nikog ja ne navlacim, postoje dokazi da je sve korektno, postoji mogucnost da svako zaradi, isto tako postoje i kriticari koji ce pricati prazne price, a isto tako i postoje ljudi koji to nece slusati!

Normalno je da nece uspeti onaj ko samo sedi i ceka da dobije clanove od onog iznad itd.. To je nadam se svima jasno?!

I niko ne mase 10 000$ isper nekog i navlaci ga kako ce to zaradjivati.. Ko shvati ovo kao posao, i posveti se tome, taj ce i zaraditi!
Ja sam skroman i meni je dovoljno i onih 50$ kada uclanim dvojicu i kada mi se isplate sledece srede, i malo po malo!

A to da se ne moze pronaci 2, 3 pa i 20, 30 osoba da se uclane, to je samo prazna prica! ;)

Reklamiras posao svuda, napravis svoj sajt sa licnim domenom, istampas flajere, plakate itd itd, i neko ce se uclaniti, normalno.. Zapravo mene i ne zanima da li je to moguce ili ne, zato sto sam ja osetio na svojoj kozi da je to i te kako moguce i drzim se ove kompanije.. Ko samo prica i ne veruje ni u sta, taj nece imati ni 10 ljudi, a ja cu raditi, truditi se, pa ako da Bog i docekacu to sa 1000 i vise clanova, jer se matrix puni forsirano..

I samo nesto da kazem.. Nikog ne navlacim ja, sve sto zelim sebi zelim i drugima, svakog pomazem maximalno koliko mogu ko zeli da radi, ne delim ljude na ove ili one, zivim svoj zivot i gledam samo sebe!

isto tako i ne slusam ljude koji kazu da nesto ne moze biti ucinjeno, jer ko to radi taj zivi po tudjim misljenjima!

A sto se tice kompanije, tu NI JEDAN dokaz ne postoji da nekog nisu isplatili, samo postoje PRAZNE price onih koji NE ZNAJU!

Ko radi, imace! :)

P.S. Cenim tvoje misljenje, ni malo se ne ljutim niti me dodiruje ovo.. Drago mi je sto se interesujes za ovo, makar kao kriticar.. Veliki pozdrav druze!
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
OK, pobedio si.
Posto hoces da zaradis i resio si da uspes u tome, a kazes ako se ne ulaze onda i nema zarade, jel`tako...evo onda jedan predlog.
Posto ti dobijas 25$ od mog uclanjenja, ne, ne trazim polovinu, vec samo ti meni plati 10$ clanarinu a tebi automatski se to pretvara u cist profit od 150% + u narednom periodu prihod od mojih refica i mene.
Ja cu takodje da skupim oko 5 clanova(kojima cu takodje da platim) i od njih ces koliko sam te razumeo da dobijes procenat ali neka, zasluzio si. Pa da svi uzivamo u blagodetima "branja" novca.
Ponuda je mislim sasvim realna. Ako se jos neko javi to bi bilo super, jer u istom trenutku ti finansiras njega a u stvari sebi dupliras novac jednom prostom transakcijom.
Ovo je stvarno vise nego realno. Ako neznas kako ide prebacivanje novca sa racuna na racun ili te neto drugo muci, tu smo da ti pomognemo, zasto inace ovaj forum sluzi.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
12
Nema problema.. Sto se mene tice najmanji problem i pola da ti vratim novac, ako ces tako poverovati u zaradu..
Ali kako ti kazes, kad resis i kad se uclanis ja ti saljem novac.. Ako zelis moze i 15$, to je i vise od polovine :)
Potrebno je prvo da se predupises, to imas u mom potpisu link, nakon toga cu ti se ja javiti i recicu ti kako da se uclanis, ako vec ne znas sam..

Sto se mene tice ako ne zelis da se uclanis onda nadji nekog ko zeli i opet cu ti isplatiti, jer mozda cu tako i dokazati da isplacuju 100% novca!
:)
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
Sada smo malo "pobrkali loncice". Uslov je bio da meni (nama) uplatis pa onda reg. Ako se ja uclanim i dam svoj novac sve pada u vodu. Vise nemam garancija da ces me isplatiti,
sa druge strane ako ti nama uplatis i mi pokusamo da te izigramo imas mogucnost da trazis povracaj od Payze ili PayPal-a.
Ipak ti ulazes u nas, odnosno sebe.
 
Natrag
Top